App Store Google Play

Дніпропетровщина зміцнює зв’язок з ЄС і залишається другим в країні регіоном за показником експорту

16.08.2016 15:40
Дніпропетровщина зміцнює зв’язок з ЄС і залишається другим в країні регіоном за показником експорту

Не зважаючи на те, що порівняно з минулим роком імпорт і експорт Дніпропетровщини зменшився, регіон залишається одним із лідерів серед українських міст за показниками ввозу і вивозу товарів. До того ж Дніпропетровщина активно співпрацює з країнами ЄС. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на головне управління статистики у Дніпропетровській області.

У І півріччі 2016 р. обсяги товарів з Дніпропетровщини склали:

  • експорту - 2764,7 млн.дол. США,
  • імпорту - 1561,1 млн.дол.

Порівняно з відповідним періодом 2015р. експорт скоротився на 20,3% (на 705,5 млн.дол.), імпорт – на 2,2% (на 35,6 млн.дол.).

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 1203,6 млн.дол. (у І півріччі 2015р. – 1873,5 млн.дол.). Коефіцієнт покриття експортом імпорту дорівнював 1,8 (торік – 2,2).

Зовнішньоторговельні товарні операції область здійснювала з партнерами зі 141 країни світу. Серед регіонів країни Дніпропетровщина за часткою в обсязі експорту товарів (16,6%) посіла друге місце після Києва.

Також стало відомо, що за останні пів року Дніпропетровська область укріпила зв’язки з країнами Європейського Союзу. Попри зниження показників на всесвітньому рівні, на європейському ринку спостерігається позитивна динаміка.

У січні–червні 2016р. Дніпропетровщина до європейських країн експортувала товарів на суму 807,7 млн.дол. (29,2% експорту області), імпортовано з них - на 569,7 млн.дол. (36,5% імпорту області), і порівняно з аналогічним періодом 2015р. обсяги експорту товарів збільшились на 18,1%, імпорту – на 6,7%.

Серед країн ЄС значні обсяги експортних поставок здійснено до Польщі, Італії, Румунії, Угорщини, Чехії. Найбільше отримано товарів з Німеччини (на 136,5 млн.дол.), Польщі (на 122,7 млн.дол.), Італії (на 45,7 млн.дол.).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...