App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

15.08.2016 17:20
Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

Яніка Мерило поділилася своїмі планами на новій посаді і запевнила, що на Дніпро чекають реформи та зміни на краще. Про це вона повідомила на прес-конференції у міській раді, передає Дніпроград.

"Перш за все хочу подякувати міському голові за довіру і обіцяю не підвести. В мої обов'язки входитимуть керування ЦНАП, електронні послуги, IT-технології, кол-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також робота з інвесторами та міжнародними донорами", - говорить Яніка Мерило.

Новий заступник міського голови зазначила, що все, що стосується надання послуг, збираються перевести у електронний вигляд, аби отримувати послуги стало максимально швидко та доступно. 

Однією з реформ, над якою почнуть працювати вже найближчим часом, стане впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Випробувати таке нововведення планують вже наступного року, але процедура ця досить довготривала.

"Для міста такі квитки стануть своєрідною статистикою. Стане можливим відслідковувати кількість людей на різних маршрутах або скільки користуються тим чи іншлим видом громадського траспорту. Такий електронний квиток у Батумі зекономив 60% коштів місцевого бюджету, а у Лондоні приблизно 10%. Отже, таке впровадження суттєво вплине на бюджет міста", - зауважила виконуюча обов'язки міського голови.

Велика робота не тільки попереду, але і позаду. За шість місяців вже запустили електронний документообіг, відкрили бюджет, мапу, на якій можна бачити, куди витрачаються гроші з бюджету та програму Navizor, завдяки якій кожен може оцінювати стан доріг та спостерігати за їх ремонтом.

"Моя ціль: прозорість, ефектівність та доступність влади", - наголосила Яніка Мерило.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...