App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

15.08.2016 17:20
Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

Яніка Мерило поділилася своїмі планами на новій посаді і запевнила, що на Дніпро чекають реформи та зміни на краще. Про це вона повідомила на прес-конференції у міській раді, передає Дніпроград.

"Перш за все хочу подякувати міському голові за довіру і обіцяю не підвести. В мої обов'язки входитимуть керування ЦНАП, електронні послуги, IT-технології, кол-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також робота з інвесторами та міжнародними донорами", - говорить Яніка Мерило.

Новий заступник міського голови зазначила, що все, що стосується надання послуг, збираються перевести у електронний вигляд, аби отримувати послуги стало максимально швидко та доступно. 

Однією з реформ, над якою почнуть працювати вже найближчим часом, стане впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Випробувати таке нововведення планують вже наступного року, але процедура ця досить довготривала.

"Для міста такі квитки стануть своєрідною статистикою. Стане можливим відслідковувати кількість людей на різних маршрутах або скільки користуються тим чи іншлим видом громадського траспорту. Такий електронний квиток у Батумі зекономив 60% коштів місцевого бюджету, а у Лондоні приблизно 10%. Отже, таке впровадження суттєво вплине на бюджет міста", - зауважила виконуюча обов'язки міського голови.

Велика робота не тільки попереду, але і позаду. За шість місяців вже запустили електронний документообіг, відкрили бюджет, мапу, на якій можна бачити, куди витрачаються гроші з бюджету та програму Navizor, завдяки якій кожен може оцінювати стан доріг та спостерігати за їх ремонтом.

"Моя ціль: прозорість, ефектівність та доступність влади", - наголосила Яніка Мерило.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...