App Store Google Play

Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

15.08.2016 17:20
Які зміни чекають на Дніпро: новий заступник міського голови розповіла про перші кроки на посаді

Яніка Мерило поділилася своїмі планами на новій посаді і запевнила, що на Дніпро чекають реформи та зміни на краще. Про це вона повідомила на прес-конференції у міській раді, передає Дніпроград.

"Перш за все хочу подякувати міському голові за довіру і обіцяю не підвести. В мої обов'язки входитимуть керування ЦНАП, електронні послуги, IT-технології, кол-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також робота з інвесторами та міжнародними донорами", - говорить Яніка Мерило.

Новий заступник міського голови зазначила, що все, що стосується надання послуг, збираються перевести у електронний вигляд, аби отримувати послуги стало максимально швидко та доступно. 

Однією з реформ, над якою почнуть працювати вже найближчим часом, стане впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Випробувати таке нововведення планують вже наступного року, але процедура ця досить довготривала.

"Для міста такі квитки стануть своєрідною статистикою. Стане можливим відслідковувати кількість людей на різних маршрутах або скільки користуються тим чи іншлим видом громадського траспорту. Такий електронний квиток у Батумі зекономив 60% коштів місцевого бюджету, а у Лондоні приблизно 10%. Отже, таке впровадження суттєво вплине на бюджет міста", - зауважила виконуюча обов'язки міського голови.

Велика робота не тільки попереду, але і позаду. За шість місяців вже запустили електронний документообіг, відкрили бюджет, мапу, на якій можна бачити, куди витрачаються гроші з бюджету та програму Navizor, завдяки якій кожен може оцінювати стан доріг та спостерігати за їх ремонтом.

"Моя ціль: прозорість, ефектівність та доступність влади", - наголосила Яніка Мерило.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...