App Store Google Play

Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

15.08.2016 14:40
Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

В Україні запущено систему електронного декларування без сертифікату. Як наслідок, чиновники, які подадуть декларацію до отримання сертифікату системи, не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступник міського голови Дніпра Яніка Меріло.

"Простими словами: якщо я забув про дві квартири у Лондоні, то ніяких наслідків не буде, але це ж і була суть всієї системи, що були б і наслідки", - пояснила вона.

Нагадаємо, що працююча система електронних декларацій була останньою вимогою для отримання безвізового режиму і наступного траншу від МВФ.

"Так кого ми обманюємо? Себе? Так ніколи змін і не буде. Європу? Вони реально не дурні і дивляться на суть, а не на піар, а суть в цьому, що в нас тільки що запрацювала нова база даних декларацій, а не інструмент прозорості. Я би зараз припинила би можливість подавати декларації, долучила би всі сили, щоб отримати сертифікат і запустила би вже працюючу систему, яка виконує мету", - пише радниця Мінінфрасруктури.

Водночас, Меріло сподівається, що Президент, Прем'єр-міністр і Міністр Кабінету Міністрів Украіни Олександр Саєнко швидко виправлять ситуацію, адже поточна нікому не потрібна, окрім корупціонерів.

"А селфі держорганів з соціальних мереж про «ми запустили», рекомендувала би не публікувати, бо така наглість ховати зраду під перемогу ще більше обурює", - додала вона.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...