App Store Google Play

Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

15.08.2016 14:40
Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

В Україні запущено систему електронного декларування без сертифікату. Як наслідок, чиновники, які подадуть декларацію до отримання сертифікату системи, не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступник міського голови Дніпра Яніка Меріло.

"Простими словами: якщо я забув про дві квартири у Лондоні, то ніяких наслідків не буде, але це ж і була суть всієї системи, що були б і наслідки", - пояснила вона.

Нагадаємо, що працююча система електронних декларацій була останньою вимогою для отримання безвізового режиму і наступного траншу від МВФ.

"Так кого ми обманюємо? Себе? Так ніколи змін і не буде. Європу? Вони реально не дурні і дивляться на суть, а не на піар, а суть в цьому, що в нас тільки що запрацювала нова база даних декларацій, а не інструмент прозорості. Я би зараз припинила би можливість подавати декларації, долучила би всі сили, щоб отримати сертифікат і запустила би вже працюючу систему, яка виконує мету", - пише радниця Мінінфрасруктури.

Водночас, Меріло сподівається, що Президент, Прем'єр-міністр і Міністр Кабінету Міністрів Украіни Олександр Саєнко швидко виправлять ситуацію, адже поточна нікому не потрібна, окрім корупціонерів.

"А селфі держорганів з соціальних мереж про «ми запустили», рекомендувала би не публікувати, бо така наглість ховати зраду під перемогу ще більше обурює", - додала вона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...