App Store Google Play

Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

15.08.2016 14:40
Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

В Україні запущено систему електронного декларування без сертифікату. Як наслідок, чиновники, які подадуть декларацію до отримання сертифікату системи, не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступник міського голови Дніпра Яніка Меріло.

"Простими словами: якщо я забув про дві квартири у Лондоні, то ніяких наслідків не буде, але це ж і була суть всієї системи, що були б і наслідки", - пояснила вона.

Нагадаємо, що працююча система електронних декларацій була останньою вимогою для отримання безвізового режиму і наступного траншу від МВФ.

"Так кого ми обманюємо? Себе? Так ніколи змін і не буде. Європу? Вони реально не дурні і дивляться на суть, а не на піар, а суть в цьому, що в нас тільки що запрацювала нова база даних декларацій, а не інструмент прозорості. Я би зараз припинила би можливість подавати декларації, долучила би всі сили, щоб отримати сертифікат і запустила би вже працюючу систему, яка виконує мету", - пише радниця Мінінфрасруктури.

Водночас, Меріло сподівається, що Президент, Прем'єр-міністр і Міністр Кабінету Міністрів Украіни Олександр Саєнко швидко виправлять ситуацію, адже поточна нікому не потрібна, окрім корупціонерів.

"А селфі держорганів з соціальних мереж про «ми запустили», рекомендувала би не публікувати, бо така наглість ховати зраду під перемогу ще більше обурює", - додала вона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...