App Store Google Play

Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

15.08.2016 14:40
Систему електронного декларування в Україні провалено - Меріло

В Україні запущено систему електронного декларування без сертифікату. Як наслідок, чиновники, які подадуть декларацію до отримання сертифікату системи, не можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила заступник міського голови Дніпра Яніка Меріло.

"Простими словами: якщо я забув про дві квартири у Лондоні, то ніяких наслідків не буде, але це ж і була суть всієї системи, що були б і наслідки", - пояснила вона.

Нагадаємо, що працююча система електронних декларацій була останньою вимогою для отримання безвізового режиму і наступного траншу від МВФ.

"Так кого ми обманюємо? Себе? Так ніколи змін і не буде. Європу? Вони реально не дурні і дивляться на суть, а не на піар, а суть в цьому, що в нас тільки що запрацювала нова база даних декларацій, а не інструмент прозорості. Я би зараз припинила би можливість подавати декларації, долучила би всі сили, щоб отримати сертифікат і запустила би вже працюючу систему, яка виконує мету", - пише радниця Мінінфрасруктури.

Водночас, Меріло сподівається, що Президент, Прем'єр-міністр і Міністр Кабінету Міністрів Украіни Олександр Саєнко швидко виправлять ситуацію, адже поточна нікому не потрібна, окрім корупціонерів.

"А селфі держорганів з соціальних мереж про «ми запустили», рекомендувала би не публікувати, бо така наглість ховати зраду під перемогу ще більше обурює", - додала вона.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...