App Store Google Play

Дніпро приймає дітлахів із Львівщини в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну»

13.08.2016 08:00
 Дніпро приймає дітлахів із Львівщини в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну»

Вже другий день Дніпро гостинно приймає гостей із Львівщини – делегацію у складі 40 дітей із батьками, які приїхали до міста в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну». Львів’яни гостюватимуть у Дніпрі до 14 серпня. Зазначений проект підтриманий міською радою Дніпра, національною поліцією міста, а також громадською організацією «Яскрава Країна». Сьогодні гості із західного регіону відвідали центр українського живопису Палацу дітей та юнацтва, де майстрині навчали їх петриківському розпису.

«Це всеукраїнський проект, який об’єднує дітей з різних куточків України, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні. Це перший досвід обміну дітей в рамках екскурсійних програм. Сьогодні Дніпро приймає львівську делегацію, а вже у вересні діти нашого міста поїдуть до Львова на таку ж екскурсійну програму. Міська рада допомогла з організацією різних екскурсій по місту, розселенням, харчуванням. Сподіваємося, що нашим гостям усе подобається», - начальник управління молоді та позашкільної освіти міськради Руслан Буленок.

За словами голови правління громадської організації «Яскрава країна» Ольги Обласової, кожен день перебування дітей з членами їх родин є дуже насиченим, вони знайомляться з нашим містом, його колоритом, пам’ятками культури, історії тощо. Вчора для дітей влаштували прогулянку на поліцейських катерах, після чого вони залишись під великим враженням.

«Після майстер-класу у Палаці діти матимуть прогулянку Дніпром на катері. Завтра вони відвідають планетарій, історичний музей, а також буде квест у парку ім. Шевченка, відвідування парку Глоби, парку ракет тощо», - розповідає Ольга Обласова.

Окрім цього близько 30 дітей з Дніпра у вересні матимуть змогу відвідати Львів, де на них чекає не менш насичена програма.

Соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» було започатковано однойменним благодійним товариством у 2015 році для дітей, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні. Цей проект ініціювала Львівська обласна рада та підтримала Львівська обласна державна адміністрація, а його основною метою стало забезпечення повноцінної психологічної підтримки для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні за допомогою їх активного залучення до заходів дозвілля, відпочинку та реабілітації.

Загалом у рамках реалізації проекту була проведена велика кількість різноманітних акцій, участь у яких взяли понад 20 тисяч дітей-жителів Львівської області. Проект набирає обертів, адже його організатори не обмежуються лише теренами України, співпрацюючи із дипломатичними установами різних країн світу, завдяки чому діти наших Героїв вже побували у Болгарії, Польщі, Греції, Латвії та Іспанії.

 

Теги: діти, Львів, АТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...