App Store Google Play

Дніпро приймає дітлахів із Львівщини в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну»

13.08.2016 08:00
 Дніпро приймає дітлахів із Львівщини в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну»

Вже другий день Дніпро гостинно приймає гостей із Львівщини – делегацію у складі 40 дітей із батьками, які приїхали до міста в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну». Львів’яни гостюватимуть у Дніпрі до 14 серпня. Зазначений проект підтриманий міською радою Дніпра, національною поліцією міста, а також громадською організацією «Яскрава Країна». Сьогодні гості із західного регіону відвідали центр українського живопису Палацу дітей та юнацтва, де майстрині навчали їх петриківському розпису.

«Це всеукраїнський проект, який об’єднує дітей з різних куточків України, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні. Це перший досвід обміну дітей в рамках екскурсійних програм. Сьогодні Дніпро приймає львівську делегацію, а вже у вересні діти нашого міста поїдуть до Львова на таку ж екскурсійну програму. Міська рада допомогла з організацією різних екскурсій по місту, розселенням, харчуванням. Сподіваємося, що нашим гостям усе подобається», - начальник управління молоді та позашкільної освіти міськради Руслан Буленок.

За словами голови правління громадської організації «Яскрава країна» Ольги Обласової, кожен день перебування дітей з членами їх родин є дуже насиченим, вони знайомляться з нашим містом, його колоритом, пам’ятками культури, історії тощо. Вчора для дітей влаштували прогулянку на поліцейських катерах, після чого вони залишись під великим враженням.

«Після майстер-класу у Палаці діти матимуть прогулянку Дніпром на катері. Завтра вони відвідають планетарій, історичний музей, а також буде квест у парку ім. Шевченка, відвідування парку Глоби, парку ракет тощо», - розповідає Ольга Обласова.

Окрім цього близько 30 дітей з Дніпра у вересні матимуть змогу відвідати Львів, де на них чекає не менш насичена програма.

Соціальний мегапроект «Мій тато захищає Україну» було започатковано однойменним благодійним товариством у 2015 році для дітей, батьки яких є учасниками АТО та Героями Небесної Сотні. Цей проект ініціювала Львівська обласна рада та підтримала Львівська обласна державна адміністрація, а його основною метою стало забезпечення повноцінної психологічної підтримки для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні за допомогою їх активного залучення до заходів дозвілля, відпочинку та реабілітації.

Загалом у рамках реалізації проекту була проведена велика кількість різноманітних акцій, участь у яких взяли понад 20 тисяч дітей-жителів Львівської області. Проект набирає обертів, адже його організатори не обмежуються лише теренами України, співпрацюючи із дипломатичними установами різних країн світу, завдяки чому діти наших Героїв вже побували у Болгарії, Польщі, Греції, Латвії та Іспанії.

 

Теги: діти, Львів, АТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...