App Store Google Play

Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

12.08.2016 13:20
Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

Зі світового досвіду, будівництво - це індикатор рівня життя населення. На думку експертів вивести з кризи країну може саме будівна промисловість. Проте, головною перепоною на шляху до сталої економіки є перемінна влада, яка перешкоджає стабільному розвитку важливої інфраструктури. Про це на прес-конференції у «МістДніпро» говорили представники державних організацій будівної промисловості у Дніпропетровській області.

Вже багато років українці борються за свої права, намагаються змінювати  своє життя на краще. Україна пережила вже не малу кількість революцій, через що країна потерпає від зміни влади. Саме потерпає, бо нові правителі держави, хоча і ніби намагаються впроваджувати зміни на краще, проте роблять це без огляду на минуле. Влада створює нові проекти і закони, не дивлячись на те, що розпочаті проектні рішення потребують закінчення.

«Згадати хоча б ситуацію з об’їзною дорогою, яку почали будувати близько 4х років тому. В програму заклали кошти, розпочалось будівництво. Прийшла нова влада – зупинились роботи», - пояснив ситуацію генеральний директор АТ «НВО« Созидатель », голова обласної організації роботодавців будівельної галузі, заслужений будівельник України Турчин Леонід.

На думку експертів усі проекти повинні бути захищеними від таких ситуацій і попри будь-які події в країні продовжувати працювати. Адже будівництво відображає благоустрій суспільства.

З огляду на ситуацію в країні людям дуже потрібні нові робочі місця, які може забезпечити будівна інфраструктура.

«Що таке робочі місця? Це забезпечене доходами населення, що в свою чергу робить громадян  платоспроможними. І як результат маємо простимульовану розвинену економіку»,- пояснив Михайло Крапивко.

Працівник допоміжної промисловості директор з маркетингу ДП «НВО« ПХЗ», яке займається виготовленням вибухівки, за допомогою якої видобувають матеріали для будівництва, Ірина Капуста повністю погодилася з такою думкою і додала, що останні роки в країні спостерігається спад в галузі видобування.

«З 7 кар’єрів працює 4. Видобувна інфраструктура не постачає на будівництва сировину, її купують за кордоном і внутрішня економіка страждає. З цим також треба щось робити», - сказала Ірина Капуста і додала, що мешканці Дніпропетровська області люди з досить активною позицією і не зрозуміло, чому тут замовчуються такі важливі проблеми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...