App Store Google Play

Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

12.08.2016 13:20
Влада країни перешкоджає розвитку будівництва, а отже і виходу з кризи, - експерти

Зі світового досвіду, будівництво - це індикатор рівня життя населення. На думку експертів вивести з кризи країну може саме будівна промисловість. Проте, головною перепоною на шляху до сталої економіки є перемінна влада, яка перешкоджає стабільному розвитку важливої інфраструктури. Про це на прес-конференції у «МістДніпро» говорили представники державних організацій будівної промисловості у Дніпропетровській області.

Вже багато років українці борються за свої права, намагаються змінювати  своє життя на краще. Україна пережила вже не малу кількість революцій, через що країна потерпає від зміни влади. Саме потерпає, бо нові правителі держави, хоча і ніби намагаються впроваджувати зміни на краще, проте роблять це без огляду на минуле. Влада створює нові проекти і закони, не дивлячись на те, що розпочаті проектні рішення потребують закінчення.

«Згадати хоча б ситуацію з об’їзною дорогою, яку почали будувати близько 4х років тому. В програму заклали кошти, розпочалось будівництво. Прийшла нова влада – зупинились роботи», - пояснив ситуацію генеральний директор АТ «НВО« Созидатель », голова обласної організації роботодавців будівельної галузі, заслужений будівельник України Турчин Леонід.

На думку експертів усі проекти повинні бути захищеними від таких ситуацій і попри будь-які події в країні продовжувати працювати. Адже будівництво відображає благоустрій суспільства.

З огляду на ситуацію в країні людям дуже потрібні нові робочі місця, які може забезпечити будівна інфраструктура.

«Що таке робочі місця? Це забезпечене доходами населення, що в свою чергу робить громадян  платоспроможними. І як результат маємо простимульовану розвинену економіку»,- пояснив Михайло Крапивко.

Працівник допоміжної промисловості директор з маркетингу ДП «НВО« ПХЗ», яке займається виготовленням вибухівки, за допомогою якої видобувають матеріали для будівництва, Ірина Капуста повністю погодилася з такою думкою і додала, що останні роки в країні спостерігається спад в галузі видобування.

«З 7 кар’єрів працює 4. Видобувна інфраструктура не постачає на будівництва сировину, її купують за кордоном і внутрішня економіка страждає. З цим також треба щось робити», - сказала Ірина Капуста і додала, що мешканці Дніпропетровська області люди з досить активною позицією і не зрозуміло, чому тут замовчуються такі важливі проблеми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...