App Store Google Play

Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

12.08.2016 10:40
Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

Українцям потрібен національний план, який, насамперед, базуватиметься на підготовчому етапі: гуманітарному та медичному. Ключову роль у ньому має бути відведена лікарям, як з одного боку, так і з іншого - за лінією розмежування. Про це заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Лікарі в Донецькій та Луганській областях теж мають стати нашими союзниками. Не у війні, не у знищенні українців, а у принесенні лікування, добра і всього того, що потрібно будь-якій людині щоденно. Нам треба повернути безпеку в Донецькій і Луганській областях на повній території. Чи не захопити, не повернути військами, а повернути безпеку людям, українцям, які там теж є", - зауважив Наливайченко.

Громадсько-політичний діяч переконаний: для України національний план повинен складатися з трьох ключових моментів. Перший - підготовча сфера, яка полягає в гуманітарній і в медичній площинах.

"Це треба робити не на мінських чи нормандських самітах. Ні Олланд, ні Меркель за нас це робити не буде. У них – свої громадяни є", - підкреслив він.

На переконання лідера Руху «Справедливість», далі, після підготовчого етапу, потрібно продовжувати концентруватися на економіці і на сфері безпеки. На його думку, на цих умовах повинен з'явитися власний національний план повернення тимчасово окупованих територій до нормального життя.

«Є міф, який не дає Україні вирішити питання національної безпеки. Міф про те, що ми повинні захопити Донецьк і Луганськ. Ми нічого не повинні захоплювати, ми повинні повернути людям там нормальне життя», - підсумував Наливайченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...