App Store Google Play

Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

12.08.2016 10:40
Українцям потрібен національний план, де одну з ключових ролей зіграють лікарі, - Наливайченко

Українцям потрібен національний план, який, насамперед, базуватиметься на підготовчому етапі: гуманітарному та медичному. Ключову роль у ньому має бути відведена лікарям, як з одного боку, так і з іншого - за лінією розмежування. Про це заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

«Лікарі в Донецькій та Луганській областях теж мають стати нашими союзниками. Не у війні, не у знищенні українців, а у принесенні лікування, добра і всього того, що потрібно будь-якій людині щоденно. Нам треба повернути безпеку в Донецькій і Луганській областях на повній території. Чи не захопити, не повернути військами, а повернути безпеку людям, українцям, які там теж є", - зауважив Наливайченко.

Громадсько-політичний діяч переконаний: для України національний план повинен складатися з трьох ключових моментів. Перший - підготовча сфера, яка полягає в гуманітарній і в медичній площинах.

"Це треба робити не на мінських чи нормандських самітах. Ні Олланд, ні Меркель за нас це робити не буде. У них – свої громадяни є", - підкреслив він.

На переконання лідера Руху «Справедливість», далі, після підготовчого етапу, потрібно продовжувати концентруватися на економіці і на сфері безпеки. На його думку, на цих умовах повинен з'явитися власний національний план повернення тимчасово окупованих територій до нормального життя.

«Є міф, який не дає Україні вирішити питання національної безпеки. Міф про те, що ми повинні захопити Донецьк і Луганськ. Ми нічого не повинні захоплювати, ми повинні повернути людям там нормальне життя», - підсумував Наливайченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...