App Store Google Play

Розмовляй 25 днів українською під час мовомарафону та отримуй подарунки

12.08.2016 16:20

Громадські активісти презентують проект Мовомарафону приурочений до 25-ї річниці незалежності України. До акції організатори мають на меті залучити громадян, які готові протягом 25 днів говорити українською мовою. Для них команда «Мовомарафону-25» підготувала цікаві тематичні завдання, зустрічі, квест та інші інтерактивні заходи.

"Ми вирішили розштурхати громаду України і дати змогу багатьом розширити межі своєї власної Незалежності, перейшовши на спілкування українською мовою. Або ж – дізнатися про українську якомога більше і, хтозна, може покохати її усім своїм гарячим серпневим серцем.

Тож розминайте язики, щелепи та свої лінгвістичні звилини і нумо ставати до марафону української мови довжиною у 25 днів. Такий собі тест на витримку для одного й експеримент для багатьох", - звертаються організатори марафону.

Для того, щоб розпочати марафон необхідно перш за все зареєструватись і заповнити анкету на сайті.

Надалі ви маєте обрати оптимальний для себе вид марафону:

Перша доріжка — для справжніх сміливців і шибайголів: повне занурення в українську мову на три з гаком тижні, тобто тимчасова відмова у вживанні російської у всіх сферах життя. Таке вже проходили активісти першого Мовомарафону, що відбувся у лютому цього року в Харкові.

Якщо ви трішечки сором`язливі і звикаєте до всього поступово, тоді друга доріжка саме для вас — це лагідний мовомарафон25. У ньому ти отримуватимеш цікаві завдання, які допоможуть тобі поступово опанувати на ліпшому рівні українську, не шокуючи оточуючих різкими змінами.

"Ми підготували цілий стос порад та корисної інформації для всіх мовомарафонців: що робити, аби полегшити перехід на українську в щоденному спілкуванні, як зберегти мовну стійкість в середовищі, а також – як поліпшити мовлення, позбутись росіянізмів та збагатити словниковий запас. Ти дізнаєшся такі тонкощі рідної мови, які здивують навіть твою улюблену вчительку української", - наголошують активісти.

Також будуть різноманітні офлайн-завдання та заходи, де марафонці зануряться в спілкування українською з головою.

Організатори надсилатимуть зареєстрованим учасникам листи із задачами та порадами кожні 2–3 дні.  Виконані завдання слід публікувати під хештеґами #мовомарафон25 та #мовомарафон25лагідний. Використовуючи ці ж хештеґи не забувайте ділитись враженнями від участі в мовомарафоні-25 з друзями.

Завдання є обов’язковими для всіх, і якщо ви будете виконувати їх постійно і навіть краще за інших, організатори потішать тебе подарунками від партнерів нашого проекту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...