App Store Google Play

Розмовляй 25 днів українською під час мовомарафону та отримуй подарунки

12.08.2016 16:20

Громадські активісти презентують проект Мовомарафону приурочений до 25-ї річниці незалежності України. До акції організатори мають на меті залучити громадян, які готові протягом 25 днів говорити українською мовою. Для них команда «Мовомарафону-25» підготувала цікаві тематичні завдання, зустрічі, квест та інші інтерактивні заходи.

"Ми вирішили розштурхати громаду України і дати змогу багатьом розширити межі своєї власної Незалежності, перейшовши на спілкування українською мовою. Або ж – дізнатися про українську якомога більше і, хтозна, може покохати її усім своїм гарячим серпневим серцем.

Тож розминайте язики, щелепи та свої лінгвістичні звилини і нумо ставати до марафону української мови довжиною у 25 днів. Такий собі тест на витримку для одного й експеримент для багатьох", - звертаються організатори марафону.

Для того, щоб розпочати марафон необхідно перш за все зареєструватись і заповнити анкету на сайті.

Надалі ви маєте обрати оптимальний для себе вид марафону:

Перша доріжка — для справжніх сміливців і шибайголів: повне занурення в українську мову на три з гаком тижні, тобто тимчасова відмова у вживанні російської у всіх сферах життя. Таке вже проходили активісти першого Мовомарафону, що відбувся у лютому цього року в Харкові.

Якщо ви трішечки сором`язливі і звикаєте до всього поступово, тоді друга доріжка саме для вас — це лагідний мовомарафон25. У ньому ти отримуватимеш цікаві завдання, які допоможуть тобі поступово опанувати на ліпшому рівні українську, не шокуючи оточуючих різкими змінами.

"Ми підготували цілий стос порад та корисної інформації для всіх мовомарафонців: що робити, аби полегшити перехід на українську в щоденному спілкуванні, як зберегти мовну стійкість в середовищі, а також – як поліпшити мовлення, позбутись росіянізмів та збагатити словниковий запас. Ти дізнаєшся такі тонкощі рідної мови, які здивують навіть твою улюблену вчительку української", - наголошують активісти.

Також будуть різноманітні офлайн-завдання та заходи, де марафонці зануряться в спілкування українською з головою.

Організатори надсилатимуть зареєстрованим учасникам листи із задачами та порадами кожні 2–3 дні.  Виконані завдання слід публікувати під хештеґами #мовомарафон25 та #мовомарафон25лагідний. Використовуючи ці ж хештеґи не забувайте ділитись враженнями від участі в мовомарафоні-25 з друзями.

Завдання є обов’язковими для всіх, і якщо ви будете виконувати їх постійно і навіть краще за інших, організатори потішать тебе подарунками від партнерів нашого проекту.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...