App Store Google Play

Розмовляй 25 днів українською під час мовомарафону та отримуй подарунки

12.08.2016 16:20

Громадські активісти презентують проект Мовомарафону приурочений до 25-ї річниці незалежності України. До акції організатори мають на меті залучити громадян, які готові протягом 25 днів говорити українською мовою. Для них команда «Мовомарафону-25» підготувала цікаві тематичні завдання, зустрічі, квест та інші інтерактивні заходи.

"Ми вирішили розштурхати громаду України і дати змогу багатьом розширити межі своєї власної Незалежності, перейшовши на спілкування українською мовою. Або ж – дізнатися про українську якомога більше і, хтозна, може покохати її усім своїм гарячим серпневим серцем.

Тож розминайте язики, щелепи та свої лінгвістичні звилини і нумо ставати до марафону української мови довжиною у 25 днів. Такий собі тест на витримку для одного й експеримент для багатьох", - звертаються організатори марафону.

Для того, щоб розпочати марафон необхідно перш за все зареєструватись і заповнити анкету на сайті.

Надалі ви маєте обрати оптимальний для себе вид марафону:

Перша доріжка — для справжніх сміливців і шибайголів: повне занурення в українську мову на три з гаком тижні, тобто тимчасова відмова у вживанні російської у всіх сферах життя. Таке вже проходили активісти першого Мовомарафону, що відбувся у лютому цього року в Харкові.

Якщо ви трішечки сором`язливі і звикаєте до всього поступово, тоді друга доріжка саме для вас — це лагідний мовомарафон25. У ньому ти отримуватимеш цікаві завдання, які допоможуть тобі поступово опанувати на ліпшому рівні українську, не шокуючи оточуючих різкими змінами.

"Ми підготували цілий стос порад та корисної інформації для всіх мовомарафонців: що робити, аби полегшити перехід на українську в щоденному спілкуванні, як зберегти мовну стійкість в середовищі, а також – як поліпшити мовлення, позбутись росіянізмів та збагатити словниковий запас. Ти дізнаєшся такі тонкощі рідної мови, які здивують навіть твою улюблену вчительку української", - наголошують активісти.

Також будуть різноманітні офлайн-завдання та заходи, де марафонці зануряться в спілкування українською з головою.

Організатори надсилатимуть зареєстрованим учасникам листи із задачами та порадами кожні 2–3 дні.  Виконані завдання слід публікувати під хештеґами #мовомарафон25 та #мовомарафон25лагідний. Використовуючи ці ж хештеґи не забувайте ділитись враженнями від участі в мовомарафоні-25 з друзями.

Завдання є обов’язковими для всіх, і якщо ви будете виконувати їх постійно і навіть краще за інших, організатори потішать тебе подарунками від партнерів нашого проекту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...