App Store Google Play

Поки діти на канікулах, Борис Філатов пішов до школи

12.08.2016 12:40
Поки діти на канікулах, Борис Філатов пішов до школи

Міський голова Дніпра Борис Філатов перевірив перебіг ремонтних робіт у дитячому садочку № 92 і середній школі № 73. У навчальних закладах триває капітальне оновлення харчоблоків. Востаннє такі роботи тут проводили понад 20 років тому. Нині тутешні кухні отримають не лише якісний ремонт, а й нове обладнання.

«Для мене було дуже дивним, що після капітального ремонту до харчоблоків повертають старе обладнання та побутові прилади. Вони 40-річної давнини і мають колосальне енергоспоживання. Тому я дав відповідне розпорядження, і електроплити замінять на нові. Це дозволить економити електроенергію та готувати їжу на більш якісному рівні», – зазначив Борис Філатов.

Очільник Дніпра також додав, що нині міська влада шукає можливості наводити лад в усіх сферах міста, які цього потребують.

Керівники навчальних закладів кажуть: за довгі роки практика самостійного проведення ремонтів перетворилася на традицію. Та нині ситуація нарешті змінилася. Дитсадок № 92 цього року відзначить своє 40-річчя. Наразі тут працюють 11 груп, які відвідують 380 дітей. У новому навчальному році до садочка підуть ще 85 маленьких дніпрян. Завідувач дитячого садочка Тетяна Маркеєва працює тут уже 14 років. Розповідає: раніше весь тягар ремонтів лежав на плечах батьків і працівників дитсадка.

«Це вперше така допомога. Тому ми дуже вдячні. Це просто казка, що нам приділили таку увагу», – сказала пані Маркеєва.

В ході ремонту на підлозі та стінах харчоблоку викладуть новий кахель, оновлять стелю, встановлять витяжну вентиляцію, нову сантехніку, водопровідні та каналізаційні труби. Вікна та двері тут замінять на металопластикові. Схожі роботи тривають і в приміщенні харчоблоку школи № 73. Директор навчального закладу розповідає: до цього протягом 40 років існування школи тут обходилися лише косметичними ремонтами.

«Так несподівано: на початку серпня зайшла команда і почала проводити ремонт. Ми дуже сподіваємося, що в наших дітей з’явиться нормальний харчоблок. Ми й не мріяли про нову плиту. Це для нас справжня, надзвичайно приємна несподіванка», – сказав директор школи № 73 Сергій Петьков.

Ремонт у харчоблоках обох навчальних закладів завершать до кінця серпня.

Нагадаємо, раніше депутати міськради Дніпра заборонили продаж шкідливих снеків у навчальних закладах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...