App Store Google Play

На Сорочинському ярмарку візьмуть участь гоголівські персонажі, улюблені зірки та представники регіону

12.08.2016 08:00
На Сорочинському ярмарку візьмуть участь гоголівські персонажі, улюблені зірки та представники регіону

Микола Гоголь власною персоною, ексклюзивні полтавські вареники та цікаві обрядові дійства – поринути в атмосферу національного свята можна на традиційному Сорочинському ярмарку. Він пройде з 16 по 21 серпня в селі Великі Сорочинці на Полтавщині. Збирається на свято і Дніпропетровщина. Підприємства області представлять свою продукцію, творчі колективи – таланти. Щорічно захід відвідує до мільйона людей.

Цьогорічний Сорочинський ярмарок присвячується 25-й річниці Незалежності України і проходитиме під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!».

Офіційне відкриття – 16 серпня об 11.00 за участю гоголівських героїв, які їхатимуть на справжніх волах.

Ярмаркова площа – просто неба, займає 16 гектарів. На неї з’їдуться до 1,5 тис. підприємств, народних майстрів та творчих колективів з України, Молдови, Грузії, Білорусі, Німеччини та Польщі.

Свої досягнення представить і Дніпропетровщина. Себе показати та на інших подивитися їдуть промисловці, аграрії та власники зелених садиб регіону.

Також у розважальній програмі візьмуть участь дев’ять творчих колективів області. З Криничанського району – вокальні ансамблі «Надія» та «Душі криниця», з Магдалинівського – дитячий хореографічний колектив «Перлина», з Петропавлівського – ансамбль народної пісні «Джерело». Павлоградський район презентуватимуть вокальні ансамблі «Горлиця», «Весна», «Любава», народний хор ім. С.Кулика та вокальне тріо «Лілея».

На ярмарку можна буде придбати все, що душа забажає – на будь-який смак і гаманець. Від продуктів харчування, напоїв, одягу та взуття до текстильних товарів, прикрас та сільгосптехніки.

Понад 40 народних майстрів проводитимуть майстер-класи з вишивки, гончарства, лозоплетіння, орігамі, ковальства. Обіцяють як традиційні майстер-класи, так і нові.

Протягом кожного ярмаркового дня проходитимуть фестивалі, конкурси. Заплановані етнографічні свята та обрядові дійства. Зокрема, свято сала, вергуна, гарбуза, Спаса медового, вареника та галушки, борщу, а також українського весілля.

Крім традиційних гоголівських персонажів – Хіврі, Черевика, діда Панаса та самого письменника – цьогоріч на святі розважатимуть Тарас Бульба з козаками та Чорт.

Уперше на ярмарку виступатимуть артисти Ольга Полякова (16.08) та Олег Вінник (20.08). Також будуть радувати глядачів своїми піснями «Дзідзьо» (17.08), «Діти «Фрістайла» (19.08) та рок-гурт «Санмай» (18.08).

Детальну програму можна переглянути за посиланням.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...