App Store Google Play

Філатов миттєво відрегував на повідомлення про непрозорий тендер комунального медзакладу

12.08.2016 21:00
Філатов миттєво відрегував на повідомлення про непрозорий тендер комунального медзакладу
Міський голова Дніпра Борис Філатов оперативно відреагував на повідомлення користувача соцмереж про те, що посадові особи комунального закладу «Дніпропетровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» намагалися закупити продукцію для його потреб за завищеними цінами.
 
«10 хвилин тому заступникові головного лікаря з економіки пані А. А. Петровій запропоновано звільнитися за порушення процедури прозорості держзакупівель. Шановні добродії, рано чи пізно, але я вас все одно всіх пережую. Хто хоче красти – краще не чекайте, коли до вас доберуться. Тричі подумайте», – написав він на своїй сторінці в соцмережі.
 
За кілька годин до цього в мережі з’явився допис користувача Олексія Давиденка, в якому йшлося про те, що його компанія взяла участь у тендерах дніпропетровського центру первинної допомоги на закупівлю сповивальних і маніпуляційних столів.
 
Попри те, що технічне завдання для участі в торгах «випадковим чином» було виписане тільки під продукцію місцевого меблевого підприємства АТОН, компанія О. Давиденка виграла, запропонувавши на 30% нижчу ціну, ніж інший учасник.
 
«Але тут нам подзвонив сам дніпропетровський виробник АТОН і сказав, що торги були влаштовані під другого учасника, який програв, і продукцію нам не відвантажать, оскільки ми залізли на чужі торги з дуже низькою ціною. Виявляється, поліклініка оголошувала ці торги під інших переможців. Ось так в Дніпрі замовник і виробник метикують на двох за завищеними в півтора рази цінами», – написав Олексій Давиденко.
 
Він також зазначив, що їм було запропоновано відмовитися від перемоги на користь того, хто програв, або ж торги скасують. Однак проблемі вирішили надати розголос.
 
«Нехай вирішують мешканці Дніпра, що їм важливіше: отримати продукт від кишенькової фірми або все те ж саме купити за найнижчою ціною, а на зекономлені бюджетні гроші купити щось ще», – додав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...