App Store Google Play

З суботи на неділю у Дніпрі пройде нічний напівмарафон DneprNight2016

11.08.2016 16:00
З суботи на неділю у Дніпрі пройде нічний напівмарафон DneprNight2016

Сьогодні у міськраді відбулася прес-конференція щодо проведення у Дніпрі 3-го нічного напівмарафона DneprNight2016, передає Дніпроград з місця подій.

Нічний напівмарафон зможуть пробігти усі бажаючі від 16 років, які отримали медичний дозвіл від терапевта, в ніч з 13 на 14 серпня. Сам забіг почнеться о 00:00 14 серпня, а о 21-й годині глядачів та учасників почнуть розважати українськи виконаці та учасники фаєр-шоу. Головним гостем музичного вечора перед напівмарафоном стане гурт "Натоліч". 

Усі бажаючи сьогодні ще можуть зареєструватися до 21:00 за посиланням. Наразі зареєстровано 343 учасники, організатори планують залучити 400 любителів бігати. Серед учаників будуть і спортсмени: Катерина Карманенко, Анна Печко, Ірина Кандиба, а також представники клубів "DneprRun" і "RunOk". Найстаршому бігуну серед жінок - 61 рік, а через чоловіків - 64. 

Нічний напівмарафон - 21,1 км коштує 200 грн. Внесок до нічної десятки (10 км) - 150 грн, а до бадьорої трійки (3 км) - 100 грн. Призовий фонд DneprNight2016 складає 12 тисяч гривень, за перше місця призери отримують 1500 гривень, за друге - 1000 гривень, а за третє - 500. 

"Чому вночі? Тому що це і цікаво, і незвично, і не так спекотно, як вдень. Навіть натренованій людині важко було б пробігти 21,1 км у таку спеку. Напередодні забігу рекомендую виспатися, все ж таки субота, багато пити води протягом вихідного, не варто ввечері наїдатися та нервувати. Обов'язково потрібно перевіритися у лікаря аби запобігти проблем зі здоров'єм. На наших трьох тренуваннях був присутній лікар і багато бажаючих після пробіжки зверталися до нього та отримували меддовідку. Також вночі будуть присутні дві автівки швидкої допомоги", - розповів організор бігового клубу "DneprRun" Анатолій Курячий.

Організатори видадуть учасникам стартові пакети із їжою (банани, печево), воду та інше, а також розіграють близько 30 призів, серед яких і путівка на OctoberFest, що пройде у вересні у Мюнхені. 

Нагадаємо, що у вересні під патронатом Філатових пройде Dnipro Eco MarathonHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...