App Store Google Play

УКРОП вимагає від Верховної Ради негайно зняти недоторканість з судді Чауса

11.08.2016 15:40
УКРОП вимагає від Верховної Ради негайно зняти недоторканість з судді Чауса

Заява «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» щодо необхідності скликання позачергової сесії Верховної Ради України y Faceebook опублікувала голова прес-центру "УКРОПу" Євгенія Кравчук, передає Дніпроград.

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вимагає від керівництва парламенту невідкладно скликати позачергову сесію Верховної Ради України та внести до порядку денного засідання питання про затримання російським ФСБ «українських терористів» в окупованому Криму та дозвіл на затримання і арешт судді Дніпровського районного суду Миколи Чауса, який погорів на хабарів у 150 тис. доларів.

"Ми переконані, що український парламент має оперативно реагувати на виклики, які постають перед нашою державою. На сьогодні такими є необхідність захистити українських громадян, зокрема, Євгена Панова, якого намагаються звинуватити в підготовці терактів на території анексованого півострова Крим. Затримання громадян України на тимчасово окупованій території нашої держави іноземними спецслужбами є неприпустимим. Верховна Рада має звернутися до провідних держав світу, міжнародних організацій, правозахисників із закликом засудити такі дії Росії та її намагання розпочати «боротьбу з тероризмом» на території нашої держави. Історія «українських терористів» Олега Сенцова, Олександра Кольченка не повинна повторитися знову. Зі свого боку «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зробить все можливе, щоб забезпечити Євгену Панову необхідну юридичну допомогу", - пише голова прес-центру.

Іще одне питання, яке на думку укропівців, невідкладно має вирішити парламент, – дозволити затримання і арешт скандального судді Дніпровського районного суду м. Києва Миколи Чауса.

"Ми вже маємо приклади, коли, користуючись шпаринами в законодавстві та складною законодавчою процедурою , представники «касти недоторканних» просто тікали від правоохоронців і уникали справедливого покарання. Скандальний суддя, який увійде в історію як людина, яка може ухвалювати будь-які рішення, потрібні владі, – від позбавлення водійських посвідчень представників Автомайдану до арешту опозиційного політика Геннадія Корбана та зняття з міжнародного розшуку посібника Януковича Юрія Іванющенка, має нарешті бути покараний. Це стане гарним прологом до очищення суддівської системи і судової реформи, яка почне діяти восени", - зазначає Євгенія Кравчук.

УКРОП переконаний, що спроможність парламенту вирішити ці питання стане тестом на його життєздатність та доцільність існування в нинішньому складі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...