App Store Google Play

На Дніпропетровщині організують танцювальний флеш-моб для Тіни Кароль

11.08.2016 21:00
На Дніпропетровщині організують танцювальний флеш-моб для Тіни Кароль

Більше 100 дорослих та дітей об’єднаються в сучасному танці під пісню Тіни Кароль «Україна». Це лише один з пунктів програми VII фестивалю «Мама, тато, я – дружна, весела сім’я» в селі Дружба Криничанського району, який відбудеться 14 серпня. До участі у флеш-мобі та фестивалі запрошують усіх бажаючих.

Вже сьомий рік поспіль активна мешканка села Дружба Криничанського району організовує веселий фестиваль для друзів, односельців та всіх бажаючих добре провести час. 

Ідея такого свято з’явилася в Олени Григораш після народження сина. «Хочу, щоб у моєї дитини було яскраве дитинство. У мій час були туристичні походи, різноманітні конкурси, художня самодіяльність. Тому і для сучасних дітей вирішила організувати щось подібне. Традиції, що заклали в нас батьки, мають передатися й нашим малюкам», - говорить організатор свята Олена Григораш.

Цього року у програмі фестивалю веселі старти. Родинам з дітьми запропонують позмагатися в олімпіаді. Найспритніші та найспортивніші отримають призи та гарний настрій.

На гостей свята чекає святковий концерт. Його підготували юні таланти з сіл Дружба, Затишне, Сухий Хутір та Красний Став Криничанського району. У програмі концерту запальні танці та мелодійні пісні.

Усі учасники фестивалю матимуть змогу взяти участь в оригінальному флеш-мобі – сучасному танці під пісню Тіни Кароль «Україна». Такий оригінальний привіт запишуть на відеокамеру та передадуть співачці.

Родзинкою свята стане лотерея від господині. Кожен зможе отримати сувенір на пам'ять.

До участі у фестивалі запрошується кожен, хто бажає весело провести час. Захід безкоштовний та проходить за адресою: вул. Садова, 47, с Дружба Криничанського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...