App Store Google Play

Турецька компанія розпочне будувати метро в Дніпрі вже 20 вересня, - Борис Філатов

10.08.2016 13:40
Турецька компанія розпочне будувати метро в Дніпрі вже 20 вересня, - Борис Філатов

Турецька компанія Limak, з якою міська влада Дніпра уклала контракт на будівництво метро, розпочне роботи 20 вересня. Про це в інтерв’ю журналістам телеканалу ICTV заявив мер Борис Філатов. Міський голова Дніпра каже, що обрали найвигіднішу пропозицію від підрядників.

"Незважаючи на те, що в Туреччині зараз неспокійно, компанія запевнила, що проблем з будівництвом не буде. Більш того, представник Limak сказав мені, що якби в Туреччині стався військовий переворот, то зі мною вже б спілкувалися армійські офіцери", – зазначив Борис Філатов.

Проект розрахований на п’ять років, але турецька сторона запевняє, що впорається за чотири. Завдяки цій угоді в Дніпрі з’являться три нові станції метро: "Театральна" – біля театру ім. Горького, "Центральна" – біля ЦУМу, а також "Музейна" – поруч з пам’ятником Слави.

Нині дніпровське метро – одне з найкоротших в Європі і налічує лише шість станцій. Якщо буде технічна можливість, першою хочуть відкрити зупинку в центрі міста, де найбільший пасажиропотік.

"Коли метро добудують, ми будемо думати про оновлення рухомого складу. Переговори поки не ведуться, проте вже є пропозиції від компаній щодо потягів, ескалаторів, обладнання. Цей великий контракт, який уклало місто, дуже оживив ринок", – каже Борис Філатов.

За словами головного ревізора з безпеки руху КП «Дніпропетровський метрополітен» В’ячеслава Щірова, від добудови метро місто тільки виграє: нові станції допоможуть розвантажити центр Дніпра від транспорту, а мешканці міста отримають нові робочі місця на будівництві. Наразі пасажиропотік у метро – приблизно 20-25 тисяч людей за день.

"Ми думаємо, що з відкриттям нових станцій, кількість людей збільшиться десь втричі. Ми до цього готові, адже наше метро може щодня пропускати 150-180 тисяч людей", – запевняє В’ячеслав Щіров.

Дніпряни з нетерпінням чекають на відкриття нових станцій. Мешканці міста впевнені, що метро забезпечить комфортніше й швидше пересування.

"Кожного ранку я добираюсь до роботи на метро з житлового масиву Червоний камінь. Зараз доводиться пересідати на вокзалі. Коли відкриють станцію "Центральну", я зможу їздити одним видом транспорту, а не двома", – каже мешканка Дніпра Ірина.

Як повідомлялося раніше, Борис Філатов прочитав лекцію про метрополітен для невдоволених дніпрян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...