App Store Google Play

Хто освоїть 230 мільйонів на ремонт доріг Дніпра - подробиці

10.08.2016 10:20
Хто освоїть 230 мільйонів на ремонт доріг Дніпра - подробиці

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради 27 липня за результатами тендерів уклав угоди про дорожні роботи на загальну суму 230 млн грн. (скачати прайс-лист на послуги підрядників). Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

  • 75 млн грн отримає ТОВ «УПС» за поточний ремонт автошляхів.

Фірма належить сину екс-начальника ДП «Дніпропетровський облавтодор» Тарасу Палію, депутату Дніпропетровської облради від «УКРОПу» Владиславу Бородіну та латвійській компанії «Fuel Systems, SIA» Оксани Захарової.

Після зміни влади у 2014 р. на Тараса Палія було відкрито два кримінальні провадження щодо привласнення бюджетних коштів на ремонті доріг фірмою «УПС». Торік обидві справи закрили.

За даними «Центру протидії корупції», департамент благоустрою звільнив секретаря тендерного комітету Наталію Іванюшенко після того, як Державна аудиторська служба виявила порушення при укладенні угоди на 27 млн грн. між міськрадою та «УПСом».

Крім того, нещодавно міськрада повідомила, що укладе мирову угоду щодо виплати «УПСу» 109 млн грн. боргу за будівництво дороги.

  • 75 млн грн. дадуть ДІП «Дніпродор» за поточний ремонт автошляхів.

Засновником цієї фірми, як і ТОВ «Дорбуд», є польське ТОВ «ПУС» («PUS»), яке до 2006 року було співвласником вищезгаданої фірми «УПС».

Кінцевими бенефіціарами «УПС» є поляк Філіп Єжі Станіслав та Олександр Полтавець із Дніпра. Останній володіє ТОВ «Туристична фірма «Енігма Тревел» з Олександром і Вікторією Давиденко, Олександром Гаркушею, Віталієм Бабенком і міжнародною асоціацією ветеранів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю «Центр».

Що до Олександра Григоровича Гаркуші, то особа з такими ПІБ є помічником нардепа Андрія Немировського (обрався від «Самопомочі», нині – «Блок Петра Порошенка»).

  • 53 млн грн. заплатять ТОВ «Северок 99» за утримання доріг.

Фірму зі статутним капіталом 1 тис грн. заснував у листопаді 2014 р. Артур Оганесян. Він також керує приватною виробничо-торговою фірмою «Северск» Вікторії Фергесіної, що має статутний капітал 5 грн.

Нагадаємо, посадовців фірми «Северок 99» і Департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради Дніпра підозрюють у привласненні 1,10 млн грн. Слідство встановило, що фірма включила до розрахунку виготовлення бар’єрної огорожі, не передбачене документацією тендеру.

  • 27 млн грн. дістанеться ТОВ «Територія-Д» за утримання доріг.

Фірма була створена в січні 2015 р. й відтоді виграла тендерів на 65,72 млн грн. Засновниками є Данило Олександрович Ковалевський і ТОВ «Торонадо-Л.Т. Сервіс», підписантом – Тетяна Резніченко, а керівником – Олександр Миколайович Ковалевський.

Останній разом із Наталією Дзюбою та Сергієм Банкожитенком володіє фірмою «Торонадо-Л.Т. Сервіс». Раніше її співвласником був вищезгаданий Тарас Палій.

У торгах також брали участь ТОВ «Самарь-Автошляхсервіс», ПП «Сегмент» і КП «Зеленбуд».

Заявки ТОВ «Актив Стальстрой» і ТОВ «БК Арена» були на 31-43% дешевшими, проте їх відхилили через відсутність досвіду.

Перша фірма безуспішно скаржилась в АМКУ. Зокрема вона звернула увагу, що у тендерній документації від 27 травня головою конкурсного комітету був директор департаменту Михайло Лисенко – заступник мера Бориса Філатова і депутат міськради Дніпра від «УКРОПу». При цьому депутати не мають права входити до складу комітету. Проте строк оскарження документації сплив, а в протоколі розкриття від 10 червня головою вже був Самілик О.М.

У липні Лисенко заявив, що з 7 червня не очолює комітет: «..перед початком усіх тендерних заходів я вирішив призначити керівником тендерного комітету свого заступника – Олексія Самілика. Є відповідний наказ».

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...