App Store Google Play

Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

10.08.2016 17:00
Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

Член президії політради УКРОПу Геннадій Корбан, щодо якого в грудні 2015 року суддя Микола Чаус ухвалив рішення про арешт, прокоментував ситуацію з приводу викриття судді на хабарі в 150 тис. доларів США. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УКРОПу.

«Затримання Чауса стане ще однією цеглинкою – юридичним фактом і доказом моєї невинуватості при розгляді моєї скарги Європейським судом з прав людини», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Геннадій Корбан також висловив сподівання, що підозрюваний суддя дасть свідчення слідству щодо тих високопосадовців, які давали вказівки знищити його фізично.

«Зі свого боку, я не бажаю громадянину Чаусу, щоб з ним вчинили так, як він вчинив зі мною, бо правосуддя над ним вже відбулося», – зазначив він.

Нагадаємо, розглядаючи справу про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану, суддя Микола Чаус провів рекордне за тривалістю, майже 30-годинне судове засідання, під час якого грубо порушувалися права підозрюваного та його захисників, а залу штурмували силовики та «тітушки». Микола Чаус витратив на дослідження матеріалів справи під час засідання лише 9 секунд. А для ухвалення рішення, його написання, друк та належне оформлення у нарадчій кімнаті судді знадобилися всього 16 хвилин.

Одіозний суддя також ухвалив рішення про примусовий привід Геннадія Корбана до зали суду в першу добу після проведення підозрюваному стентування судин. Адвокати Корбана і він сам не раз заявляли про те, що Микола Чаус виконував політичне замовлення у цій справі, адже перебуває на гачку у влади – він був у переліку суддів, яких мають звільнити за порушення присяги.

Суддя Дніпровського райсуду відомий також тим, що ухвалював незаконні рішення проти автомайданівців під час Революції гідності, дозволив правоохоронцям вилучати оригінали матеріалів з інших проваджень, що може призвести до їхньої фальсифікації, та зняв з розшуку Юрія Іванющенка.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...