App Store Google Play

Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

10.08.2016 17:00
Геннадій Корбан відреагував на викриття судді Чауса на хабарі

Член президії політради УКРОПу Геннадій Корбан, щодо якого в грудні 2015 року суддя Микола Чаус ухвалив рішення про арешт, прокоментував ситуацію з приводу викриття судді на хабарі в 150 тис. доларів США. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу УКРОПу.

«Затримання Чауса стане ще однією цеглинкою – юридичним фактом і доказом моєї невинуватості при розгляді моєї скарги Європейським судом з прав людини», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Геннадій Корбан також висловив сподівання, що підозрюваний суддя дасть свідчення слідству щодо тих високопосадовців, які давали вказівки знищити його фізично.

«Зі свого боку, я не бажаю громадянину Чаусу, щоб з ним вчинили так, як він вчинив зі мною, бо правосуддя над ним вже відбулося», – зазначив він.

Нагадаємо, розглядаючи справу про обрання запобіжного заходу Геннадію Корбану, суддя Микола Чаус провів рекордне за тривалістю, майже 30-годинне судове засідання, під час якого грубо порушувалися права підозрюваного та його захисників, а залу штурмували силовики та «тітушки». Микола Чаус витратив на дослідження матеріалів справи під час засідання лише 9 секунд. А для ухвалення рішення, його написання, друк та належне оформлення у нарадчій кімнаті судді знадобилися всього 16 хвилин.

Одіозний суддя також ухвалив рішення про примусовий привід Геннадія Корбана до зали суду в першу добу після проведення підозрюваному стентування судин. Адвокати Корбана і він сам не раз заявляли про те, що Микола Чаус виконував політичне замовлення у цій справі, адже перебуває на гачку у влади – він був у переліку суддів, яких мають звільнити за порушення присяги.

Суддя Дніпровського райсуду відомий також тим, що ухвалював незаконні рішення проти автомайданівців під час Революції гідності, дозволив правоохоронцям вилучати оригінали матеріалів з інших проваджень, що може призвести до їхньої фальсифікації, та зняв з розшуку Юрія Іванющенка.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...