App Store Google Play

Фестиваль у стилі етно: Петриківщина запрошує на «Козацьку толоку-2016»

10.08.2016 20:30
Фестиваль у стилі етно: Петриківщина запрошує на «Козацьку толоку-2016»

Українські звичаї, національна самобутність та місцевий колорит – усе це поєднає в собі ІІІ етнофестиваль «Козацька толока-2016». 20 серпня до себе на гостину запрошує село Шульгівка Петриківського району. Відпочити у кращих українських традиціях і відчути непоборний дух козацький зможуть всі бажаючі. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

20 серпня мальовнича Шульгівка Петриківського району і співатиме, і танцюватиме. Тут відбудеться масштабне музичне свято – ІІІ етнофестиваль «Козацька толока-2016». Початок – об 11 годині. Вхід вільний.

«Історія українського козацтва є однією з найгероїчніших сторінок минулого. Так вважають науковці, які не одне десятиліття досліджують передумови зародження й розвитку руху запорожців. Ми маємо класичний приклад існування громадянського суспільства. Єдине що нам залишається – взяти самобутність на озброєння та творити історію України з урахуванням своїх коренів. Вкотре це продемонструє етнофестиваль на Петриківщині», – зазначила начальник відділу департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Алла Кефель.

На гостей чекає насичена програма. Тут і змагатимуться в перетягуванні канату, і гарцюватимуть на конях, і виступатимуть фольклорні колективи...

Родзинкою свята стане екстремальне шоу від вихованців дніпровської «Школи козацького гарту». Хлопці з точністю відтворять бойові прийоми українських козаків.

Порцію адреналіну обіцяють на майстер-класі з володіння зброєю. На ньому можна навчитися ратному мистецтву лицарів Січі.

Усі бажаючі зможуть відвідати виставку-ярмарок авторських робіт декоративно-прикладного мистецтва, скуштувати страви козацької польової кухні. Також всі охочі власноруч створять унікальні сувеніри. Завершальним акордом стане дискотека в стилі етно.

Додаткова інформація – за телефоном (096) 33-08-546.

Карти проїзду: від Дніпра і Кам'янського.

Як доїхати із Дніпра: з центрального автовокзалу – о 9.05 та 18.00.

Як доїхати з Кам'янського: о 7.30 та 10.20 – з автовокзалу на площі Дніпровського металургійного комбінату; о 14:55 – від зупинки 11 мікрорайону; з автовокзалу за центральним ринком автобусом на Могилів – об 11:40.

Організатор фестивалю – громадська організація «Шульгівська громада» за підтримки Дніпропетровської ОДА.

Мета заходу – відродження та популяризація національної культури, підтримка створення Національного природного парку «Орільський», розвиток зеленого туризму на Петриківщині.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...