App Store Google Play

Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

09.08.2016 14:20
Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

Завдяки діям народного депутата від партії "УКРОП" було попереджено розкрадання державних коштів на "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нардепа Віталія Купрія у Facebook.

Віталій Купрій опублікував відповідь на своє депутатське звернення від Голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна щодо спроби розкрадання коштів державних підприємств у сумі більше 24 мільйонів гривень.

Пан Балчун повідомив, що новим складом правління "Укрзалізниці" 13 липня 2016 року було прийнято рішення про скасування всіх попередніх рішень щодо закупівлі продукції для потреб "Укрзалізниці" за завищеними цінами.

Нагадаємо, ще на початку липня стало відомо про те, що "Укрзалізниця" планує закупити металопродукцію за завищеними цінами. А саме, що колишнє правління ПАТ "Укрзалізниця" вимагало від ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" та ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" укласти договори поставок метизної продукції для ремонту залізничної колії за завищеними цінами з ТОВ "Євроміст" і ПП "Виробничо-комерційна фірма "Єврометиз".

Проте керівники цих заводів провели додаткове маркетингове дослідження та встановили можливість закупівлі зазначеної сертифікованої в Україні продукції дешевше на 24 мільйони гривень, ніж пропонувало колишнє правління "Укрзалізниці". Про це вони неодноразово повідомляли та просили погодження на укладання договорів по нижчим цінам.

"Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва «Укрзалізниці», які могли призвести до зайвої розтрати коштів державних підприємств в умовах жахливої економічної ситуації в країні!", - заявив нардеп УКРОПУ. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...