App Store Google Play

Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

09.08.2016 14:20
Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

Завдяки діям народного депутата від партії "УКРОП" було попереджено розкрадання державних коштів на "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нардепа Віталія Купрія у Facebook.

Віталій Купрій опублікував відповідь на своє депутатське звернення від Голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна щодо спроби розкрадання коштів державних підприємств у сумі більше 24 мільйонів гривень.

Пан Балчун повідомив, що новим складом правління "Укрзалізниці" 13 липня 2016 року було прийнято рішення про скасування всіх попередніх рішень щодо закупівлі продукції для потреб "Укрзалізниці" за завищеними цінами.

Нагадаємо, ще на початку липня стало відомо про те, що "Укрзалізниця" планує закупити металопродукцію за завищеними цінами. А саме, що колишнє правління ПАТ "Укрзалізниця" вимагало від ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" та ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" укласти договори поставок метизної продукції для ремонту залізничної колії за завищеними цінами з ТОВ "Євроміст" і ПП "Виробничо-комерційна фірма "Єврометиз".

Проте керівники цих заводів провели додаткове маркетингове дослідження та встановили можливість закупівлі зазначеної сертифікованої в Україні продукції дешевше на 24 мільйони гривень, ніж пропонувало колишнє правління "Укрзалізниці". Про це вони неодноразово повідомляли та просили погодження на укладання договорів по нижчим цінам.

"Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва «Укрзалізниці», які могли призвести до зайвої розтрати коштів державних підприємств в умовах жахливої економічної ситуації в країні!", - заявив нардеп УКРОПУ. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...