App Store Google Play

Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

09.08.2016 14:20
Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

Завдяки діям народного депутата від партії "УКРОП" було попереджено розкрадання державних коштів на "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нардепа Віталія Купрія у Facebook.

Віталій Купрій опублікував відповідь на своє депутатське звернення від Голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна щодо спроби розкрадання коштів державних підприємств у сумі більше 24 мільйонів гривень.

Пан Балчун повідомив, що новим складом правління "Укрзалізниці" 13 липня 2016 року було прийнято рішення про скасування всіх попередніх рішень щодо закупівлі продукції для потреб "Укрзалізниці" за завищеними цінами.

Нагадаємо, ще на початку липня стало відомо про те, що "Укрзалізниця" планує закупити металопродукцію за завищеними цінами. А саме, що колишнє правління ПАТ "Укрзалізниця" вимагало від ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" та ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" укласти договори поставок метизної продукції для ремонту залізничної колії за завищеними цінами з ТОВ "Євроміст" і ПП "Виробничо-комерційна фірма "Єврометиз".

Проте керівники цих заводів провели додаткове маркетингове дослідження та встановили можливість закупівлі зазначеної сертифікованої в Україні продукції дешевше на 24 мільйони гривень, ніж пропонувало колишнє правління "Укрзалізниці". Про це вони неодноразово повідомляли та просили погодження на укладання договорів по нижчим цінам.

"Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва «Укрзалізниці», які могли призвести до зайвої розтрати коштів державних підприємств в умовах жахливої економічної ситуації в країні!", - заявив нардеп УКРОПУ. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...