App Store Google Play

Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

09.08.2016 14:20
Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва Укрзалізниці, - Купрій

Завдяки діям народного депутата від партії "УКРОП" було попереджено розкрадання державних коштів на "Укрзалізниці". Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нардепа Віталія Купрія у Facebook.

Віталій Купрій опублікував відповідь на своє депутатське звернення від Голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна щодо спроби розкрадання коштів державних підприємств у сумі більше 24 мільйонів гривень.

Пан Балчун повідомив, що новим складом правління "Укрзалізниці" 13 липня 2016 року було прийнято рішення про скасування всіх попередніх рішень щодо закупівлі продукції для потреб "Укрзалізниці" за завищеними цінами.

Нагадаємо, ще на початку липня стало відомо про те, що "Укрзалізниця" планує закупити металопродукцію за завищеними цінами. А саме, що колишнє правління ПАТ "Укрзалізниця" вимагало від ПрАТ "Коростенський завод залізобетонних шпал" та ПрАТ "Гніванський завод спецзалізобетону" укласти договори поставок метизної продукції для ремонту залізничної колії за завищеними цінами з ТОВ "Євроміст" і ПП "Виробничо-комерційна фірма "Єврометиз".

Проте керівники цих заводів провели додаткове маркетингове дослідження та встановили можливість закупівлі зазначеної сертифікованої в Україні продукції дешевше на 24 мільйони гривень, ніж пропонувало колишнє правління "Укрзалізниці". Про це вони неодноразово повідомляли та просили погодження на укладання договорів по нижчим цінам.

"Ми зупинили злочинні дії колишнього керівництва «Укрзалізниці», які могли призвести до зайвої розтрати коштів державних підприємств в умовах жахливої економічної ситуації в країні!", - заявив нардеп УКРОПУ. 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...