App Store Google Play

«Казкове містечко» відкрили в центрі Кам'янського

09.08.2016 08:30
«Казкове містечко» відкрили в центрі Кам'янського

У сквері по проспекту Свободи, біля фонтану, розташованого поруч із пам'ятником Матері, тепер красується справжнє казкове містечко.

Для найменших жителів Кам’янського тут встановили сучасний барвистий дитячий майданчик із великою кількістю ігрових елементів: всіляких драбинок, будиночків, гойдалок, гірок, пісочниць. Бетонні парапети, раніше сірі, тепер стали яскравими і мальовничими: на них зображені різноманітні казкові персонажі, герої мультфільмів.

Урочиста церемонія відкриття дитячого розважального комплексу відбулася 8 серпня. Під дзвінкий дитячий сміх і оплески дорослих малюки брали в користування такий бажаний подарунок. Майданчик дітям за свої кошти встановила родина місцевих підприємців Ольга і Артем Коропенки – як зазначає прес-служба міського голови, «за сприяння влади міста».

«Ми з дружиною займаємося благодійністю з тих пір, як познайомилися, і, можна сказати, це для нас спосіб життя: не тільки думати про свої вигоди, але й піклуватися про навколишній світ і людей. Раніше ми в основному допомагали дітлахам справлятися зі складними хворобами, допомагали лікарням. Деякі ситуації сприймалися дуже близько, і з часом народилася ідея зробити якесь свято радості, веселощів. Адже немає більшої радості, ніж дивитися, як граються і сміються діти. Наша дочка також любить гуляти біля цього фонтану і кататися на гойдалках. Ось так і народилася ідея створити в цьому місці своєрідне дитяче містечко. Ми вдячні міському голові Андрію Білоусову за підтримку при встановленні дитячого майданчика, за втілення в життя ідеї зробити це місце ще яскравішим, додавши на стіни зображення казкових персонажів. Ми також дякуємо всім, хто брав участь у створенні майданчика, і дуже раді, що змогли зробити добру справу, подарувавши дітям нашого міста – а, відповідно, і їх батькам – частинку радості й щастя. Дуже б хотілося, щоб було більше людей, у яких є можливість та бажання змінювати наше місто на краще», – кажуть меценати.

Ольга та Артем передали дитячий майданчик на баланс міста, і все подальше технічне обслуговування майданчика будуть здійснювати комунальні підприємства.

Міський голова Андрій Білоусов подякував підприємцям за піклування про дітей вручив подружжю Почесні грамоти та подячні листи за активну участь у розвитку та житті міста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...