App Store Google Play

Філатов: сьогодні Дніпро зробив прорив у контролі якості стану доріг

08.08.2016 14:40
Філатов: сьогодні Дніпро зробив прорив у контролі якості стану доріг

Дніпро став першим містом в Україні, де від цифровано всі шляхи і проїзди. Інтерактивну систему Navizor сьогодні презентували міський голова Дніпра Борис Філатов, радник міністра інфраструктури України Яаніка Мерило та начальник управління інформаційних технологій міськради Ірина Корецька.

На думку міського голови саме залучення широкого кола городян до контролю доріг є ключовим проривом даної програми.

«Сервіс дозволить залучити до контролю над дорогами велику кількість мешканців нашого міста. Кожен небайдужий зможе допомагати мерії стежити за станом доріг, використовуючи власний смартфон. Це дуже важливо», – сказав Борис Філатов.

Мер Дніпра не приховує, що нинішній стан доріг не такий, як хотілося б. Борис Філатов також повідомив, що, за даними спеціального аудиту, 40% автошляхів потребують капітального ремонту. Загалом на капітальні та поточні ремонти в міському бюджеті цьогоріч передбачені рекордні 650 млн грн.

Очільник міста підкреслив: Дніпро продовжує впроваджувати ІТ-інновації, більшість з яких впроваджуються мінімальним коштом для міського бюджету. Серед останніх прикладів Борис Філатов назвав реалізацію програми «Відкритий бюджет». Він подякував Яаніці Мерило за підтримку Дніпра на шляху до впровадження інструментів електронної демократії.

За словами радниці міністра інфраструктури Яаніки Мерило, незабаром з’явиться більш детальна паспортизація. Зокрема, інформацію про автошляхи Дніпра поєднають з електронною мапою ремонту доріг, яка вже працює. Планується, що в кінцевому варіанті Navizor відображатиме індекс дороги, тип покриття, дату початку ремонту та його вартість, початок і закінчення ділянки, ім'я балансоутримувача тощо.

Наповнюватимуть мапу фахівці департаменту інформаційних технологій мерії.

Navizor дозволяє залишати фотографії різних ділянок доріг і коментувати їхній стан. Ірина Корецька пообіцяла також, що таке оцінювання шляхів впливатиме на черговість їхнього ремонту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...