App Store Google Play

Андрій Денисенко пропонує запровадити політичну люстрацію діячів ПР і КПУ

08.08.2016 11:20
Андрій Денисенко пропонує запровадити політичну люстрацію діячів ПР і КПУ

Народний депутат Андрій Денисенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає люстрацію для колишніх комуністів та регіоналів, які були обрані народними депутатами України від Комуністичної партії та Партії регіонів у період з 2011 по 2013 роки.

Майбутній закон політичної люстрації є певним антисепаратистським рецептом , що спрямований в першу чергу проти депутатів від вказаних партій, які у період з 2011 по 2013 обіймали посади членів Кабміну, заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, а також голів і заступників голів облдержадміністрацій та обласних рад.

«Прийняття законопроекту #4688 дозволить виконати стратегічну задачу державного будівництва і національної безпеки - залишити проросійські еліти поза владою і впливом на загальнонаціональну і місцеву політику. Це також розчистить шлях до влади новому поколінню патріотів і громадських активістів, що сприятиме новій якості управлінських рішень, перерве генетичний зв'язок між колоніальною російсько-радянською адміністрацією і українськими елітами», - наголошує Андрій Денисенко.

Метою законопроекту є подолання латентного сепаратизму, який під час перебування при владі колишніх регіоналів та комуністів, завдяки наявності у них адмінресурсу, сприяє підриву національної безпеки, а також, за часів президентства Віктора Януковича призвів до узурпації ним влади. Як результат – відсутність демократії у державі, свободи слова та системні порушення прав та свобод громадян України. Саме тому, має бути активовано процес очищення влади від політиків, які дискредитують державу.

Андрій Денисенко на своїй сторінці назвав законопроект «Поправкою імені Олександра Вілкула», адже його мета – боротьба з кремлівськими колаборантами.

«На сьогодні з колишніх діячів пропутінського режиму Януковича люстрація торкнулася тільки виконавців - чиновників виконавчих органів влади, які лиш утілювали в життя спущену згори лінію своєї партії. Втім, навіть вони і досі з якогось дива мають право балотуватися на виборчі посади всіх рівнів, з Верховною Радою включно. В той же час депутати всіх рівнів, партійні функціонери від ПР і КПУ, тобто саме політичні діячі, головні провідники лінії режиму, серед яких є ідеологи і співорганізатори антиукраїнської політики Януковича, уникнули будь-яких обмежень і санкцій. В іншому випадку сили, які щодня зсередини підточують нашу державність, матимуть і надалі свій шматок владного пирога, а ми ризикуємо отримати від них удар у спину в найнесподіваніший і найнебезпечніший момент. Власне, що вони і зробили у Криму та на Донбасі, масово перейшовши на бік ворога», - зазначає нардеп.

Законопроектом перед бачено ряд заборон та обмежень. Зокрема, пожиттєва заборона обиратися до представницьких органів влади та місцевого самоврядування; працювати у центральних та місцевих органах виконавчої влади, правоохоронних органах та навіть проходити службу у ЗСУ.

Результатом прийняття законопроекту №4688 має стати очищення влади від представників злочинного режиму Януковича, які й досі займають відповідальні посади та своєю діяльністю дискредитують владу та сприяють розповсюдженню сепаратистських настроїв у суспільстві.

Андрій Денисенко також закликав нардепів-патріотів, не залежно від партійної, фракційної, чи коаліційної приналежності, підтримати свою законодавчу ініціативу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...