App Store Google Play

Андрій Денисенко пропонує запровадити політичну люстрацію діячів ПР і КПУ

08.08.2016 11:20
Андрій Денисенко пропонує запровадити політичну люстрацію діячів ПР і КПУ

Народний депутат Андрій Денисенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект, який передбачає люстрацію для колишніх комуністів та регіоналів, які були обрані народними депутатами України від Комуністичної партії та Партії регіонів у період з 2011 по 2013 роки.

Майбутній закон політичної люстрації є певним антисепаратистським рецептом , що спрямований в першу чергу проти депутатів від вказаних партій, які у період з 2011 по 2013 обіймали посади членів Кабміну, заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, а також голів і заступників голів облдержадміністрацій та обласних рад.

«Прийняття законопроекту #4688 дозволить виконати стратегічну задачу державного будівництва і національної безпеки - залишити проросійські еліти поза владою і впливом на загальнонаціональну і місцеву політику. Це також розчистить шлях до влади новому поколінню патріотів і громадських активістів, що сприятиме новій якості управлінських рішень, перерве генетичний зв'язок між колоніальною російсько-радянською адміністрацією і українськими елітами», - наголошує Андрій Денисенко.

Метою законопроекту є подолання латентного сепаратизму, який під час перебування при владі колишніх регіоналів та комуністів, завдяки наявності у них адмінресурсу, сприяє підриву національної безпеки, а також, за часів президентства Віктора Януковича призвів до узурпації ним влади. Як результат – відсутність демократії у державі, свободи слова та системні порушення прав та свобод громадян України. Саме тому, має бути активовано процес очищення влади від політиків, які дискредитують державу.

Андрій Денисенко на своїй сторінці назвав законопроект «Поправкою імені Олександра Вілкула», адже його мета – боротьба з кремлівськими колаборантами.

«На сьогодні з колишніх діячів пропутінського режиму Януковича люстрація торкнулася тільки виконавців - чиновників виконавчих органів влади, які лиш утілювали в життя спущену згори лінію своєї партії. Втім, навіть вони і досі з якогось дива мають право балотуватися на виборчі посади всіх рівнів, з Верховною Радою включно. В той же час депутати всіх рівнів, партійні функціонери від ПР і КПУ, тобто саме політичні діячі, головні провідники лінії режиму, серед яких є ідеологи і співорганізатори антиукраїнської політики Януковича, уникнули будь-яких обмежень і санкцій. В іншому випадку сили, які щодня зсередини підточують нашу державність, матимуть і надалі свій шматок владного пирога, а ми ризикуємо отримати від них удар у спину в найнесподіваніший і найнебезпечніший момент. Власне, що вони і зробили у Криму та на Донбасі, масово перейшовши на бік ворога», - зазначає нардеп.

Законопроектом перед бачено ряд заборон та обмежень. Зокрема, пожиттєва заборона обиратися до представницьких органів влади та місцевого самоврядування; працювати у центральних та місцевих органах виконавчої влади, правоохоронних органах та навіть проходити службу у ЗСУ.

Результатом прийняття законопроекту №4688 має стати очищення влади від представників злочинного режиму Януковича, які й досі займають відповідальні посади та своєю діяльністю дискредитують владу та сприяють розповсюдженню сепаратистських настроїв у суспільстві.

Андрій Денисенко також закликав нардепів-патріотів, не залежно від партійної, фракційної, чи коаліційної приналежності, підтримати свою законодавчу ініціативу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...