App Store Google Play

Активістка з Дніпра пропонує нарешті перевернути прапор та змінити гімн

07.08.2016 11:00
Активістка з Дніпра пропонує нарешті перевернути прапор та змінити гімн

Гімн України, який вона отримала, виборовши незалежність у 90-х роках, просочений біллю, гордістю та відчаєм. Він підняв людей та привів на майдани. Але, думаючи про майбутнє країни, слід використовувати більш життєствердні слова, вважає громадська активістка з Дніпра Наталя Рясковська.

Про це жінка пише на власній сторінці в соціальній мережі.

«Мороз по шкірі йде, коли слухаю його , особливо в дитячому виконанні. Дякую, всім, хто щиро промовляє його слова. Але допоки ми будемо співати про ворогів - вони будуть. Поки співатимемо про смерть, країна буде «ще не вмирати», а не просто «жити» - а це різні речі. Наша Україна самостійна, знаю, що вона самодостатня, і хочу , щоб в її гімні звучали хороші, позитивні слова, з вірою та впевненістю в щасливу долю рідної країни», - пише пані Наталя.

Вона пропонує власний варіант державного гімну, втім, не наголошує на «єдино вірному» власному варіанті.

«Головне - аби дискусія про це взагалі точилася в суспільстві, адже ми весь час чубимося за якісь дрібниці, не приділяючи достатньої уваги фундаментальним речам, які формують матрицю само ідентифікації українця. Він живе в країні, оточеній вороженьками, які мають самі згинути, не панують на своїй землі, а лише мріють про це, залишаючись невільними батраками навіть у своїй сторонці з однією мрією – положити душу й тіло», - вважає мешканка Дніпра.

Також на думку пані Наталі, давно час виправити «трагічну помилку» і повернутися нарешті до історичного українського прапора з кількасот річною історією замість нав’язаного радянськими депутатами у 1991 році.

«Під цими кольорами сучасна вільна Україна прожила більш ніж чверть століття. Але справа в тому, що кольори порівняно з теперішнім стягом історично були розташовані навпаки - зверху сонце (жовтий), знизу вода (блакитний) - дві умови для розвитку любого життя взагалі. Наші пращури козаки-характерники, наділені природною мудрістю діти української землі, я впевнена, не просто так, розташували таким чином жовту та блакитну смуги на своєму знамені», - вважає Наталя Рясковська.

Свої думки активістка має намір оформити у вигляді електронних петицій до Президента України. Нагадаємо, для розгляду такої петиції, вона має набрати більше ніж 25 00 голосів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...