App Store Google Play

З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

05.08.2016 11:20
З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

Олівці замість ручок, заборона на червону пасту для вчителів, усна англійська та жодного читання на швидкість. Вже з 1 вересня навчатися у школі стане легше. У Кабміні затвердили зміни до навчальної програми для учнів 1-4 класів.

У новому навчальному році знято обов’язковий розподіл годин. Тепер вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми відповідають віковим особливостям дітей. Наприклад, раніше першокласники вже мали писати слова і речення англійською. Відтепер перші півроку у них буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Більше уваги приділятимуть й усному мовленню в українській.

Вчителям рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки. Це допоможе учням не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчання. Через це вчителям доведеться позабути й про червону пасту.

Діти перестануть читати на швидкість, натомість вчителі допомагатимуть їм опанувати усвідомлене читання.

Внесені зміни до програм з української, математики, літератури, інформатики, музики, малювання, трудів, фізкультури, іноземних мов, природознавства, основ здоров’я, предметів «Мистецтво» та «Я у світі».

У Кабміні вважають, що такі нововведення допоможуть дітям розкритися, розвинути індивідуальність. Школярі отримуватимуть якісні знання, проте іншим шляхом, більш комфортним для їх психіки.

«Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати у житті. Поки ми чекаємо на додаткові роз’яснення Кабміну, – кажуть у департаменті освіти і науки ОДА. – Незабаром буде проведена конференція для вчителів, там презентують оновлену навчальну програму». 

У Дніпропетровській області 947 шкіл, в яких навчаються близько 300 тисяч дітей. Цьогоріч до перших класів піде близько 30 тисяч хлопчиків та дівчаток.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...