App Store Google Play

З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

05.08.2016 11:20
З 1 вересня школярі будуть вчитися за новою програмою: як це буде

Олівці замість ручок, заборона на червону пасту для вчителів, усна англійська та жодного читання на швидкість. Вже з 1 вересня навчатися у школі стане легше. У Кабміні затвердили зміни до навчальної програми для учнів 1-4 класів.

У новому навчальному році знято обов’язковий розподіл годин. Тепер вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми відповідають віковим особливостям дітей. Наприклад, раніше першокласники вже мали писати слова і речення англійською. Відтепер перші півроку у них буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Більше уваги приділятимуть й усному мовленню в українській.

Вчителям рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки. Це допоможе учням не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчання. Через це вчителям доведеться позабути й про червону пасту.

Діти перестануть читати на швидкість, натомість вчителі допомагатимуть їм опанувати усвідомлене читання.

Внесені зміни до програм з української, математики, літератури, інформатики, музики, малювання, трудів, фізкультури, іноземних мов, природознавства, основ здоров’я, предметів «Мистецтво» та «Я у світі».

У Кабміні вважають, що такі нововведення допоможуть дітям розкритися, розвинути індивідуальність. Школярі отримуватимуть якісні знання, проте іншим шляхом, більш комфортним для їх психіки.

«Нова програма навчатиме школярів не зазубрювати матеріал, а правильно його використовувати у житті. Поки ми чекаємо на додаткові роз’яснення Кабміну, – кажуть у департаменті освіти і науки ОДА. – Незабаром буде проведена конференція для вчителів, там презентують оновлену навчальну програму». 

У Дніпропетровській області 947 шкіл, в яких навчаються близько 300 тисяч дітей. Цьогоріч до перших класів піде близько 30 тисяч хлопчиків та дівчаток.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...