App Store Google Play

У Дніпрі вершники змагаються у майстерності

05.08.2016 15:40
У Дніпрі вершники змагаються у майстерності

Сьогодні Дніпроград побував у КПНЗ "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" ДМР на старті Відкритого чемпіонату м. Дніпро з кінного спорту. 

Вже сьомий рік поспіль відкритий міський чемпіонат з кінного спорту проводиться у пам'ять заслуженого працівника культури і директора школи Людмили Кітаєвої. При керівництві Кітаєвої почався розвиток комплексу, заклад став приймати різноманітні конкурси та чемпіонати. 

"Ми проводимо паралельно і Чемпіонат, і турнір пам'яті Людмили Кітаєвої, щоб залучити людей різного рівню та віку, виступають як і аматори, так і майстри спорту. Цього року ми розділили змагання на два етапи: на першому виступають тільки вершники конкуру (у кінному спорті це подолання перешкод на певному маршруті від 200 до 1100 м), а на другому - тільки виїздка (мистецтво управління конем). На виїздку вже заявлено 54 учасника та понад 30 - на конкур. У змаганнях приймуть участь порядку 170 коней, а у турнірі команди з 8 міст України", - зазначила заступник директора СДЮСШОР, майстер спорту, суддя міжнародної категорії Лариса Велика.

Почалися змагання з подолання бар'єрів заввишки 80 см на маршруті, що дозволяє участь дітей та аматорів. Далі висоту перешкод збільшили до 90 см для тієї ж категорії учасників. Наступними виступають вершники з 14 років, а коні з 6 років на маршрутах, де висота перешкод становить 100 і 115 см. 

Лариса Велика розповіла, що кінь погано бачить зблизька, тому при виході на маршрут від бачить усі перешкоди як деяку масу. Тільки довіряючи вершнику, кінь йде на бар'єр. Під спокійним, впевненим вершником тварина показує кращі результати. Якщо порівнювати з керуванням автомобілю, то посил ногою - це педаль газу, легкий вплив рукою наче поворот керма. Спочатку вершник веде коня риссю, вітаючи суддів, далі галопом, надаючи коню вивчити територію. 

Призовий фонд змагань складає 30 тисяч гривень. Подолання перешкод триватиме до 7 серпня, а виїздка з 10 по 13 серпня.  

Для шанувальників тварин, нагадаємо, що вже пітора року на Дніпропетровщині існує спільнота з порятунку і реабілітації коней та інших тварин.

15-річна Світлана Євтехова вперше сьогодні дебютувала на 7-річній кобилі Буланісі, в якої доволі норовливий характер. До цього турніру дівчина готувалася два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...