App Store Google Play

У Дніпрі вершники змагаються у майстерності

05.08.2016 15:40
У Дніпрі вершники змагаються у майстерності

Сьогодні Дніпроград побував у КПНЗ "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з кінного спорту" ДМР на старті Відкритого чемпіонату м. Дніпро з кінного спорту. 

Вже сьомий рік поспіль відкритий міський чемпіонат з кінного спорту проводиться у пам'ять заслуженого працівника культури і директора школи Людмили Кітаєвої. При керівництві Кітаєвої почався розвиток комплексу, заклад став приймати різноманітні конкурси та чемпіонати. 

"Ми проводимо паралельно і Чемпіонат, і турнір пам'яті Людмили Кітаєвої, щоб залучити людей різного рівню та віку, виступають як і аматори, так і майстри спорту. Цього року ми розділили змагання на два етапи: на першому виступають тільки вершники конкуру (у кінному спорті це подолання перешкод на певному маршруті від 200 до 1100 м), а на другому - тільки виїздка (мистецтво управління конем). На виїздку вже заявлено 54 учасника та понад 30 - на конкур. У змаганнях приймуть участь порядку 170 коней, а у турнірі команди з 8 міст України", - зазначила заступник директора СДЮСШОР, майстер спорту, суддя міжнародної категорії Лариса Велика.

Почалися змагання з подолання бар'єрів заввишки 80 см на маршруті, що дозволяє участь дітей та аматорів. Далі висоту перешкод збільшили до 90 см для тієї ж категорії учасників. Наступними виступають вершники з 14 років, а коні з 6 років на маршрутах, де висота перешкод становить 100 і 115 см. 

Лариса Велика розповіла, що кінь погано бачить зблизька, тому при виході на маршрут від бачить усі перешкоди як деяку масу. Тільки довіряючи вершнику, кінь йде на бар'єр. Під спокійним, впевненим вершником тварина показує кращі результати. Якщо порівнювати з керуванням автомобілю, то посил ногою - це педаль газу, легкий вплив рукою наче поворот керма. Спочатку вершник веде коня риссю, вітаючи суддів, далі галопом, надаючи коню вивчити територію. 

Призовий фонд змагань складає 30 тисяч гривень. Подолання перешкод триватиме до 7 серпня, а виїздка з 10 по 13 серпня.  

Для шанувальників тварин, нагадаємо, що вже пітора року на Дніпропетровщині існує спільнота з порятунку і реабілітації коней та інших тварин.

15-річна Світлана Євтехова вперше сьогодні дебютувала на 7-річній кобилі Буланісі, в якої доволі норовливий характер. До цього турніру дівчина готувалася два місяці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...