App Store Google Play

Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

05.08.2016 17:40
Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

Як йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК-Дніпрообленерго, на енергоблоках Придніпровської теплоенергоцентралі проводилися планові ремонтні роботи, що змусило підтриємство перейти на слабше фільтрування.

Згідно з повідомленням, на початку липняф енергоблок №9 - один з двох, який оснащений сучасними електрофільтрами - був виведний у плановий ремонт, тому використовувалися енергоблоки з менш якісними газовловлювачами. Загалом останнім часмо було задіяно шість енергоблоків.

Як стверджують представники енергетичного монополіста, застарілі блоки, обладнані емульгаторами та скрубберами, відповідають діючим в Україні вимогам, уловлюючи всі частинки пилу та попелу вагою від 900 міліграмів.

Лише на двохз восьми інсуючих енергоблоків встановлено електричніпилозахоплюючі фільтри, які вловлюють частки вагою від 100 міліграмів. Саме зупинка одного з таких блоків і включення замість нього двох інших і спричинила підвищенні викиди, запевняють на підприємтсві.

Крім цього, ще на двох блоках проводяться проектні роботи. В планах підприємства також обладнати їх сучасними емульгаторами.

При цьому встановлення електричних фільтрів, про які говорять екологи, для Придніпровської ТЕЦ є "економічно недоцільним".

Нагадаємо, як повідомив депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан, за офіційними даними кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами за 2015 рік підприємством складало 32,9 млн кг, а лише за перше півріччя 2016 року - вже 31,98 млн кг.

"В 2015 році 67,8% забруднення повітря в місті надійшло від Придніпровської ТЕС. Цього року за півріччя вони виконали минулорічну норму викидів", - резюмував депутат.

За даними ДТЕК, викиди Придніпровської ТЕЦ у 2012 році складали - 88,4 тис. тон, 2014 р - 66,5 тис. т, 2015 - 32,9 тис. т. В 1 півріччі 2016 р - 31 тис. т. Такі показники енергетики називають "позитивною динамікою".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...