App Store Google Play

Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

05.08.2016 17:40
Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

Як йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК-Дніпрообленерго, на енергоблоках Придніпровської теплоенергоцентралі проводилися планові ремонтні роботи, що змусило підтриємство перейти на слабше фільтрування.

Згідно з повідомленням, на початку липняф енергоблок №9 - один з двох, який оснащений сучасними електрофільтрами - був виведний у плановий ремонт, тому використовувалися енергоблоки з менш якісними газовловлювачами. Загалом останнім часмо було задіяно шість енергоблоків.

Як стверджують представники енергетичного монополіста, застарілі блоки, обладнані емульгаторами та скрубберами, відповідають діючим в Україні вимогам, уловлюючи всі частинки пилу та попелу вагою від 900 міліграмів.

Лише на двохз восьми інсуючих енергоблоків встановлено електричніпилозахоплюючі фільтри, які вловлюють частки вагою від 100 міліграмів. Саме зупинка одного з таких блоків і включення замість нього двох інших і спричинила підвищенні викиди, запевняють на підприємтсві.

Крім цього, ще на двох блоках проводяться проектні роботи. В планах підприємства також обладнати їх сучасними емульгаторами.

При цьому встановлення електричних фільтрів, про які говорять екологи, для Придніпровської ТЕЦ є "економічно недоцільним".

Нагадаємо, як повідомив депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан, за офіційними даними кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами за 2015 рік підприємством складало 32,9 млн кг, а лише за перше півріччя 2016 року - вже 31,98 млн кг.

"В 2015 році 67,8% забруднення повітря в місті надійшло від Придніпровської ТЕС. Цього року за півріччя вони виконали минулорічну норму викидів", - резюмував депутат.

За даними ДТЕК, викиди Придніпровської ТЕЦ у 2012 році складали - 88,4 тис. тон, 2014 р - 66,5 тис. т, 2015 - 32,9 тис. т. В 1 півріччі 2016 р - 31 тис. т. Такі показники енергетики називають "позитивною динамікою".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...