App Store Google Play

Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

05.08.2016 17:40
Придніпровська ТЕЦ пояснює підвищення рівня забруднення плановим ремонтом

Як йдеться в повідомленні прес-служби ДТЕК-Дніпрообленерго, на енергоблоках Придніпровської теплоенергоцентралі проводилися планові ремонтні роботи, що змусило підтриємство перейти на слабше фільтрування.

Згідно з повідомленням, на початку липняф енергоблок №9 - один з двох, який оснащений сучасними електрофільтрами - був виведний у плановий ремонт, тому використовувалися енергоблоки з менш якісними газовловлювачами. Загалом останнім часмо було задіяно шість енергоблоків.

Як стверджують представники енергетичного монополіста, застарілі блоки, обладнані емульгаторами та скрубберами, відповідають діючим в Україні вимогам, уловлюючи всі частинки пилу та попелу вагою від 900 міліграмів.

Лише на двохз восьми інсуючих енергоблоків встановлено електричніпилозахоплюючі фільтри, які вловлюють частки вагою від 100 міліграмів. Саме зупинка одного з таких блоків і включення замість нього двох інших і спричинила підвищенні викиди, запевняють на підприємтсві.

Крім цього, ще на двох блоках проводяться проектні роботи. В планах підприємства також обладнати їх сучасними емульгаторами.

При цьому встановлення електричних фільтрів, про які говорять екологи, для Придніпровської ТЕЦ є "економічно недоцільним".

Нагадаємо, як повідомив депутат Дніпропетровської облради Павло Хазан, за офіційними даними кількість викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами за 2015 рік підприємством складало 32,9 млн кг, а лише за перше півріччя 2016 року - вже 31,98 млн кг.

"В 2015 році 67,8% забруднення повітря в місті надійшло від Придніпровської ТЕС. Цього року за півріччя вони виконали минулорічну норму викидів", - резюмував депутат.

За даними ДТЕК, викиди Придніпровської ТЕЦ у 2012 році складали - 88,4 тис. тон, 2014 р - 66,5 тис. т, 2015 - 32,9 тис. т. В 1 півріччі 2016 р - 31 тис. т. Такі показники енергетики називають "позитивною динамікою".



Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...