App Store Google Play

Борис Філатов перевірив хід ремонту дороги по вул. Калиновій, на який дніпряни чекали понад 20 років

05.08.2016 09:20
Борис Філатов перевірив хід ремонту дороги по вул. Калиновій, на який дніпряни чекали понад 20 років
4 серпня очільник Дніпра провів виїзну нараду і перевірив, як триває ремонт дороги по вул. Калиновій. Востаннє роботи проводилися тут ще 20 років тому. Нині ж на вулиці повним ходом розгорнуто поточний ремонт. Міський голова впевнений – місто таких робіт не бачило вже багато років.
 
Вулиця Калинова – магістраль загальноміського значення. Це один з основних під'їзних маршрутів до великих житлових масивів лівого берега Дніпра – «Лівобережного», «Березинського», «Клочко» та «Калиновського». Тут проходить ціла низка щоденних маршрутів громадського транспорту.
 
«Дуже важливо, що ми нарешті перейшли до реалізації цього плану. Цьогоріч будуть відремонтовані основні магістралі: це одне з наших головних завдань. При цьому робиться не лише дорожнє покриття для проїзду автомобілів, також прочищаються зливники. Деякі з них були просто заасфальтовані й до них навіть не потрапляла вода», – повідомив Борис Філатов.
 
Одна з особливостей ремонту Калинової – заниження бордюрів. Це означає, що після завершення робіт вулиця стане зручнішою для людей з особливими потребами. На вимогу очільника Дніпра такої системи дотримуватимуть і при оновленні інших ділянок доріг. Крім того, в ході ремонту вул. Калинової використовують двошарову техніку вкладання асфальту. Загалом буде укладено близько 10,0 тис тонн асфальтобетону. Площа робіт складає 59,0 тис кв. м.
 
Вперше за довгі роки на вул. Калиновій буде реконструйований тротуар і зливовий колектор. Ремонтники також планують відновити роботу колодязя, що на перехресті просп. Слобожанського і вул. Калинової. А для освітлення вулиці встановлять натрієві лампи. Планується, що ремонтні роботи триватимуть до 15 вересня.
 
Нагадаємо, в цьому році місто встановило рекорд, виділивши на ремонт доріг 650 млн грн. Разом з тим, за словами Бориса Філатова, наразі він веде переговори, щоб з наступного року на ринку Дніпра з’явилися також європейські будівельні компанії.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...