App Store Google Play

За 7 місяців працівники УЗЕ в Дніпропетровській області викрили 144-х корупціонерів

04.08.2016 18:40
За 7 місяців працівники УЗЕ в Дніпропетровській області викрили 144-х корупціонерів

З початку року оперативниками складено 144 адмінпротоколів на чиновників різних рівнів, що направленні до суду для притягнення винних до відповідальності. Судом накладено штрафів на загальну суму понад 155 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на УЗЕ Дніпропетровської області.

Посадовці продовжують здійснювати покладені на них обов’язки, вдаючись до корупційних схем, та діючи переважно в умовах конфлікту інтересів (135 адмінпротоколів). Так, оперативники встановили факти вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів суб’єктами виборчої компанії – складено понад 20 протоколів відносно ряду голів територіальних виборчих комісій, які з метою наживи, самостійно видавали собі премії.

А директор одного з держпідприємств Мінвугілля, також діючи в умовах конфлікту інтересів, прийняв рішення щодо поновлення себе на посаді з виплатою компенсації у розмірі 60 тисяч гривень, і як результат у відношенні останнього було складено адмінпротокол. Також поліцейськими складалися протоколи і за отримання дарунків, суміщення та невжиття заходів.

Крім цього, було складено адміністративний протокол у відношенні старшого лейтенанта збройних сил України, який в супереч вимогам обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, протягом 2014-2015 років здійснював підприємницьку діяльність, отримував прибуток, про що систематично звітував до ДПІ.

Серед посадовців, які притягуються до адміністративної відповідальності переважають депутати сільських та селищних, міських, обласних рад, їх 52 особи, 50 юридичних осіб публічного права, 25 посадових осіб місцевого самоврядування, 12 голів селищних рад. Ппроте зафіксовані порушники корупційного закону і серед державних службовціі та військових посадових осіб ЗСУ.

Переважна більшість посадовців вже "відповіла" за порушення Закону України "Про запобігання корупції". Так, за рішенням суду, за вчинення корупційного правопорушення, притягнуто до відповідальності заступника голови обласної ради, який порушив обмеження щодо суміщення – був керівником та засновником офшорної компанії. Посадовець сплатив штраф у розмірі 5 100 гривень. Також за вчинення корупційного правопорушення, у якості штрафу довелося сплатити 3,4 тисячі гривень керівнику одного з управлінь райдержадміністрації області, яка у 2015 році за своїм підписом видала наказ про особисте преміювання.

Усього від початку року судами області розглянуто 53 протоколи, і в результаті, накладено штрафів на загальну суму 155 210 гривень.

Громадяни, яким відома будь-яка інформація з приводу порушень ЗУ "Про запобігання корупції", можуть повідомити про факти до Управління захисту економіки в Дніпропетровській області за номером (056) 745-04-40 та на електронну адресу [email protected].

Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині викрито посадовця, який сам себе преміював 7 разів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...