App Store Google Play

За 7 місяців працівники УЗЕ в Дніпропетровській області викрили 144-х корупціонерів

04.08.2016 18:40
За 7 місяців працівники УЗЕ в Дніпропетровській області викрили 144-х корупціонерів

З початку року оперативниками складено 144 адмінпротоколів на чиновників різних рівнів, що направленні до суду для притягнення винних до відповідальності. Судом накладено штрафів на загальну суму понад 155 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на УЗЕ Дніпропетровської області.

Посадовці продовжують здійснювати покладені на них обов’язки, вдаючись до корупційних схем, та діючи переважно в умовах конфлікту інтересів (135 адмінпротоколів). Так, оперативники встановили факти вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів суб’єктами виборчої компанії – складено понад 20 протоколів відносно ряду голів територіальних виборчих комісій, які з метою наживи, самостійно видавали собі премії.

А директор одного з держпідприємств Мінвугілля, також діючи в умовах конфлікту інтересів, прийняв рішення щодо поновлення себе на посаді з виплатою компенсації у розмірі 60 тисяч гривень, і як результат у відношенні останнього було складено адмінпротокол. Також поліцейськими складалися протоколи і за отримання дарунків, суміщення та невжиття заходів.

Крім цього, було складено адміністративний протокол у відношенні старшого лейтенанта збройних сил України, який в супереч вимогам обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, протягом 2014-2015 років здійснював підприємницьку діяльність, отримував прибуток, про що систематично звітував до ДПІ.

Серед посадовців, які притягуються до адміністративної відповідальності переважають депутати сільських та селищних, міських, обласних рад, їх 52 особи, 50 юридичних осіб публічного права, 25 посадових осіб місцевого самоврядування, 12 голів селищних рад. Ппроте зафіксовані порушники корупційного закону і серед державних службовціі та військових посадових осіб ЗСУ.

Переважна більшість посадовців вже "відповіла" за порушення Закону України "Про запобігання корупції". Так, за рішенням суду, за вчинення корупційного правопорушення, притягнуто до відповідальності заступника голови обласної ради, який порушив обмеження щодо суміщення – був керівником та засновником офшорної компанії. Посадовець сплатив штраф у розмірі 5 100 гривень. Також за вчинення корупційного правопорушення, у якості штрафу довелося сплатити 3,4 тисячі гривень керівнику одного з управлінь райдержадміністрації області, яка у 2015 році за своїм підписом видала наказ про особисте преміювання.

Усього від початку року судами області розглянуто 53 протоколи, і в результаті, накладено штрафів на загальну суму 155 210 гривень.

Громадяни, яким відома будь-яка інформація з приводу порушень ЗУ "Про запобігання корупції", можуть повідомити про факти до Управління захисту економіки в Дніпропетровській області за номером (056) 745-04-40 та на електронну адресу [email protected].

Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині викрито посадовця, який сам себе преміював 7 разів.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...