App Store Google Play

Які цілі ставить перед собою ДемАльянс, який може стати альтернативою нинішнім політичним силам

04.08.2016 15:40
Які цілі ставить перед собою ДемАльянс, який може стати альтернативою нинішнім політичним силам

Команда ДемАльянсу шукає активних громадян, які хочуть долучитися до відкритої платформи єднання і вирішувати місцеві проблеми або стати експертом і долучитися до опрацювання програм. Про це на прес-конференції у "Міст-Дніпро" повідомили співголова ДемАльянсу Василь Гацько, народний депутат України, член правління ДемАльянсу Вікторія Пташник та голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії ДемАльянс Артем Романюков.

Наразі ДемАльянс ставить перед собою досить високі цілі. У планах команди досягти конкурентної економіки, економічного зростання, безпеки в країні, сильної арміі та загалом сучасної держави з освіченими громадянами.

"Ми вважаємо, що для змін потрібна тотальна заміна правлячого класу та системи виборів і для того, щоб виконати це завдання ми маємо об'єднати багато людей, які залишаються небайдужими", - зазначив Василь Гацько.

Найближчий час команда планує набирати новий персонал та розглядає заяви усіх бажаючих. Кожен день до них надходять близько 10 заяв і кожну розглядають з індивідуальним підходом. Роботи ведуться над створенням плану роботи та розуміння того, що потрібно роботи оновленій політичній силі та над формуванням фінансової бази Демократичного Альянсу.

"Опинившись у Верховній Раді та комунікуючи з окремим заступниками міністрів і розуміючи, що в системі державного управління опинилися поодинокі реформатори, дуже чітко видно, що дуже важко сам на сам досягати змін", - наголосила Вікторія Пташник.

ДемАльянс вже затвердив близько 20 напрямків програми, в якій передбачені чіткі механізми вирішення тієї чи іншої проблеми.

"Ми бачимо Україну, як країну, в якій можлво створити привабливі умови для інвестицій і для розбудови країни. Ми хочемо бачити нульову толерантність до корупції, забезпечити функціонування принципу справедливості та побудувати прозору політичну систему. Дуже хотілося б розбудувати політичну силу за конкретною ідеологію і яка буде демократичною, яка буде приймати рішення саме на демократичних принципах", - говорить Вікторія Пташник.

Артем Романюков відмітив, що у Дніпрі спостерігається досить велика кількість заяв на участь у ДемАльянсі, що свідчить про те, що люди почали бачити альтернативу і вірять у зміни.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...