App Store Google Play

Які імена дають новонародженим сьогодні: список популярних та рідкісних

04.08.2016 12:20
Які імена дають новонародженим сьогодні: список популярних та рідкісних

Сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Дніпро-Пост" представник Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області зазначила про зменшення народжуваності на Дніпропетровщині та назвала найпопулярніші та рідкісні імена новонароджених, передає Дніпроград. 

Останній рік функціонує подача заяв через сайт онлайн Міністерства юстиції - це пришвидшує процес, скорочує час та береже сили людей. Також серед переваг – можливість скористатися будь-яким пристроєм, що пов’язаний з Інтернетом. Клієнту досить зареєструватися, створити власний кабінет, а потім обрати послугу, якою він хоче скористатися. 

Одна з найпопулярніших - подання заяви на реєстрацію шлюбу чи розлучення. Якщо у пари є електронно-цифрові підписи, то процес подання заяви не вимагає присутності заявників. Якщо його немає, то протягом трьох днів після подачі відсканованих документів електронно, треба підійти поставити підпис у відділ реєстрації цивільних актів.  

Так у електронній системі вже працюють ДРАЦСи Кіровського, Індустріального та Красногвардійського районів, в них щоденно одружується та розлючується найбільше людей.

Також дуже популярна послуга - безкоштовне отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Вже скористувалися близько 3 тисяч осіб у 19 пологових будинках Дніпропетровщини. Такі заклади діють у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Орджонікідзе, Нікополі, Синельниковому, у Апостолівській громаді. Працівники приїжджають до пологових будинків за окремими узгодженими з головними лікарями графіками (до 3-4 днів на тиждень), отримують необхідні документи (паспорти батьків, свідоцтво про реєстрацію шлюбу та медичний документ про народження дитини) від матерів і привозять вже готовий документ у той же день чи на наступний. Якщо батьки дитини перебувають у шлюбі, то заява не потрібна, якщо ж ні, то мати повинна написати заяву про її не перебування у шлюбі чи про визнання батьківства. 

Згідно статистичних даних органів ДРАЦС, протягом першого півріччя поточного року у Дніпропетровській області зареєстровано 14 868 немовлят, що на 1 593 менше аналогічного періоду минулого року (16 461 дітей). З них 7 638 - хлопчиків, 7230 - дівчаток. 

Серед найпопулярніших імен, які надають дівчаткам, вже протягом декількох років залишаються: Ангеліна, Анастасія, Анна, Богдана, Валерія, Вероніка, Вікторія, Віра, Дар’я, Діана, Єва, Єлизавета, Злата, Катерина, Кіра, Маргарита, Марія, Мар’яна, Меланія, Мирослава, Ніколь, Олександра, Поліна, Софія.

Серед подвійних імен популярні : Анна-Марія, Анна-Мішель, Марія-Владислава, Мія-Марія, Ярина-Катерина.

Абігель, Аглая, Адель, Аеліта, Божена, Віталіна, Грета, Домініка, Євангеліна, Еммануела, Желанна, Забава, Заріна, Іларія, Квітка, Кнека, Лілі, Любава, Майя, Марта, Матільда, Наомі, Нателла, Новелла, Радомира, Рахель, Сафіра, Соломія, Стелла, Тувія, Хадідже, Уляна, Юнона, Ясна - рідковживані та нетрадиційні імена дівчаток.

Серед хлопчиків популярні імена: Андрій, Антон, Артем, Богдан, Владислав, Володимир, Гліб, Давид, Денис, Дмитро, Єгор, Іван, Ігор, Ілля, Кирило, Костянтин, Лев, Марк, Макар, Максим, Матвій, Михайло, Микола, Микита, Олександр, Павло, Роман, Ростислав, Станіслав, Тимофій, Ян, Ярослав.

Серед рідковживаних хлопчачих: Автандій, Акім, Амадор, Богуслав, Броніслав, Веніамін, Влас, Всеволод, Герман, Гордій, Григорій, Дамір, Дарій, Дем’ян, Єлісей, Єрмак, Еммануїл, Емір, Іоанн, Ігнат, Кір’ян, Клим, Леонард, Любомир, Лука, Мартін, Марат, Мойсей, Нестор, Орест, Остап, Прохор, Рафік, Савелій, Савва, Серафим, Соломон, Тамерлан, Тихон, Юсиф, Ян-Гаврііл, Яромир.

Нагадаємо, Міністерство Юстицій запровадило нові проекти на Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...