App Store Google Play

Які імена дають новонародженим сьогодні: список популярних та рідкісних

04.08.2016 12:20
Які імена дають новонародженим сьогодні: список популярних та рідкісних

Сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Дніпро-Пост" представник Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області зазначила про зменшення народжуваності на Дніпропетровщині та назвала найпопулярніші та рідкісні імена новонароджених, передає Дніпроград. 

Останній рік функціонує подача заяв через сайт онлайн Міністерства юстиції - це пришвидшує процес, скорочує час та береже сили людей. Також серед переваг – можливість скористатися будь-яким пристроєм, що пов’язаний з Інтернетом. Клієнту досить зареєструватися, створити власний кабінет, а потім обрати послугу, якою він хоче скористатися. 

Одна з найпопулярніших - подання заяви на реєстрацію шлюбу чи розлучення. Якщо у пари є електронно-цифрові підписи, то процес подання заяви не вимагає присутності заявників. Якщо його немає, то протягом трьох днів після подачі відсканованих документів електронно, треба підійти поставити підпис у відділ реєстрації цивільних актів.  

Так у електронній системі вже працюють ДРАЦСи Кіровського, Індустріального та Красногвардійського районів, в них щоденно одружується та розлючується найбільше людей.

Також дуже популярна послуга - безкоштовне отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку. Вже скористувалися близько 3 тисяч осіб у 19 пологових будинках Дніпропетровщини. Такі заклади діють у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Орджонікідзе, Нікополі, Синельниковому, у Апостолівській громаді. Працівники приїжджають до пологових будинків за окремими узгодженими з головними лікарями графіками (до 3-4 днів на тиждень), отримують необхідні документи (паспорти батьків, свідоцтво про реєстрацію шлюбу та медичний документ про народження дитини) від матерів і привозять вже готовий документ у той же день чи на наступний. Якщо батьки дитини перебувають у шлюбі, то заява не потрібна, якщо ж ні, то мати повинна написати заяву про її не перебування у шлюбі чи про визнання батьківства. 

Згідно статистичних даних органів ДРАЦС, протягом першого півріччя поточного року у Дніпропетровській області зареєстровано 14 868 немовлят, що на 1 593 менше аналогічного періоду минулого року (16 461 дітей). З них 7 638 - хлопчиків, 7230 - дівчаток. 

Серед найпопулярніших імен, які надають дівчаткам, вже протягом декількох років залишаються: Ангеліна, Анастасія, Анна, Богдана, Валерія, Вероніка, Вікторія, Віра, Дар’я, Діана, Єва, Єлизавета, Злата, Катерина, Кіра, Маргарита, Марія, Мар’яна, Меланія, Мирослава, Ніколь, Олександра, Поліна, Софія.

Серед подвійних імен популярні : Анна-Марія, Анна-Мішель, Марія-Владислава, Мія-Марія, Ярина-Катерина.

Абігель, Аглая, Адель, Аеліта, Божена, Віталіна, Грета, Домініка, Євангеліна, Еммануела, Желанна, Забава, Заріна, Іларія, Квітка, Кнека, Лілі, Любава, Майя, Марта, Матільда, Наомі, Нателла, Новелла, Радомира, Рахель, Сафіра, Соломія, Стелла, Тувія, Хадідже, Уляна, Юнона, Ясна - рідковживані та нетрадиційні імена дівчаток.

Серед хлопчиків популярні імена: Андрій, Антон, Артем, Богдан, Владислав, Володимир, Гліб, Давид, Денис, Дмитро, Єгор, Іван, Ігор, Ілля, Кирило, Костянтин, Лев, Марк, Макар, Максим, Матвій, Михайло, Микола, Микита, Олександр, Павло, Роман, Ростислав, Станіслав, Тимофій, Ян, Ярослав.

Серед рідковживаних хлопчачих: Автандій, Акім, Амадор, Богуслав, Броніслав, Веніамін, Влас, Всеволод, Герман, Гордій, Григорій, Дамір, Дарій, Дем’ян, Єлісей, Єрмак, Еммануїл, Емір, Іоанн, Ігнат, Кір’ян, Клим, Леонард, Любомир, Лука, Мартін, Марат, Мойсей, Нестор, Орест, Остап, Прохор, Рафік, Савелій, Савва, Серафим, Соломон, Тамерлан, Тихон, Юсиф, Ян-Гаврііл, Яромир.

Нагадаємо, Міністерство Юстицій запровадило нові проекти на Дніпропетровщини. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...