App Store Google Play

Хто фінансує житловий комплекс у кампусі ДНУ?

04.08.2016 17:40
Хто фінансує житловий комплекс у кампусі ДНУ?

Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара на своїй землі будує два 10-поверхових кооперативних будинки, але звідки гроші на будівництво не повідомляє. Квадратні метри планують здати вже в наступному році, а от хто їх отримає в першу чергу, і як проходить відбір мешканців - в навчальному закладі розповідати не хочуть. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на Zabeba.Li

У грудні 2015 року департамент Державної Архітектурно-будівельної інспекції України в Дніпропетровській області погодив декларацію про початок виконання підготовчих робіт з будівництва житлового комплексу в університетському містечку. Проект затверджений проректором ДНУ Олександром Кочубеєм на підставі наказу № 75-г від 23 вересня 2015 року.

29 жовтня 2015 року Дніпропетровська міськрада дозволила університету проектування і будівництво житлового комплексу. За адресою вул. Наукова, 13 планується побудувати два 10-поверхових кооперативних будинки з курдонером - площею між будинками. За інформацією ЗМІ, площа забудови - 1 тис. 347 м кв., загальна площа проекту - 11 тис. 122 м кв. Для будівництва довелося спиляти 40 дерев. Відповідне рішення № 239 прийняв виконком Дніпропетровської міськради 12 липня 2016 року. За спіл невеликого гаю університет заплатив в муніципальний бюджет 121 тис. 249 грн.

За словами проректора університету Миколи Ружина, зараз ведуться підготовчі та будівельні роботи. Термін будівництва - 14 місяців.

Передпроектну пропозицію цього будівництва ТОВ "Алюр-К" (архітектор - Л.Токарев) надало на архітектурно-містобудівній раді Головного архітектурно-планувального управління Дніпропетровської міськради у червні.

ТОВ "Алюр-К" та генпідрядник проекту - приватне будівельно-монтажне підприємство "Будівельник-П" вже працювали над будівництвом житлового комплексу "Салют" на ж/м Перемога-5, житлового комплексу по вул. Академіка Лазаряна, 2, а також об'єкта в складі житлового комплексу "Панорама".

За словами керівника проектної організації ТОВ "Алюр-К" Дмитра Паланчук, університет планує будувати кооператив для своїх викладачів.

"Перша черга будівництва - дві секції будуть закінчені через рік, може бути, через 13-14 місяців. Під кожен з двох будинків йде по 70 соток, - повідомив Новинам Дніпра Дмитро Паланчук. - Планується між двома будинками побудувати каплицю, але ми проектуванням цього об'єкта не займаємося". 

За даними сайту Мін'юсту, фірма "Алюр-К" зареєстрована за адресою: місто Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ), вул. Спортивна, будинок 36. Засновником і керівником з квітня 2016 року призначений житель Луганська Анатолій Клименко. Фірма займається будівництвом, торгівлею і консультуванням. У реєстраційних даних був мобільний номер, що належить... Дмитру Паланчуку.

За інформацією того ж Мін'юсту, приватне будівельно-монтажне підприємство "Будівельник-П" зареєстровано в Дніпрі, по вул. Будівельників, будинок 45А. Засновник і кінцевий бенефіціар - Тетяна Попова. Керівник з квітня 2011 року - Віктор Попов. За інформацією з мережі, "Будівельник-П" брав участь в будівництві МЕТРО, ТРЦ "Терра", будівлі Дніпрообленерго і житлових комплексів.

Нагадаємо, профспілки ДНУ вирубали сотню дерев у парку задля побудови житлового будинку у кампусі. 

На запитання як вибрали проектувальника і генпідрядника, хто фінансує будівництво і скільки воно коштує та хто буде мати можливість першочергового заселення Zabeba.Li отримали таку відповідь
Земельна ділянка у 23 га, на якій будуть побудовані будинки, на правах постійного користування належить Дніпропетровському національному університету. Щоправда, реєстрація права користування була зроблена тільки в серпні 2015 року.
Житловий комплекс "Салют" на ж/м Перемога-5
Житловий комплекс по вул. Академіка Лазаряна, 2


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...