App Store Google Play

Хто фінансує житловий комплекс у кампусі ДНУ?

04.08.2016 17:40
Хто фінансує житловий комплекс у кампусі ДНУ?

Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара на своїй землі будує два 10-поверхових кооперативних будинки, але звідки гроші на будівництво не повідомляє. Квадратні метри планують здати вже в наступному році, а от хто їх отримає в першу чергу, і як проходить відбір мешканців - в навчальному закладі розповідати не хочуть. Про це повідомляє Дніпроград з посилання на Zabeba.Li

У грудні 2015 року департамент Державної Архітектурно-будівельної інспекції України в Дніпропетровській області погодив декларацію про початок виконання підготовчих робіт з будівництва житлового комплексу в університетському містечку. Проект затверджений проректором ДНУ Олександром Кочубеєм на підставі наказу № 75-г від 23 вересня 2015 року.

29 жовтня 2015 року Дніпропетровська міськрада дозволила університету проектування і будівництво житлового комплексу. За адресою вул. Наукова, 13 планується побудувати два 10-поверхових кооперативних будинки з курдонером - площею між будинками. За інформацією ЗМІ, площа забудови - 1 тис. 347 м кв., загальна площа проекту - 11 тис. 122 м кв. Для будівництва довелося спиляти 40 дерев. Відповідне рішення № 239 прийняв виконком Дніпропетровської міськради 12 липня 2016 року. За спіл невеликого гаю університет заплатив в муніципальний бюджет 121 тис. 249 грн.

За словами проректора університету Миколи Ружина, зараз ведуться підготовчі та будівельні роботи. Термін будівництва - 14 місяців.

Передпроектну пропозицію цього будівництва ТОВ "Алюр-К" (архітектор - Л.Токарев) надало на архітектурно-містобудівній раді Головного архітектурно-планувального управління Дніпропетровської міськради у червні.

ТОВ "Алюр-К" та генпідрядник проекту - приватне будівельно-монтажне підприємство "Будівельник-П" вже працювали над будівництвом житлового комплексу "Салют" на ж/м Перемога-5, житлового комплексу по вул. Академіка Лазаряна, 2, а також об'єкта в складі житлового комплексу "Панорама".

За словами керівника проектної організації ТОВ "Алюр-К" Дмитра Паланчук, університет планує будувати кооператив для своїх викладачів.

"Перша черга будівництва - дві секції будуть закінчені через рік, може бути, через 13-14 місяців. Під кожен з двох будинків йде по 70 соток, - повідомив Новинам Дніпра Дмитро Паланчук. - Планується між двома будинками побудувати каплицю, але ми проектуванням цього об'єкта не займаємося". 

За даними сайту Мін'юсту, фірма "Алюр-К" зареєстрована за адресою: місто Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ), вул. Спортивна, будинок 36. Засновником і керівником з квітня 2016 року призначений житель Луганська Анатолій Клименко. Фірма займається будівництвом, торгівлею і консультуванням. У реєстраційних даних був мобільний номер, що належить... Дмитру Паланчуку.

За інформацією того ж Мін'юсту, приватне будівельно-монтажне підприємство "Будівельник-П" зареєстровано в Дніпрі, по вул. Будівельників, будинок 45А. Засновник і кінцевий бенефіціар - Тетяна Попова. Керівник з квітня 2011 року - Віктор Попов. За інформацією з мережі, "Будівельник-П" брав участь в будівництві МЕТРО, ТРЦ "Терра", будівлі Дніпрообленерго і житлових комплексів.

Нагадаємо, профспілки ДНУ вирубали сотню дерев у парку задля побудови житлового будинку у кампусі. 

На запитання як вибрали проектувальника і генпідрядника, хто фінансує будівництво і скільки воно коштує та хто буде мати можливість першочергового заселення Zabeba.Li отримали таку відповідь
Земельна ділянка у 23 га, на якій будуть побудовані будинки, на правах постійного користування належить Дніпропетровському національному університету. Щоправда, реєстрація права користування була зроблена тільки в серпні 2015 року.
Житловий комплекс "Салют" на ж/м Перемога-5
Житловий комплекс по вул. Академіка Лазаряна, 2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...