App Store Google Play

Pokemon Go: чи справді у Дніпрі вирує божевілля гри?

03.08.2016 14:40
Pokemon Go: чи справді у Дніпрі вирує божевілля гри?

Сьогодні на прес-конференції у медіа-центрі "Міст-Дніпро" психолог, консультант в методі Позитивної психотерапії Ольга Бабенко висловила свою думку щодо неймовірно популярної на сьогодні гри Pokemon Go, передає Дніпроград.

Психолог заявила, що нейтрально відноситься до гри і поки можна казати лише про явище зацікавленості Pokemon Go, а висновки робити потрібно після досліджень та на основі статистики. Безперечно це ігри майбутнього і вони дуже популярні, особливо серед підлітків. 

"У моїх знайомих хлопчик 14 років та 11-річна дівчинка, вони погралися декілька разів у Pokemon Go, але їх це не зохипили, вони не побачили чогось неймовірного у цій грі. Їх батьки обговорювали з ними покемонів, навіть один раз сходили прогулятися з ними. Найголовніше, для підлітка бути у курсі справи, мати свою думку та поділитися їй у своєму оточенні, тому батьки у ніякому разі не мають забороняти дитині у щось грати", - розповіла Ольга Бабенко.

Консультант в методі Позитивної психотерапії пояснила, що найбільшим ризиком для фанатів гри є саме реальність на вулиць міст. Проте розробники вже заявили, що планується запустити браслет Pokemon Go Plus, який підключається до смартфону на iOS або Android по Bluetooth та починає вібрувати та мігати, якщо десь поруч ховається покемон. Колір лампочки на гаджеті сповіщатиме, хто саме виявився неподалік, після чого досить лише натиснути на єдину кнопку - предмети з'являться в інвентарі, а дикий покемон додасться в колекцію. Є одне "проте" - за допомогою Pokemon Go Plus можна ловити тільки тих покемонів, які вже є колекції. Заради нових видів все ж доведеться діставати смартфон.

Щодо залежності, то їй піддають невпевнені, закриті, сором'язливі люди, які не мають ніяких інтересів та досягнень у реальному житті. У Pokemon Go гравці відчувають владу, поки ловлять та тренують покемонів, виграють з ними бої, проте вихід у реальність, де такі їх дії неможливі, тільки засмутять їх. Хоча для деяких це може бути непогана можливість приєднатися до соціуму за допомогою спільного інтересу. Розвинути впевненість у собі через гру проте не вийде.

Психолог радить слідкувати близьким фана покемонів, щоб у нього не відбулося зміщення реальностей. Від комп'ютерної залежності за правильного підходу нескладно відійти, це не алкогольна чи наркозалежність. Але треба знайти до якої нової цікавої діяльності прийде людина, що її чекає у майбутньому.  

Своїми враженням від гри також поділився 18-річний студент: 

"Для фанатів покемонів, яким я є, це просто перлина. Ти ніби не просто граєш за якогось персонажа, а ти сам цей персонаж, сам повинен ходити і шукати цих тварюк, ловити їх, навіть взаємодіяти з іншими такими ж людьми-персонажами, а для "задротів" це незвично. Гра безкоштовна з можливістю купувати собі за реальні гроші якісь додаткові штуки, приємний інтерфейс. Технологія Pokemon Go досить цікава сама по собі: мапа, яку ти бачиш у грі - реальна карта твоєї місцевості, а сама ловля покемонів відбувається у режимі камери, що неймовірно занурює в процес. Проте у геймера повинна бути включена геолокація, а значить, споживання трафіку і величезні витрати батареї". 

Варто зазначити, що станом на перше серпня Pokemon Go подолала позначку в $ 10 мільйонів доходів за день та позначку в 100 млн завантажень по всьому світу. А у багатьох країнах немає офіційного релізу гри, її скачують зі сторонніх джерел. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...