App Store Google Play

Дніпропетровська делегація на чолі з Пригуновим відправилась у робочий візіт у Канаду

03.08.2016 15:40
Дніпропетровська делегація на чолі з Пригуновим відправилась у робочий візіт у Канаду

Розпочалась навчальна подорож посадових осіб, які відповідають за розвиток сільського господарства на обласному рівні в Україні.

Гліб Пригунов неодноразово підкреслював, що в розрізі децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад, і взагалі розвитку країни в цілому – важливим є розвиток сільського господарства в Україні.

Саме створення ферм сімейного типу може суттєво впливати на економічний стан об’єднаних територіальних громад, на розвиток сіл.

У Дніпропетровській області є приклади створення успішних кооперативів: коли родини працюють на власному господарстві та сплачують податки, що залишаються в бюджеті об’єднаної громади. Співінвесторами в деяких кооперативах виступали спільні з Канадою проекти. 

Отже, Канада – країна з розвинутим сільськогосподарським сектором. Головною ж метою поїздки названо - підвищення обізнаності лідерів областей України, які відповідають за сільськогосподарську політику, щодо потенціалу кооперативів, які займаються складними видами діяльності, такими як зерно, молочні продукти та інші виробництва.

«В підсумку – все це повинно сприяти створенню українських конкурентоспроможних у світовому масштабі господарств», - підкреслив Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...