App Store Google Play

Дніпропетровська делегація на чолі з Пригуновим відправилась у робочий візіт у Канаду

03.08.2016 15:40
Дніпропетровська делегація на чолі з Пригуновим відправилась у робочий візіт у Канаду

Розпочалась навчальна подорож посадових осіб, які відповідають за розвиток сільського господарства на обласному рівні в Україні.

Гліб Пригунов неодноразово підкреслював, що в розрізі децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад, і взагалі розвитку країни в цілому – важливим є розвиток сільського господарства в Україні.

Саме створення ферм сімейного типу може суттєво впливати на економічний стан об’єднаних територіальних громад, на розвиток сіл.

У Дніпропетровській області є приклади створення успішних кооперативів: коли родини працюють на власному господарстві та сплачують податки, що залишаються в бюджеті об’єднаної громади. Співінвесторами в деяких кооперативах виступали спільні з Канадою проекти. 

Отже, Канада – країна з розвинутим сільськогосподарським сектором. Головною ж метою поїздки названо - підвищення обізнаності лідерів областей України, які відповідають за сільськогосподарську політику, щодо потенціалу кооперативів, які займаються складними видами діяльності, такими як зерно, молочні продукти та інші виробництва.

«В підсумку – все це повинно сприяти створенню українських конкурентоспроможних у світовому масштабі господарств», - підкреслив Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...