App Store Google Play

Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

02.08.2016 09:20
Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

Більше 60 мешканців Дніпропетровщини прийшли відзначити символічний двомісячний ювілей єдиного в Україні Музею АТО. Організатори підготували для всіх відвідувачів ексклюзивну екскурсію від творців.

Біля музею АТО «Шляхами Донбасу» людно. Збираються дорослі та діти. Всі вони прийшли на ексклюзивну екскурсію з нагоди символічного ювілею експозиції. Усі готові побачити чисту правду про війну на Донбасі. Екскурсію провів керівник робочої групи зі створення музею, волонтер та історик Юрій Фанигін.

«Екскурсія музеєм «Шляхами Донбасу» пройшла на славу! – розповідає Юрій Фанигін. - Дощ як на замовлення припинився за 15 хвилин до початку, свіжість і прохолода супроводжували нас. Вдячний всім, хто прийшов, було дуже приємно провести екскурсію».

Екскурсовод розповів, як планувався та впроваджувався в життя цей проект, що означає кожен експонат. Дізналися відвідувачі й про те, як далі розвиватиметься музей.

Наразі тривають роботи над другою частиною музейної експозиції. Вона буде розташовуватися всередині історичного музею ім. Яворницького. Експозицію розділять на кілька тематичних частин. Тут буде інформація про бойовий шлях бригад і батальйонів, волонтерів, капеланів, найбільший блок присвятять хлопцям Дніпропетровщини, які загинули в зоні АТО. Відкриття другої частини музею заплановане до кінця року.

У травні Дніпропетровська ОДА разом з волонтерами відкрили вуличну експозицію першого в Україні Музею АТО. Її назвали «Шляхами Донбасу». Тут представлені близько 400 експонатів. Це списана військова техніка, яка воювала на Донбасі: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип, башта танку.

Групові екскурсії Музеєм проходять щодня, окрім понеділка, з 9.00 до 19.00. Записатися на них можна в історичному музеї за телефоном (056) 246-34-22. Або у Центрі допомоги учасникам АТО (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...