App Store Google Play

Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

02.08.2016 09:20
Музей АТО відзначив двомісячний ювілей масштабною екскурсією від творців

Більше 60 мешканців Дніпропетровщини прийшли відзначити символічний двомісячний ювілей єдиного в Україні Музею АТО. Організатори підготували для всіх відвідувачів ексклюзивну екскурсію від творців.

Біля музею АТО «Шляхами Донбасу» людно. Збираються дорослі та діти. Всі вони прийшли на ексклюзивну екскурсію з нагоди символічного ювілею експозиції. Усі готові побачити чисту правду про війну на Донбасі. Екскурсію провів керівник робочої групи зі створення музею, волонтер та історик Юрій Фанигін.

«Екскурсія музеєм «Шляхами Донбасу» пройшла на славу! – розповідає Юрій Фанигін. - Дощ як на замовлення припинився за 15 хвилин до початку, свіжість і прохолода супроводжували нас. Вдячний всім, хто прийшов, було дуже приємно провести екскурсію».

Екскурсовод розповів, як планувався та впроваджувався в життя цей проект, що означає кожен експонат. Дізналися відвідувачі й про те, як далі розвиватиметься музей.

Наразі тривають роботи над другою частиною музейної експозиції. Вона буде розташовуватися всередині історичного музею ім. Яворницького. Експозицію розділять на кілька тематичних частин. Тут буде інформація про бойовий шлях бригад і батальйонів, волонтерів, капеланів, найбільший блок присвятять хлопцям Дніпропетровщини, які загинули в зоні АТО. Відкриття другої частини музею заплановане до кінця року.

У травні Дніпропетровська ОДА разом з волонтерами відкрили вуличну експозицію першого в Україні Музею АТО. Її назвали «Шляхами Донбасу». Тут представлені близько 400 експонатів. Це списана військова техніка, яка воювала на Донбасі: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип, башта танку.

Групові екскурсії Музеєм проходять щодня, окрім понеділка, з 9.00 до 19.00. Записатися на них можна в історичному музеї за телефоном (056) 246-34-22. Або у Центрі допомоги учасникам АТО (056) 742-86-62.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...