App Store Google Play

Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

02.08.2016 15:40
Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

Анастасія Мироненко здобула титул «Міс Кращий соціальний проект 2016» на конкурсі «Міс українська Канада» і отримала у винагороду кошти на його реалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт заходу.

Канадські українці — найбільша слов'янська діаспора на території Канади, через що понад 50 років тому українці за походженням організували свій конкурс краси. Щороку в американському місті проводиться масштабний конкурс «Міс українська Канада», в якому беруть участь канадки українського походження. Вони представляють регіон, в якому народилися і виросли.

Головна відмінність конкурсу полягає в тому, що безперечна краса не є основним критерієм відбору. Передусім, конкурс дає учасницям можливість продемонструвати свій талант, досягнення, індивідуальність, харизму та лідерські здібності.

Участь у конкурсі 2016 року взяли понад 60 дівчат з діаспори, а до фіналу потрапили лише 16. Дніпровська красуня не тільки дійшла до фіналу конкурсу, а ще й виборола перемогу в одній із номінацій.

Анастасія Мироненко створила проект, який передбачає заміну системи обігріву в Петриківському дитячій художній школі імені Т. Пати на автономну електричну. Через те, що взимку в цій школі температура завжди нижче нуля, проводити заняття для дітей в таких умовах просто неможливо. До того ж після того, як Петриківський розпис був включений до спадщини ЮНЕСКО, забороняти навчання в школі було б неправильно. Анастасія запропонувала змінити систему обігріву, яка до того ж допоможе заощадити на опаленні.

Журі конкурсу сподобався її проект більше за всі і Анастасія Мироненко стала Міс Кращий соціальний проект 2016, за що отримала 1000 доларів на реалізацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...