App Store Google Play

Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

02.08.2016 15:40
Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

Анастасія Мироненко здобула титул «Міс Кращий соціальний проект 2016» на конкурсі «Міс українська Канада» і отримала у винагороду кошти на його реалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт заходу.

Канадські українці — найбільша слов'янська діаспора на території Канади, через що понад 50 років тому українці за походженням організували свій конкурс краси. Щороку в американському місті проводиться масштабний конкурс «Міс українська Канада», в якому беруть участь канадки українського походження. Вони представляють регіон, в якому народилися і виросли.

Головна відмінність конкурсу полягає в тому, що безперечна краса не є основним критерієм відбору. Передусім, конкурс дає учасницям можливість продемонструвати свій талант, досягнення, індивідуальність, харизму та лідерські здібності.

Участь у конкурсі 2016 року взяли понад 60 дівчат з діаспори, а до фіналу потрапили лише 16. Дніпровська красуня не тільки дійшла до фіналу конкурсу, а ще й виборола перемогу в одній із номінацій.

Анастасія Мироненко створила проект, який передбачає заміну системи обігріву в Петриківському дитячій художній школі імені Т. Пати на автономну електричну. Через те, що взимку в цій школі температура завжди нижче нуля, проводити заняття для дітей в таких умовах просто неможливо. До того ж після того, як Петриківський розпис був включений до спадщини ЮНЕСКО, забороняти навчання в школі було б неправильно. Анастасія запропонувала змінити систему обігріву, яка до того ж допоможе заощадити на опаленні.

Журі конкурсу сподобався її проект більше за всі і Анастасія Мироненко стала Міс Кращий соціальний проект 2016, за що отримала 1000 доларів на реалізацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...