App Store Google Play

Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

02.08.2016 15:40
Дніпровська красуня здобула титул в американському конкурсі та отримала 1000$ на власний соцпроект

Анастасія Мироненко здобула титул «Міс Кращий соціальний проект 2016» на конкурсі «Міс українська Канада» і отримала у винагороду кошти на його реалізацію. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт заходу.

Канадські українці — найбільша слов'янська діаспора на території Канади, через що понад 50 років тому українці за походженням організували свій конкурс краси. Щороку в американському місті проводиться масштабний конкурс «Міс українська Канада», в якому беруть участь канадки українського походження. Вони представляють регіон, в якому народилися і виросли.

Головна відмінність конкурсу полягає в тому, що безперечна краса не є основним критерієм відбору. Передусім, конкурс дає учасницям можливість продемонструвати свій талант, досягнення, індивідуальність, харизму та лідерські здібності.

Участь у конкурсі 2016 року взяли понад 60 дівчат з діаспори, а до фіналу потрапили лише 16. Дніпровська красуня не тільки дійшла до фіналу конкурсу, а ще й виборола перемогу в одній із номінацій.

Анастасія Мироненко створила проект, який передбачає заміну системи обігріву в Петриківському дитячій художній школі імені Т. Пати на автономну електричну. Через те, що взимку в цій школі температура завжди нижче нуля, проводити заняття для дітей в таких умовах просто неможливо. До того ж після того, як Петриківський розпис був включений до спадщини ЮНЕСКО, забороняти навчання в школі було б неправильно. Анастасія запропонувала змінити систему обігріву, яка до того ж допоможе заощадити на опаленні.

Журі конкурсу сподобався її проект більше за всі і Анастасія Мироненко стала Міс Кращий соціальний проект 2016, за що отримала 1000 доларів на реалізацію проекту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...