App Store Google Play

Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

02.08.2016 12:00
Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

Спеціалісти виконали вже половину запланованих робіт щодо перевірок та ремонтних робіт до опалюваного сезону, іншу половину мають встигнути завершити до вересня. Готують до зими котельні, житлові будинки, дитячі садки, школи, лікарні і тепломережі. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нині повністю готові до морозів понад 9,5 тисяч багатоповерхівок. Всього заплановано перевірити 15,5 тисяч житлових будинків. Спеціалісти оцінили й стан 934 котелень, провели необхідні роботи - вони готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще близько 550 котелень.

"До першого вересня підготовка до опалювального сезону на Дніпропетровщині має завершитись. Паспорти готовності потрібно підписати до першого жовтня. Керівники районів та міст області повинні відповідально поставитись до цього процесу. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні одразу, коли буде така потреба", - зазначив Валентин Резніченко.

Комунальники регіону вже промили понад половину систем централізованого опалення, підготували до роботи взимку більшість мереж комунальних закладів області.

Щоб холодний сезон пройшов без форс-мажорів, до нього готують не тільки тепломережі та котельні, а й водопровідно-каналізаційні мережі, насосні станції, очисні споруди, водозабори та свердловини.

Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...