App Store Google Play

Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

02.08.2016 12:00
Дніпропетровська область на 62% готова до опалювального сезону

Спеціалісти виконали вже половину запланованих робіт щодо перевірок та ремонтних робіт до опалюваного сезону, іншу половину мають встигнути завершити до вересня. Готують до зими котельні, житлові будинки, дитячі садки, школи, лікарні і тепломережі. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Нині повністю готові до морозів понад 9,5 тисяч багатоповерхівок. Всього заплановано перевірити 15,5 тисяч житлових будинків. Спеціалісти оцінили й стан 934 котелень, провели необхідні роботи - вони готові до початку опалювального сезону. У планах – перевірка ще близько 550 котелень.

"До першого вересня підготовка до опалювального сезону на Дніпропетровщині має завершитись. Паспорти готовності потрібно підписати до першого жовтня. Керівники районів та міст області повинні відповідально поставитись до цього процесу. Важливо підготувати все, як слід, щоб подати тепло в домівки, школи та лікарні одразу, коли буде така потреба", - зазначив Валентин Резніченко.

Комунальники регіону вже промили понад половину систем централізованого опалення, підготували до роботи взимку більшість мереж комунальних закладів області.

Щоб холодний сезон пройшов без форс-мажорів, до нього готують не тільки тепломережі та котельні, а й водопровідно-каналізаційні мережі, насосні станції, очисні споруди, водозабори та свердловини.

Всього до початку опалювального сезону мають бути готові 1 485 котелень, 2,4 тисячі кілометрів теплових мереж, 15,5 тисячі житлових будинків, 220 лікарень, майже 2 тисячі шкіл, дитячих садків, технікумів та інститутів області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...