App Store Google Play

У ДніпроОда підвели підсумки по роботі з бійцями АТО

01.08.2016 15:00
У ДніпроОда підвели підсумки по роботі з бійцями АТО

Сьогодні у ДніпроОда радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб провела щотижневий звіт роботи обласної адміністрації за період 25-31 липня.

На цьому тижні проводилися виплати заробітних плат за другу половину липня у розмірі 321 мільйон гривень. На сьогоднішній день в області працює 208 тисяч співробітників бюджетної сфери. 

"Ми активно працюємо з учасника АТО та їх сім'ями. За тиждень до центра допомоги учасникам АТО звернулися 178 осіб. Найбільш актуальними питаннями залишаються питання оздоровлення та отримання додаткової освіти і звичайно питання землі та соціальних гарантій. На гарячу лінію психологічної підтримки за тиждень надійшло 16 дзвінків, всі вони мають різний характер. Окрім цього ми продовжуємо поповнювати єдину базу даних учасників АТО", - розповідає Ольга Горб.

На Дніпропетровщині 1350 бійців отримали земельні ділянки і ще 4700 учасників бойових дій займаються оформлення земельних ділянок. Всі витрати по оформленню землі здійснюються з обласного бюджету. 

Реабілітаційний центр для учасників АТО продовжує активно працювати з бійцями, які отримали поранення у зоні бойових дій і проводять 18-ти денну реабілітацію. За даний період лікування пройшли близько 500 осіб і на сьогоднішній день ще 36 бійців знаходяться у відділені, яке заповнене на 100%.

"Продовжуємо працювати і над оздоровленням демобілізованих завдяки санаторно-курортному лікуванню та психологічній реабілітації. З початку року санаторно-курортне лікування отримали вже 102 бійці у восьми областях України. Курс лікування терміном 18 днів проходить безкоштовно. Психологічна реабілітація для учасників АТО проводиться у чотирьох санаторіях Одеської, Харківської, Київської та Чернігівської областях. На сьогоднішній день безкоштовну реабілітацію вже пройшли 202 бійця. З початку року область отримала 514 путівок на санаторно-курортне лікування і 834 путівка на психологічну реабілітацію. Оздоровлення проходять також і діти учасників бійців, які наразі знаходяться в зоні АТО, та вже загиблих воїнів. Оздоровлення відбувається як на території України так і за її межами", - зазначає радник голови ДніпроОДА.

Минулого тижня до бібліотеки для учасників АТО найшло 60 книг. Наразі в бібліотеці нараховується майже 2500 книг. Ці книги передаються на передову або у лікувальні заклади, де проходить реабілітація.

Також продовжується робота у першому в Україні музеї АТО. За літній період музей під відкритим небом відвідали вже 1200 дітей. Зараз продовжуються роботи над другою частиною музейної експозиції, яка буде розміщена у історичному музеї імені Яворницького. Експозиція буде розділення на декілька частин: бойова путь бригад і батальйонів, інформація про волонтерів та бійців і окрема частина присвячена загиблим бійцям. Відкриття музею планується у кінці цього року.

Велика увага приділяється і переселенцям. У Дніпропетровській області наразі відкрито 15 гуртожитків, безпосередньо у Дніпрі всі кімнати вже заселені. Окрім цього переселенці мешкають у модульних містечках, які розміщені в області. Загальна кількість людей, які на сьогоднішній день проживають у містечках - 1200 осіб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...