App Store Google Play

Профспілка Київстар звинувачує керівництво телекомунікаційного гіганта в шахрайстві

01.08.2016 08:00
Профспілка Київстар звинувачує керівництво телекомунікаційного гіганта в шахрайстві

Обман, погрози скорочення – інструмент якими змінюють розміри окладів в ПрАТ «Київстар». Про це повідомляєтья на сторінці у Facebook.

Профспілка стала на захист інтересів своїх членів та інших працівників Компанії, які обіймають посади спеціалістів роздрібного продажу (саме цих спеціалістів ми бачимо завітавши в центри обслуговування абонентів «Київстар»).

Дана категорія працівників (а це близько 260 штатних працівників по всій Країні) підверглась діям компанії, які інакше як шахрайськими не назвеш.

Дана категорія працівників підпадає під певні мотиваційні положення, якими передбачено порядок преміювань, заохочень, просто кажучи, порядок зацікавленості працівника в продажах послуг Компанії.

Введення в дію нової мотивації повинно відбутися 01.08.16р. Як того вимагає Кодекс законів про працю, компанія погодила з профспілкою зміст мотивації. Новою редакцією мотивації передбачалось зміну назв посад. Тобто був спеціаліст - став продавець-консультант. Профспілка категорично зробила наголос на тому, що при зміні назв посад посадові оклади повинні залишитись на попередньому рівні. І це не просто забаганка профспілки, а це норма Закону (ч.2, 3 ст. 247 КЗпП), яка передбачає обов’язкове погодження з профспілками змін істотних умов праці, розміру посадових окладів, тарифних сіток.

На етапі погодження нової редакції мотивації, отримали роз’яснення того, що зміни відбудуться виключно в назвах посад, розмірів посадових окладів це не стосується, принаймні без погодження профспілки.

Сьогодні працівникам пропонують підписати заяву, в якій працівник «просить» змінити йому назву посади, та розмір посадового окладу (звичайно, що в сторону зменшення до 30%). Відмова від підписання такої заяви – погроза скорочення.

Діючи на упередження зрозуміло, що аргументи компанії будуть доволі прості, а саме: працівник сам захотів змінити посадовий оклад, написавши заяву, тобто не компанія встановила, а працівник забажав, і як би погоджувати такі зміни не треба.

Необхідні дії:
По-перше: стосується працівників – заява яку ви подаєте своєму керівнику повинна містити наступну інформацію: «прошу змінити назву моєї посади з …… на ……….., зі збереженням посадового окладу».

Один примірник заяви віддати керівнику, на другому керівник ставить відмітку про отримання і цей примірник ви залишаєте собі. Якщо керівник відмовляється приймати таку заяву, ви відправляєте її через канцелярію або заказаним листом в головний офіс Компанії на ім’я Президента Компанії.

По-друге: Профспілка готує звернення до органів, які здійснюють нагляд над виконанням закону про працю, щодо припинення таких шахрайських дій.

По-третє: Профспілка нагадує про те, що в разі порушення інтересів працівників у них є право на організацію страйку (ст. 27 ЗУ « Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...