App Store Google Play

Заступниця Філатова розповіла деталі афери навколо жилсервісів Дніпра

22.07.2016 17:50
Заступниця Філатова розповіла деталі афери навколо жилсервісів Дніпра

Світлана Єпіфанцева звинуватила Олександра Вілкула та його подільників Гуфмана і Романенка у наклепі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку нещодавної кандидатки у депутати по 27 округу Світлани Єпіфанцевої у Facebook. 

Приводом для обурення заступниці міського голови Дніпра стала стаття в одному з міських видань, у якій йдеться, що невідомі "двірники" керівництвом нібито чоловіка Єпіфанцевої захопили технічну документацію на сотню багатоповерхівок в Індустріальному районі. 

Після останнього офіційної заяви від "Оппозіцінного блоку" про зречення Заманського на користь Єпіфанцевої (нагадаємо, це депутат, який разом з родичкою викидав і знищував продукти у бабусі, який свого часу був виконавцем у схемах Геннадія Гуфмана - колишнього депутата міської ради, відомого оборудками з комунальною нерухомістю - ред.), Світлана вирішила пояснити, звідки ростуть ноги у так званих "викривачів".

"Вчора ввечері на Вілкуловскому сайті знаходжу статейку з гучною назвою і моїм ім'ям. Брехня і бруд, яку виписують у офісі Вілкула, на проспекті Яворницького, 5, цілком закономірна. Адже панове позбавляються потужного джерела доходів і не зможуть продовжувати грабувати людей.
Нічого з написаного в цій статті - ані до мене, ані до моєї родини стосунку не має", - написала заступник міського голови Дніпра. 

Далі Єпіфанцева пояснює, що у 2012 році заступник міського голови Максим Романенко і директор КП «Бюро обліку майнових прав і діяльності з нерухомості» Геннадій Гуфман навмисно вирішили ввести КЖРЕП Соборного та Індустрального районів у стан банкрутства. Призначивши туди через суд арбітражних керуючих, які підпорядковуються виключно Гуфману, вони таким чином вивели з-під управління міста ці підприємства - а це понад 4 млн платежів населення в місяць за житлові послуги та приміщення комунальної власності в управлінні. Весь цей час вони без проблем вимивали гроші на свої підприємства під виглядом обслуговування, спеціально нарощували борги КЖРЕП перед їх комерційними підприємствами, щоб мати юридичну можливість вимивати гроші в тому числі з бюджету міста (що вони і робили будучи при владі - наприклад, нараховуючи субсидії за ЖК послуги і нарощуючи борги, Романенко і Гуфмана відшкодовували їх собі в кишені з бюджету міста, користуючись тим, що міська влада зобов'язана фінансувати малозабезпечених).

Крім того, як стверджує заступниця міського голови, багато приміщень, будучи на балансі КЖРЕП, досі керуються Гуфманом у власних корисливих цілях без матеріальної вигоди для міської громади. Екс-кандидатка у нардепи акцентувала, що за законом, якщо банкрутством управляє арбітражний керуючий, призначений туди рішенням суду, то міська влада не має жодного впливу і можливості керувати таким підприємством. Воно не підкоряється місту.

"За останні півроку КЖРЕП двох районів і їх керівники, керовані Романенко і Гуфманом, просто ігнорували міську владу, не приходячи на наради і не виконуючи команди профільних керівників мерії, пов'язаних у тому числі з необхідністю виконання закону України "Про особливості здійснення права власності ... ", де мова йде про ОСББ і визначення жителями будинків управителя і виконавця послуг. Гуфман дав команду саботувати передачу будинків на баланс створеним ОСББ і став шантажувати керівництво міста тим, що це "його бізнес" і тільки він вирішує, як йому працювати в двох районах міста. Тому, йому не треба заважати вимивати гроші населення собі в кишеню, інакше він вживе заходів, в тому числі за допомогою покупних рішень судів", - зазначила Світлана Єпіфанцева. 

Закінчила віце-мер Дніпра свій огляд справи таким повідомленням:

"Для того, аби повернути міської влади управління житловим фондом в цих районах, забезпечити безпеку управління власністю (щоб уникнути зокрема виселення за борги мешканців квартир за рішеннями суду, які будуть купувати компанії Гуфмана, і віджимати квартири), для прискорення реформи пов'язаної з передачею на баланс ОСББ житлових будинків (яка сьогодні відкрито саботується Гуфманом), а також для ефективного здійснення ремонтів житлового фонду в цих районах, міською владою було прийнято рішення на сесії передати будинки на баланс Жилсервіс №6 в Індустріальному районі і Жилсервіс №15 у Соборному, а також визначити їх тимчасовими виконавцями послуг до проведення конкурсу. Таким чином, дане рішення не дозволяє більше Гуфману продовжувати збагачуватися за рахунок людей, вимивати гроші з бюджету і красти і віджимати приміщення у громади".

Саме цим Світлана Єпіфанцева пояснила появу низки замовних матеріалів проти неї та команди мера Філатова у деяких не чистих на руку ЗМІ.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...