App Store Google Play

Томчук припинила участь у виборчих перегонах по 27 округу: офіційна заява

05.07.2016 08:00
Томчук припинила участь у виборчих перегонах по 27 округу: офіційна заява

Пізно вночі 4 липня кандидат у народні депутати від партії УКРОП по 27 виборчому округу Оксана Томчук заявила про зняття своєї кандидатури.

За словами Томчук це зроблено «заради перемоги патріотичних сил». Також вона назвала Тетяну Ричкову «гідною кандидатурою від Дніпра у владі».

Далі – офіційна заява Оксани Томчук.

Друзі!

Сьогодні я прийняла, напевно, найскладніше рішення у своєму житті. Я припинила участь в виборчих перегонах. Це дійсно було дуже важко, але їдучи повз борди «за Гєннадієвіча» з огидно-задоволеною пикою Вілкула я прийняла рішення остаточно: Ми не маємо права допустити ставленика Окупаційного блоку в Раду.

Саме тут, в серці України, в середині мого міста, яке було, є і буде містом патріотів, ми не можемо дати шанс сепаратистам. Тим, хто знекровлював Україну. Тим, хто вигризав нам жили, стріляв в нас на Майдані і розвішував над будівлями триколори. Тим, хто ненавидить Україну майже так сильно, як я її люблю.

Так, разом зі своїм штабом і УКРОПом, який є провідною українською силою Дніпра, ми досягли неймовірного - фактично наздогнали Загіда. Я могла б претендувати на перемогу. Але, ця перемога не була б гарантована. І нажаль, ситуація розриву демократичного електорату могла би виявитися прямою поразкою. Не моєю. Поразкою для Дніпра.

Я ж не готова ризикувати майбутнім мого міста і моєї країни, граючись в амбіції. Бо ми маємо перемогти. От просто маємо. І зараз, як 14-го року ми повинні об'єднати всіх патріотів задля того, щоб виграти цю гібрідну війну, де нас розстрілюють брудними листівками і ходами «за мір». Разом ми точно зможемо.

Тому я зняла кандидатуру, але я не йду ані з виборчого, ані з політичного процесу. Під час своєї виборчої компанії я обіцяла, що зроблю надможливе, щоб притягнути до відповідальності всіх мародерів, які роками грабували наше місто. Царьови, краснови, вілкули - ці люди мають посісти своє місце за гратами, а вкрадені ними землі та майно-повернутися до громади Дніпра. І цей фронт нашої спільної боротьби тільки-но розгортається.

Нажаль, вибори на 27-му окрузі вже давно перестали бути банальними виборами і перетворились на світоглядний і геополітичний розлом. Ми б'ємося не за мандат, чи його носія - ми б'ємося за саме існування України і право наших дітей бути господарями на власній землі. А значить, за нами Правда.

Я щиро вважаю, що Тетяна Ричкова буде достойним представником Дніпра у Раді, оскільки надто велику жертву вона вже поклала на вівтар нашоЇ Перемоги. Настільки велику, наскільки я, слава Богу, навіть не можу уявити. Але, я точно можу підставити плече і простягнути руку. Бо разом ми точно переможемо.

Ті, у кого Україна понад усе.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...