App Store Google Play

У Дніпрі визначили ефірний час для агітації кандидатів по 27 округу за рахунок Держбюджету

02.07.2016 16:30
У Дніпрі визначили ефірний час для агітації кандидатів по 27 округу за рахунок Держбюджету

На засіданні 30 червня окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу№ 27 провела жеребкування для визначення черговості надання ефірного часу на телебаченні та радіо для передвиборної агітації кандидатів за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України.

Про це повідомляють громадянські спостерігачі мережі ОПОРА.

Згідно з част. 4 ст. 72 Закону України "Про вибори народних депутатів України" кандидатам у депутати, зареєстрованим в одномандатному окрузі, надається по 20 хвилин на відповідних регіональних телеканалах та по 20 хвилин на регіональних радіоканалах.

Для передвиборної агітації на обласному телеканалі (51 канал) та радіо (УР-1) кандидатам виділено час з 19 до 21:10 протягом 4-14 липня 2016 року.

Жеребкуванням визначено наступну черговість проведення агітації.

На телебаченні:

4.07: Карамушка Максим Олегович, Шилова Вікторія Віталіївна, Краснов Загід Геннадійович, Бондаренко Віталій Петрович, Краснов Загід Станіславович, Лопатін Вячеслав Павлович.

5.07: Сірий Олександр Станіславович, Єпіфанцева Світлана Володимирівна, Жуков Сергій Вікторович, Краснов Загід Володимирович, Ульянова Таміла Володимирівна, Руднєва Анна Олегівна.

6.07: Іванов Василь Дмитрович, Тютєрєва Вікторія Ігорівна, Панов Віталій Валерійович, Нєжнов Сергій Миколайович, Ричкова Тетяна Борисівна, Тигов Олександр Олександрович.

7.07: Рашевський Олександр Олександрович, Варчук Наталія Олексіївна, Горб Тетяна Василівна, Сергєєв Павло Павлович, Томчук Оксана Іванівна, Євтушенко Юрій Вікторович

8.07: Кузнецов Олександр Генрихович, Тихонов Сергій Віталійович, Томчук Оксана Валентинівна, Крупський Анатолій Федорович, Краснов Вячеслав Ігорович, Денисенко Марина Юріївна.

9.07: Ябуров Сергій Опанасович, Замковий Олександр Іванович, Зіненко Роман Анатолійович, Соловйова Анна Олександрівна, Горб Дмитро Федорович, Лампіка Тетяна Вікторівна.

10.07: Литвинова Яна Олегівна, Рульов Сергій Михайлович, Садковський Дмитро Михайлович, Білошицький Руслан Володимирович, Ричкова Валентина Василівна, Алсуф’єв Олексій Віталійович.

11.07: Пилипенко Анжеліка Анатоліївна, Староскольцева Анастасія Олександрівна, Сітніков Віталій Вадимович, Балахнін Анатолій Юрійович, Мироненко Олександр Євгенович, Ричкова Тетяна Володимирівна.

12.07: Суменкова Галина Сергіївна, Ричкова Тетяна Петрівна, Момот Олександр Володимирович, Момот Олександр Вадимович, Хорішко Дмитро Володимирович, Пасхалов Сергій Олександрович.

13.07: Більцан Костянтин Миколайович, Корнійчук Тетяна Володимирівна, Удод Євген Олександрович, Томчук Оксана Григорівна, Циркін Ігор Миколайович, Руденко Олександр Олександрович.

14.07: Томчук Оксана Валеріївна.

На радіо:

4.07: Краснов Загід Геннадійович, Більцан Костянтин Миколайович, Лопатін Вячеслав Павлович, Ричкова Тетяна Борисівна, Сірий Олександр Станіславович, Єпіфанцева Світлана Володимирівна.

5.07: Замковий Олександр Іванович, Пасхалов Сергій Олександрович, Зіненко Роман Анатолійович, Горб Тетяна Василівна, Ульянова Таміла Володимирівна, Томчук Оксана Іванівна.

6.07: Рашевський Олександр Олександрович, Панов Віталій Валерійович, Нєжнов Сергій Миколайович, Денисенко Марина Юріївна, Краснов Вячеслав Ігорович, Корнійчук Тетяна Володимирівна.

7.07: Бондаренко Віталій Петрович, Лампіка Тетяна Вікторівна, Циркін Ігор Миколайович, Соловйова Анна Олександрівна, Варчук Наталія Олексіївна, Староскольцева Анастасія Олександрівна.

8.07: Томчук Оксана Григорівна, Хорішко Дмитро Володимирович, Руднєва Анна Олегівна, Краснов Загід Станіславович, Ричкова Тетяна Петрівна, Тигов Олександр Олександрович.

9.07: Пилипенко Анжеліка Анатоліївна, Краснов Загід Володимирович, Суменкова Галина Сергіївна, Жуков Сергій Вікторович, Садковський Дмитро Михайлович, Момот Олександр Вадимович.

10.07: Сітніков Віталій Вадимович, Рульов Сергій Михайлович, Сергєєв Павло Павлович, Іванов Василь Дмитрович, Ябуров Сергій Опанасович, Горб Дмитро Федорович.

11.07: Карамушка Максим Олегович, Момот Олександр Володимирович, Кузнецов Олександр Генрихович, Балахнін Анатолій Юрійович, Томчук Оксана Валеріївна, Тихонов Сергій Віталійович.

12.07: Литвинова Яна Олегівна, Ричкова Валентина Василівна, Крупський Анатолій Федорович, Тютєрєва Вікторія Ігорівна, Мироненко Олександр Євгенович, Удод Євген Олександрович.

13.07: Томчук Оксана Валентинівна, Ричкова Тетяна Володимирівна, Шилова Вікторія Віталіївна, Алсуф’єв Олексій Віталійович, Євтушенко Юрій Вікторович, Руденко Олександр Олександрович.

14.07: Білошицький Руслан Володимирович.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...