App Store Google Play

Павлоградський хімічний завод залучає молодь до співпраці

29.06.2016 15:00
Павлоградський хімічний завод залучає молодь до співпраці

На ДП  "Павлоградський хімічний завод" з 2008 року існує молодіжна рада, яка була створена за ініціативою молодих робітників підприємства. На сьогодні нараховується 390 молодих співробітників і ця кількість надалі збільшується, про це розповіла на прес-конференції у "МОСТ-ДНЕПР" Марина Герасимова, яка з 2011 року очолює молодіжну раду.

В цьому році для всіх молодих людей, які бажають долучитися до співпраці було організовано навчання безпосередньо на ДП "Павлоградський хімічний завод", щоб розповісти їм про підприємство, його перспективи та про роботу профсоюзу. Проводяться також екскурсії для студентів, які планують приєднатись.

"Ми охоплюємо різні напрямки роботи: науковий, спортивний, культурно-масовий, інформаційний тощо. Серед молодих працівників регулярно обирають найкращого працівника окремої галузі. Крім цього представники нашої ради є членами молодіжної ради космічної галузі України та оборонної промисловості", - розповідає Марина.

Для молодих працівників космічної галузі України на підприємстві влаштовують екскурсії, під час яких молодь обмінюється досвідом. Екскурсії проводять безпосередньо представники молодіжної ради.

Однією з традицій підприємства є щорічні спортивні змагання серед працівників заводу та військової частини, яка знаходиться неподалік. Систематично працівники також відвідують толоку у ДОЛ "Чайка", організовують новорічні вечори, які вже стали традицією, щорічно вітають ветеранів, допомагають дітям з багатодітних чи малозабезпечених сімей та дитячим будинкам. У 2014 році на підприємстві був проведений День донора.

Велика увага приділяється профсоюзному навчанню працівників та персональному розвитку кожного. Представники ради регулярно їздять на різноманітні тренінги з мотивації профсоюзного членства, етикета та ораторського мистецтва. 

"Щорічно ми беремо участь у міжнародних форумах серед чотирьох країн: Азербайджан, Білорусія, Україна та Росія. Зустрічі відбуваються на різних територіях, в цьому році форум проходив у Білорусії. На форумі можна було обмінятися досвідом, пройти різноманітні тренінги та майстер-класи, дізнатися як на підприємствах закордоном працюють з молоддю", - зазначає Марина Герасимова.

Один  з представників підприємства наразі є учасником Датсько-Українського проекту, який направлений на посилення вкладів до профсоюза задля забезпечення гідного рівня роботи та захисту прав працівника. Цей проект існує вже два роки, участь у ньому беруть різні категорії працівників, у першу чергу - саме молодь. Учасникам проекту розповідають, як відбувається профсоюзна робота у Європейських країнах, наприклад, у Данії та навчають працівників, як проводити модернізацію профсоюзів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...