App Store Google Play

Павлоградський хімічний завод залучає молодь до співпраці

29.06.2016 15:00
Павлоградський хімічний завод залучає молодь до співпраці

На ДП  "Павлоградський хімічний завод" з 2008 року існує молодіжна рада, яка була створена за ініціативою молодих робітників підприємства. На сьогодні нараховується 390 молодих співробітників і ця кількість надалі збільшується, про це розповіла на прес-конференції у "МОСТ-ДНЕПР" Марина Герасимова, яка з 2011 року очолює молодіжну раду.

В цьому році для всіх молодих людей, які бажають долучитися до співпраці було організовано навчання безпосередньо на ДП "Павлоградський хімічний завод", щоб розповісти їм про підприємство, його перспективи та про роботу профсоюзу. Проводяться також екскурсії для студентів, які планують приєднатись.

"Ми охоплюємо різні напрямки роботи: науковий, спортивний, культурно-масовий, інформаційний тощо. Серед молодих працівників регулярно обирають найкращого працівника окремої галузі. Крім цього представники нашої ради є членами молодіжної ради космічної галузі України та оборонної промисловості", - розповідає Марина.

Для молодих працівників космічної галузі України на підприємстві влаштовують екскурсії, під час яких молодь обмінюється досвідом. Екскурсії проводять безпосередньо представники молодіжної ради.

Однією з традицій підприємства є щорічні спортивні змагання серед працівників заводу та військової частини, яка знаходиться неподалік. Систематично працівники також відвідують толоку у ДОЛ "Чайка", організовують новорічні вечори, які вже стали традицією, щорічно вітають ветеранів, допомагають дітям з багатодітних чи малозабезпечених сімей та дитячим будинкам. У 2014 році на підприємстві був проведений День донора.

Велика увага приділяється профсоюзному навчанню працівників та персональному розвитку кожного. Представники ради регулярно їздять на різноманітні тренінги з мотивації профсоюзного членства, етикета та ораторського мистецтва. 

"Щорічно ми беремо участь у міжнародних форумах серед чотирьох країн: Азербайджан, Білорусія, Україна та Росія. Зустрічі відбуваються на різних територіях, в цьому році форум проходив у Білорусії. На форумі можна було обмінятися досвідом, пройти різноманітні тренінги та майстер-класи, дізнатися як на підприємствах закордоном працюють з молоддю", - зазначає Марина Герасимова.

Один  з представників підприємства наразі є учасником Датсько-Українського проекту, який направлений на посилення вкладів до профсоюза задля забезпечення гідного рівня роботи та захисту прав працівника. Цей проект існує вже два роки, участь у ньому беруть різні категорії працівників, у першу чергу - саме молодь. Учасникам проекту розповідають, як відбувається профсоюзна робота у Європейських країнах, наприклад, у Данії та навчають працівників, як проводити модернізацію профсоюзів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...