App Store Google Play

У Дніпрі зносять незаконні МАФи і розроблюють законопроект з нормами їх розміщення

24.06.2016 13:40
У Дніпрі зносять незаконні МАФи і розроблюють законопроект з нормами їх розміщення

За клопотанням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі продовжується демонтаж незаконно встановлених МАФів, а також нещодавно розпочалась розробка законопроекту про норми їх розміщення. Про це розповів директор КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Олександр Каховский на прес-конференції в медіацентрі Zabeba.li, повідомляє Дніпроград з місця події.

«Місто стане чистішим», - нагадав слова Бориса Філатова Каховский. Як розповідає Олександр, сам факт зносу є справою дуже ризиковою, тому що треба розуміти, що закриття бізнесу торгівлі - це не лише збидки для підприємців, а ще й проблема для людей, які працюють реалізаторами, за рахунок чого годують свої сім’ї.

«У нас немає мети боротися з бізнесом, ми ставимо завдання наводити у місті лад. Ми завжди ставимося дуже лояльно до підприємців», - додав він.

Наразі розпочалася розробка нормативного документу, в якому будуть указані місця, де доцільніше встановлювати торгівельні точки. Це допоможе підприємцям, з огляду на вид своєї торгівлі, правильно розміщувати МАФи, оформлювати паспорти прив`язки та не турбуватися про те, що з їх бізнесом щось станеться.

«Підприємці повинні розуміти, що сквери, клумби, багаточисельні громадські місця – це не місце для заробітку грошей»,- сказав Каховский.

Також Дніпрограду стало відомо про попередні проблеми демонтажу.

За словами спікера, головною проблемою демонтажу незаконих МАФів було те, що підприємці взимку дивом отримували паспорти прив`язки на теріторіях, наприклад, насаджень. Наразі проблему вирішено і незаконні МАФи незабаром будуть вивезені.

Сам процес демонтажу проходить таким чином: спочатку підприємці отримують документ, в якому зазначено, що протягом 5 днів МАФ треба прибрати з певного місця. Якщо ж цього не буде зроблено, оформлюється акт зносу, його підписують правоохоронці і підприємство, яке власне вивезе МАФ на територію штрафмайданчика.

Щоб забрали свою споруду, власники повинні оплатити вивезення. Після цього підприємець отримає адресу, за якою маже забрати свій кіоск.

Александр Каховский повідомив, що сьогодні зранку, зі скандальної відомої вулиці Новокримської, про яку ми повідомляли раніше, було вивезено два МАФи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...