App Store Google Play

У Дніпрі зносять незаконні МАФи і розроблюють законопроект з нормами їх розміщення

24.06.2016 13:40
У Дніпрі зносять незаконні МАФи і розроблюють законопроект з нормами їх розміщення

За клопотанням міського голови Бориса Філатова у Дніпрі продовжується демонтаж незаконно встановлених МАФів, а також нещодавно розпочалась розробка законопроекту про норми їх розміщення. Про це розповів директор КП «Управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності» Олександр Каховский на прес-конференції в медіацентрі Zabeba.li, повідомляє Дніпроград з місця події.

«Місто стане чистішим», - нагадав слова Бориса Філатова Каховский. Як розповідає Олександр, сам факт зносу є справою дуже ризиковою, тому що треба розуміти, що закриття бізнесу торгівлі - це не лише збидки для підприємців, а ще й проблема для людей, які працюють реалізаторами, за рахунок чого годують свої сім’ї.

«У нас немає мети боротися з бізнесом, ми ставимо завдання наводити у місті лад. Ми завжди ставимося дуже лояльно до підприємців», - додав він.

Наразі розпочалася розробка нормативного документу, в якому будуть указані місця, де доцільніше встановлювати торгівельні точки. Це допоможе підприємцям, з огляду на вид своєї торгівлі, правильно розміщувати МАФи, оформлювати паспорти прив`язки та не турбуватися про те, що з їх бізнесом щось станеться.

«Підприємці повинні розуміти, що сквери, клумби, багаточисельні громадські місця – це не місце для заробітку грошей»,- сказав Каховский.

Також Дніпрограду стало відомо про попередні проблеми демонтажу.

За словами спікера, головною проблемою демонтажу незаконих МАФів було те, що підприємці взимку дивом отримували паспорти прив`язки на теріторіях, наприклад, насаджень. Наразі проблему вирішено і незаконні МАФи незабаром будуть вивезені.

Сам процес демонтажу проходить таким чином: спочатку підприємці отримують документ, в якому зазначено, що протягом 5 днів МАФ треба прибрати з певного місця. Якщо ж цього не буде зроблено, оформлюється акт зносу, його підписують правоохоронці і підприємство, яке власне вивезе МАФ на територію штрафмайданчика.

Щоб забрали свою споруду, власники повинні оплатити вивезення. Після цього підприємець отримає адресу, за якою маже забрати свій кіоск.

Александр Каховский повідомив, що сьогодні зранку, зі скандальної відомої вулиці Новокримської, про яку ми повідомляли раніше, було вивезено два МАФи.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...