App Store Google Play

Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

22.06.2016 10:20
Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

Вранці 21 червня  наземний перехід на Слобожанському проспекті у Дніпрі перекрили металевими секціями. На першому пішохідному переході після з'їзду з Центрального (Нового) моста останнім часом сталося багато ДТП через те, що після відкриття надземного переходу світлофор вимкнули, але не демонтували. Надземний перехід так і не був пристосований до маломобільних категорій населення міста, а світлофор загорявся зеленим раз у десять хвилин. 

Новий радник Бориса Філатова з питань інфраструктури Юрій Лозовенко вважає заварювання наземного переходу геть неправильним рішенням і відреагував на нього дуже бурхливо:

"Моя думка така - надземний перехід потрібно демонтувати. Проспект Слобожанський - це міська магистральна ВУ-ЛИ-ЦЯ, не автобан, а вулиця, яка веде у самий центр міста. Робити безсвітлофорні вулиці, які ведуть у центр міста - це злочин проти людства, оскільки ми робимо паркан посередині міста. Якщо ви хочете, щоб місто було зручним і доступним, жодного надземного чи підземного переходу у міській зоні бути не повинно. Ці речі не доступні для третини населення Дніпра (маломобільні групи населення). Це категорично моя однозначна думка", - заявив Лозовенко.

Радник зазначив, що буде максимально добиватися, щоб на проспект повернули наземний світлофорний перехід та нормальний час очікування для пішоходів. Лозовенко проводив дослідження і наголосив, що надземними і підземними переходами вирішити транспортні проблеми Слобожанського проспекту не вдаться. Вдалий варіант - зелена "хвиля" світлофорів, яку не важко буде налаштувати і це коштуватиме недорого, у порівнянні з будуванням надземних/підземних переходів.

Тому громадський активіст домагатиметься відновлення наземного пішохідного переходу. І вже сьогодні планує підняти це питання на зустрічі з мером.

Нагадаємо, нові радники очільника Дніпра з питаннь інфраструктури Олександра Кутас і Юрій Лозовенко дали прес-конференцію, де розповіли про нові пректи, які планують реалізувати найближчим часом, а також про довгострокові плани.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...