App Store Google Play

Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

22.06.2016 10:20
Новий радник Філатова вимагатиме відновлення наземного переходу на Слобожанському проспекті

Вранці 21 червня  наземний перехід на Слобожанському проспекті у Дніпрі перекрили металевими секціями. На першому пішохідному переході після з'їзду з Центрального (Нового) моста останнім часом сталося багато ДТП через те, що після відкриття надземного переходу світлофор вимкнули, але не демонтували. Надземний перехід так і не був пристосований до маломобільних категорій населення міста, а світлофор загорявся зеленим раз у десять хвилин. 

Новий радник Бориса Філатова з питань інфраструктури Юрій Лозовенко вважає заварювання наземного переходу геть неправильним рішенням і відреагував на нього дуже бурхливо:

"Моя думка така - надземний перехід потрібно демонтувати. Проспект Слобожанський - це міська магистральна ВУ-ЛИ-ЦЯ, не автобан, а вулиця, яка веде у самий центр міста. Робити безсвітлофорні вулиці, які ведуть у центр міста - це злочин проти людства, оскільки ми робимо паркан посередині міста. Якщо ви хочете, щоб місто було зручним і доступним, жодного надземного чи підземного переходу у міській зоні бути не повинно. Ці речі не доступні для третини населення Дніпра (маломобільні групи населення). Це категорично моя однозначна думка", - заявив Лозовенко.

Радник зазначив, що буде максимально добиватися, щоб на проспект повернули наземний світлофорний перехід та нормальний час очікування для пішоходів. Лозовенко проводив дослідження і наголосив, що надземними і підземними переходами вирішити транспортні проблеми Слобожанського проспекту не вдаться. Вдалий варіант - зелена "хвиля" світлофорів, яку не важко буде налаштувати і це коштуватиме недорого, у порівнянні з будуванням надземних/підземних переходів.

Тому громадський активіст домагатиметься відновлення наземного пішохідного переходу. І вже сьогодні планує підняти це питання на зустрічі з мером.

Нагадаємо, нові радники очільника Дніпра з питаннь інфраструктури Олександра Кутас і Юрій Лозовенко дали прес-конференцію, де розповіли про нові пректи, які планують реалізувати найближчим часом, а також про довгострокові плани.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...