App Store Google Play

Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

20.06.2016 11:00
Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

Відомий волонтер, блогер і політик Олексій Мочанов закликав дніпрян не віддавати голоси за Загіда Краснова. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не ліз би в місцеві справи і вибори, якби мова йшла про міськраду або мера. Але зараз в Дніпрі довибори у ВРУ. А Верховна Рада вирішує долю всієї країни. Не тільки Дніпра”, - пояснив він.

Мочанов звернув увагу на кандидатуру Загіда Краснова, рекламою якого завішане чи не все місто безвідносно округу, в якому пройдуть проміжні вибори.

“Біографія цього політичного бариги і комунального пристосуванця - доступна. Шукайте, дивіться, читайте. Прошу обирати відповідально: те, що ви заведете в Парламент - буде смердіти на всю країну. Не лише в Дніпрі”, - підкреслив політик.

Він також додав, що на виборах Президента голосував за Дмитра Яроша і не шкодує про свій вибір.

Ярош підтримує Оксану Томчук. Я схильний Дімі довіряти”, - написав він і порадив дніпрянам визначитись передусім, за кого НЕ слід голосувати.

“Загід Краснов повинен бути в цьому списку під першим номером. Хочу звернутись до дніпрян, які вирішили віддати свій голос за цього пристосуванця, від якого тхне мертвечиною - словами теж одного з батьків партії регіонів – зупиніться!”, - пише Мочанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...