App Store Google Play

Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

20.06.2016 11:00
Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

Відомий волонтер, блогер і політик Олексій Мочанов закликав дніпрян не віддавати голоси за Загіда Краснова. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не ліз би в місцеві справи і вибори, якби мова йшла про міськраду або мера. Але зараз в Дніпрі довибори у ВРУ. А Верховна Рада вирішує долю всієї країни. Не тільки Дніпра”, - пояснив він.

Мочанов звернув увагу на кандидатуру Загіда Краснова, рекламою якого завішане чи не все місто безвідносно округу, в якому пройдуть проміжні вибори.

“Біографія цього політичного бариги і комунального пристосуванця - доступна. Шукайте, дивіться, читайте. Прошу обирати відповідально: те, що ви заведете в Парламент - буде смердіти на всю країну. Не лише в Дніпрі”, - підкреслив політик.

Він також додав, що на виборах Президента голосував за Дмитра Яроша і не шкодує про свій вибір.

Ярош підтримує Оксану Томчук. Я схильний Дімі довіряти”, - написав він і порадив дніпрянам визначитись передусім, за кого НЕ слід голосувати.

“Загід Краснов повинен бути в цьому списку під першим номером. Хочу звернутись до дніпрян, які вирішили віддати свій голос за цього пристосуванця, від якого тхне мертвечиною - словами теж одного з батьків партії регіонів – зупиніться!”, - пише Мочанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...