App Store Google Play

Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

20.06.2016 11:00
Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

Відомий волонтер, блогер і політик Олексій Мочанов закликав дніпрян не віддавати голоси за Загіда Краснова. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не ліз би в місцеві справи і вибори, якби мова йшла про міськраду або мера. Але зараз в Дніпрі довибори у ВРУ. А Верховна Рада вирішує долю всієї країни. Не тільки Дніпра”, - пояснив він.

Мочанов звернув увагу на кандидатуру Загіда Краснова, рекламою якого завішане чи не все місто безвідносно округу, в якому пройдуть проміжні вибори.

“Біографія цього політичного бариги і комунального пристосуванця - доступна. Шукайте, дивіться, читайте. Прошу обирати відповідально: те, що ви заведете в Парламент - буде смердіти на всю країну. Не лише в Дніпрі”, - підкреслив політик.

Він також додав, що на виборах Президента голосував за Дмитра Яроша і не шкодує про свій вибір.

Ярош підтримує Оксану Томчук. Я схильний Дімі довіряти”, - написав він і порадив дніпрянам визначитись передусім, за кого НЕ слід голосувати.

“Загід Краснов повинен бути в цьому списку під першим номером. Хочу звернутись до дніпрян, які вирішили віддати свій голос за цього пристосуванця, від якого тхне мертвечиною - словами теж одного з батьків партії регіонів – зупиніться!”, - пише Мочанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...