App Store Google Play

Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

20.06.2016 11:00
Олексій Мочанов розповів, за кого не слід голосувати в Дніпрі

Відомий волонтер, блогер і політик Олексій Мочанов закликав дніпрян не віддавати голоси за Загіда Краснова. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не ліз би в місцеві справи і вибори, якби мова йшла про міськраду або мера. Але зараз в Дніпрі довибори у ВРУ. А Верховна Рада вирішує долю всієї країни. Не тільки Дніпра”, - пояснив він.

Мочанов звернув увагу на кандидатуру Загіда Краснова, рекламою якого завішане чи не все місто безвідносно округу, в якому пройдуть проміжні вибори.

“Біографія цього політичного бариги і комунального пристосуванця - доступна. Шукайте, дивіться, читайте. Прошу обирати відповідально: те, що ви заведете в Парламент - буде смердіти на всю країну. Не лише в Дніпрі”, - підкреслив політик.

Він також додав, що на виборах Президента голосував за Дмитра Яроша і не шкодує про свій вибір.

Ярош підтримує Оксану Томчук. Я схильний Дімі довіряти”, - написав він і порадив дніпрянам визначитись передусім, за кого НЕ слід голосувати.

“Загід Краснов повинен бути в цьому списку під першим номером. Хочу звернутись до дніпрян, які вирішили віддати свій голос за цього пристосуванця, від якого тхне мертвечиною - словами теж одного з батьків партії регіонів – зупиніться!”, - пише Мочанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...