App Store Google Play

У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

17.06.2016 17:40
У Дніпрі плануються ремонт шлюзів та днопоглиблювальні роботи

Міністерство інфраструктури планує в 2016 р. вибрати на тендерах підрядників з модернізації шлюзів і проведення днопоглиблювальних робіт на річці Дніпро. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв'ю «УНІАН».

Він підкреслив, що шлюзи на Дніпрі зараз знаходяться в "досить поганому стані" в зв'язку з цим, на минулого тижня група американських інженерів завершила аналіз технічного стану дніпровських шлюзів і готує звіт за підсумками своєї роботи в Україні, в якому, зокрема, буде визначена вартість капітального ремонту і модернізації цих споруд.

Міністр також повідомив, що в поточному році планується провести ще один тендер із залучення компанії для проведення днопоглиблення Дніпра.

Проект днопоглиблення Дніпра був розроблений інститутом "Укррічтранспроект" на замовлення одного з найбільших виробників і експортерів сільгосппродукції в Україні агрохолдингу "Нібулон" ще в 2013 році, проте так і не був реалізований. Кошти на проект виділить Адміністрація морських портів (АМПУ) в розмірі 30 мільйонів гривень у вигляді поворотної допомоги.

За розрахунками Мінінфраструктури, орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці. Орієнтовні терміни робіт з поглиблення річки складуть 2-3 місяці.

Крім того, у 2012 році в Україні вже проводилась оцінка стану судноплавних шлюзів, за результатами якої на ремонт і відновлення шлюзів необхідно було виділити 280 мільйонів гривень. Однак в Мінінфраструктури висловили сумнів в об'єктивності такого аналізу, в зв'язку з чим запланували провести нову оцінку. На думку експертів, основними факторами, що стримують вантажне і пасажирське річкове судноплавство, а також заважають нарощуванню обсягів річкових вантажоперевезень, є аварійно-небезпечні ділянки в Дніпровському і Дніпродзержинському водосховищах, і недостатня пропускна здатність суднового ходу річки Південний Буг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...