App Store Google Play

Поліція попереджає: не хочеш бути обікраденим у потязі - не їж, не пий і не грай з незнайомцями!

03.06.2016 09:40
Поліція попереджає: не хочеш бути обікраденим у потязі - не їж, не пий і не грай з незнайомцями!

Не їсти і не пити з незнайомцями в потязі та не залишати цінні речі на столиках в купе аби не стати жертвою крадіїв під час подорожі залізницею. Саме з такими словами до потенційних пасажирів звернувся під час прес-конференції 2 червня начальник відділення поліції на станції "Дніпропетровськ - Головний" ДВП Олексій Калениченко, передає Дніпроград з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

З початком літа зазвичай розпочинається сезон відпусток і значна кількість людей вирушає на відпочинок, користуючись залізничним транспортом. Та проста людська безпечність іноді призводить до того, що відпустка може бути зіпсована вже в перший день.

«Часто відпустка у наших людей починається з моменту посадки в потяг, - на стіл викладається телефони, електронні книги, планшети, якими користуються до сну та залишають все це на столі на ніч. Потяг іде шумно, а замки в купе відчиняються легко. І прокинувшись, ви можете не застати своїх речей на тому місці, де ви їх залишили», - повідомив Олексій Калениченко.

То  ж бо проста звичайна людська безпечність провокує любителів легкої наживи на злочини. Поліцейський застеріг пасажирів не спілкуватися тісно з незнайомцями, які їдуть з вами в купе, не їсти та не пити з ними та всі свої цінності зберігати в сумці бажано під нижнім сидінням. А от гроші краще зберігати на банківських картках, аніж перевозити всю готівку в гаманці.

«Не так давно найбільше крадіжок майна громадян скоюювалось у потягах напрямку «Москва – Сімферополь», який був переважно туристичним. За один рейс фіксували до п’яти таких злочинів. У Дніпропетровському напрямку майнових злочинів значно менше. Зокрема минулого року правоохоронці затримали одного серійного злодія, який діяв у потягах Дніпропетровської області. Та це не значить, що зараз все спокійно. Запорука вашої безпеки переважно залежить від вас самих», - наголосив Олексій Калениченко.

В разі ж, коли така неприємна історія трапилася з громадянами в потязі поліцейський радить відразу ж звернутися до начальника потягу, який передасть цю інформацію до найближчого відділення поліції за маршрутом слідування потягу. А по прибуттю на кінцеву зупинку постраждалий повинен звернутися до відділення поліції на станції залізниці, де буде прийнято його заяву.

Що ж до діяльності співробітників відділення поліції на станції «Дніпропетровськ – Головний», то з початку цього року було зареєстровано 18 крадіжок особистого майна, з яких 10 розкрита, а по восьми проводяться слідчі дії.

Правоохоронцями було перевірено понад дві тисячі осіб 300, з яких раніше судимих, близько 600 військовослужбовці, що їхали із зони проведення АТО. Поліцейськими, вилучено близько тисячі патронів, 25 гранат та 12 запалів до них,два штик – ножі, армійський ніж, наркотичні речовини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...