App Store Google Play

Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

19.05.2016 13:00
Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

Дніпропетровець Андрій Говоров переміг на дистанції 50 метрів батерфляєм. Золоту нагороду наш земляк виграв на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який зараз проходить у Лондоні. Спортсмен став чотирикратним чемпіоном на континентальній першості. Із блискучою перемогою плавця привітав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровський спортсмен Андрій Говоров приніс першу медаль українській збірній у програмі з плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. У фінальному запливі Говоров показав результат 22,92 секунди. На плавальній доріжці наш земляк випередив угорця та британця.

«Тріумф дніпропетровського плавця на континентальній першості – це не тільки привід для гордості. Це сильна мотивація напередодні Олімпійських Ігор. Андрій Говоров та 8 спортсменів області гарантовано поїдуть до Ріо. Ще 40 готуються до найпрестижніших міжнародних змагань. Розраховуємо, що третина з них візьме олімпійські ліцензії», – підкреслив очільник регіону Валентин Резніченко.

Для Андрія Говорова це перша перемога на «довгій воді» – в олімпійському 50-метровому басейні. Спортсмен тричі ставав найкращим у Європі на дистанції 25 метрів.

У напівфіналі Чемпіонату Європи Андрій Говоров показав найліпший результат. Його час – 22,73 секунди – став новим рекордом континентальної першості. Наш земляк перевершив суперників і блискуче вийшов у фінал.

Говоров став чотирикратним чемпіоном Європи. На рахунку спортсмена є й срібло та бронза чемпіонатів світу (на «короткій воді»).

Чемпіонат Європи з водних видів спорту (плавання, синхронне плавання та стрибки у воду) проходить в Лондоні з 9 по 22 травня. На рахунку збірної України вже 16 нагород – 5 золотих, 8 срібних і 3 бронзові медалі. Команда посідає 2-е місце в загальному заліку, поступаючись Росії, але випереджаючи Італію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...