App Store Google Play

Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

19.05.2016 13:00
Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

Дніпропетровець Андрій Говоров переміг на дистанції 50 метрів батерфляєм. Золоту нагороду наш земляк виграв на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який зараз проходить у Лондоні. Спортсмен став чотирикратним чемпіоном на континентальній першості. Із блискучою перемогою плавця привітав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровський спортсмен Андрій Говоров приніс першу медаль українській збірній у програмі з плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. У фінальному запливі Говоров показав результат 22,92 секунди. На плавальній доріжці наш земляк випередив угорця та британця.

«Тріумф дніпропетровського плавця на континентальній першості – це не тільки привід для гордості. Це сильна мотивація напередодні Олімпійських Ігор. Андрій Говоров та 8 спортсменів області гарантовано поїдуть до Ріо. Ще 40 готуються до найпрестижніших міжнародних змагань. Розраховуємо, що третина з них візьме олімпійські ліцензії», – підкреслив очільник регіону Валентин Резніченко.

Для Андрія Говорова це перша перемога на «довгій воді» – в олімпійському 50-метровому басейні. Спортсмен тричі ставав найкращим у Європі на дистанції 25 метрів.

У напівфіналі Чемпіонату Європи Андрій Говоров показав найліпший результат. Його час – 22,73 секунди – став новим рекордом континентальної першості. Наш земляк перевершив суперників і блискуче вийшов у фінал.

Говоров став чотирикратним чемпіоном Європи. На рахунку спортсмена є й срібло та бронза чемпіонатів світу (на «короткій воді»).

Чемпіонат Європи з водних видів спорту (плавання, синхронне плавання та стрибки у воду) проходить в Лондоні з 9 по 22 травня. На рахунку збірної України вже 16 нагород – 5 золотих, 8 срібних і 3 бронзові медалі. Команда посідає 2-е місце в загальному заліку, поступаючись Росії, але випереджаючи Італію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...