App Store Google Play

Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

19.05.2016 13:00
Дніпропетровський плавець став чотирикратним чемпіоном Європи

Дніпропетровець Андрій Говоров переміг на дистанції 50 метрів батерфляєм. Золоту нагороду наш земляк виграв на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який зараз проходить у Лондоні. Спортсмен став чотирикратним чемпіоном на континентальній першості. Із блискучою перемогою плавця привітав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Дніпропетровський спортсмен Андрій Говоров приніс першу медаль українській збірній у програмі з плавання на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. У фінальному запливі Говоров показав результат 22,92 секунди. На плавальній доріжці наш земляк випередив угорця та британця.

«Тріумф дніпропетровського плавця на континентальній першості – це не тільки привід для гордості. Це сильна мотивація напередодні Олімпійських Ігор. Андрій Говоров та 8 спортсменів області гарантовано поїдуть до Ріо. Ще 40 готуються до найпрестижніших міжнародних змагань. Розраховуємо, що третина з них візьме олімпійські ліцензії», – підкреслив очільник регіону Валентин Резніченко.

Для Андрія Говорова це перша перемога на «довгій воді» – в олімпійському 50-метровому басейні. Спортсмен тричі ставав найкращим у Європі на дистанції 25 метрів.

У напівфіналі Чемпіонату Європи Андрій Говоров показав найліпший результат. Його час – 22,73 секунди – став новим рекордом континентальної першості. Наш земляк перевершив суперників і блискуче вийшов у фінал.

Говоров став чотирикратним чемпіоном Європи. На рахунку спортсмена є й срібло та бронза чемпіонатів світу (на «короткій воді»).

Чемпіонат Європи з водних видів спорту (плавання, синхронне плавання та стрибки у воду) проходить в Лондоні з 9 по 22 травня. На рахунку збірної України вже 16 нагород – 5 золотих, 8 срібних і 3 бронзові медалі. Команда посідає 2-е місце в загальному заліку, поступаючись Росії, але випереджаючи Італію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...