App Store Google Play

Рейдери під орудою колишніх міліціянтів з «Дніпра-1» банкрутують бізнес

12.05.2016 09:10
Рейдери під орудою колишніх міліціянтів з «Дніпра-1» банкрутують бізнес

Історія рейдерського захоплення ряду підприємств харчової та косметичної промисловості в Дніпропетровську, у якому безпосередню та активну участь беруть колишні співробітники полку «Дніпро-1» Національної поліції, отримала неочікуване і неприємне продовження.

Попри «запрошення» повноправного акціонера ТОВ «ОСІРІС-2005» Деоніди Іваненко, яке нібито було надіслане їй УкрПоштою 27 квітня, вже за кілька днів – 30 квітня - її сина і повноважного представника інтересів Дмитра Іваненка не було допущено на територію підприємства.

В ході розслідування Дніпроградом з’ясувалося, що «юрист» Анатолій Соколянський, який «представляє інтереси» акціонерів Василенків, розпочав знайомство зі справами на підприємстві… аж 5 травня (!), про що свідчить запис одного з акціонерів Олега Василенка в соціальній мережі Фейсбук (фото 1). Своє справжнє місце роботи заступник командира взводу батальйону Дніпро-1 не приховує (фото 2).

Також не особливо приховує і своє знаходження на захопленому об’єкті новий «начальник служби безпеки» ТОВ «Еліксир» Руслан Ковальов, який хвалиться вогнепальною зброєю в соціальних мережах (фото 3) і ніби знущається, заявляючи, що «по закону в нас все чисто».

Продемонструвати свою «чистоту» Соколянський та Ковальов пропонують журналістам, запрошуючи останніх, щоправда у дивній нав’язливій формі «забрать вас где угодно и проехаться с нами за город», аби переконатися, що вогнепальна зброя надійно зачинена в підсобці. От тільки коли приїздять законні власники, вона чомусь знову опиняється в руках «охорони» з ОКК «Борисфен».

А поки найняті «охоронці» з міліцейським досвідом займаються інформаційними хвилями в соціальних мережах, цинічно використовуючи тему волонтерства і добровольчих батальйонів, та залякують журналістів, брати Василенки не гають часу на марно. Як розповів нам Дмитро Іваненко, за той час, поки його не допускають до управління підприємством, інші акціонери заволоділи належною йому часткою у 30/100 промислових підприємств, шляхом дарування нерухомості майна ТОВ «ОСІРІС-2005» на, відкрите ними для цього, ВАТ «Управляющая компания Эликсир» (ЗКПО 40383250), засновниками якого є брати Василенки. Також на новостворене ВАТ за безцінь було протиправно передано промислове обладнання та товари промислового підприємства ТОВ «Еліксир», що також на третину належить Іваненку.

«На початку квітня 2016 року були виготовлені нові печатки нашого спільного підприємства ТОВ «Еліксир» і внесені зміни до складу директорів, яким став Василенко І.В. Відповідно до отриманого листа, про який говорить Соколянский, на нових зборах засновників підприємства буде поставлене питання про виведення мене зі складу засновників і виплати мені «мильних бульбашок» в якості відхідних дивідендів, про що хвалиться Василенко Олег на сторінці Фейсбуку», - розповідає про свої проблеми пан Іваненко.

Найбільш цинічним є те, що своє рейдерське захоплення Олег Василенко прикриває волонтерською діяльністю, пов'язаною з виробництвом продукції ТМ «Героям Слава», яка активно продається волонтерським організаціям, в інтернет-магазинах і в інших торгових точках. Втім, продукція ТМ «Героям Слава» (зокрема шоколад «Дніпро 1», ковбаса «жидобандерівська», борщ «український») не виготовляється на спільних виробничих площах, розташованих за адресою вул. Аеропорт 144, за які йде спір між братами Василенками і Дмитром Іваненком.

«Дані площі уміло використовуються в рекламних цілях просування цієї торгової марки. Так само неправдиві пояснення пана Соколянського появи озброєних людей на нашій території необхідністю охорони «режимних об'єктів» УкрАероРуху, адже до цього ДП наше підприємство ніякого відношення в загалі не має,та ніколи не мало», - стверджує постраждалий Іваненко.

На сьогодні пан Дмитро подав кілька позовів до господарського суду про повернення майна спільних підприємств.

У листі без підпису, отриманому редакцією, від імені директора ТОВ «ОСІРІС-2005» О.В. Василенко визнається наявність господарського конфлікту між ним та Дмитром Іваненком, а також залучення до охорони підприємства TOB «ОКК «Борисфен», як вимушеної реакції на погрози з боку конкурента.

«Договірні відносини між ТОВ «ОСІРІС-2005» оформлені відповідно до вимог законодавства України та тільки позитивно впливають на роботу підприємства», - йдеться в листі.

Водночас персонал ТОВ «ОСІРІС-2005» та ТОВ «Еліксир» не приховують, що з появою Анатолія Сокорянського на підприємствах ведеться справжнє «ідеологічне виховання» з переходом в «охоту на відьом»: працівникам відкрито пояснюють «хто правий», і як себе поводити в разі виникнення «питань».Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Рік тому прем’єр Володимир Гройсман заявив: Кабмін втілить антикризовий план дій. Програма його уряду містила багато обіцянок і гасел, але мало конкретних цифр. Рік потому країна побачила: попул...
В последнее время вокруг стал замечать тотальную усталость людей. Нашего актива от всех этих движух. Заключение на первый взгляд не новое, но и руку на пульсе я держу не всегда и только с осени 2016-г...
Юрій Фоменко

Пересічень

При впадінні в Дніпро Самара своїми рукавами межує острів. Острів невеличких чистих озер, котрі живляться  джерелами з під скель. Колись коло того острова води Дніпра набирали швидкість і пірнали...
Дмитро Томчук

Так діло не піде

Три года я занимаюсть инфестфондом, финансирующим высокотехнологичные стартапы. Ровно столько же я наблюдаю эту сферу и населяющих ее людей. Мы проводили конкурсы, ездили на конференции, участвовали в...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Про блокаду і деградацію

В перший рік війни ми прагнули визволити свою землю і своїх людей. У другий рік війни - свою землю. На третій рік влаштували блокаду.  Влаштували блокаду переважно ті, хто сидить вдома, а їх роди...
Дніпро. Сьогодні намагався придбати газету "День".1. Центральна крамниця поштампа- Сьогоднішній номер буде в понеділок- Я залишу кошти, а в понеділок заберу 3 примірника...- Всього п'ять примірників і...