App Store Google Play

Рейдери під орудою колишніх міліціянтів з «Дніпра-1» банкрутують бізнес

12.05.2016 09:10
Рейдери під орудою колишніх міліціянтів з «Дніпра-1» банкрутують бізнес

Історія рейдерського захоплення ряду підприємств харчової та косметичної промисловості в Дніпропетровську, у якому безпосередню та активну участь беруть колишні співробітники полку «Дніпро-1» Національної поліції, отримала неочікуване і неприємне продовження.

Попри «запрошення» повноправного акціонера ТОВ «ОСІРІС-2005» Деоніди Іваненко, яке нібито було надіслане їй УкрПоштою 27 квітня, вже за кілька днів – 30 квітня - її сина і повноважного представника інтересів Дмитра Іваненка не було допущено на територію підприємства.

В ході розслідування Дніпроградом з’ясувалося, що «юрист» Анатолій Соколянський, який «представляє інтереси» акціонерів Василенків, розпочав знайомство зі справами на підприємстві… аж 5 травня (!), про що свідчить запис одного з акціонерів Олега Василенка в соціальній мережі Фейсбук (фото 1). Своє справжнє місце роботи заступник командира взводу батальйону Дніпро-1 не приховує (фото 2).

Також не особливо приховує і своє знаходження на захопленому об’єкті новий «начальник служби безпеки» ТОВ «Еліксир» Руслан Ковальов, який хвалиться вогнепальною зброєю в соціальних мережах (фото 3) і ніби знущається, заявляючи, що «по закону в нас все чисто».

Продемонструвати свою «чистоту» Соколянський та Ковальов пропонують журналістам, запрошуючи останніх, щоправда у дивній нав’язливій формі «забрать вас где угодно и проехаться с нами за город», аби переконатися, що вогнепальна зброя надійно зачинена в підсобці. От тільки коли приїздять законні власники, вона чомусь знову опиняється в руках «охорони» з ОКК «Борисфен».

А поки найняті «охоронці» з міліцейським досвідом займаються інформаційними хвилями в соціальних мережах, цинічно використовуючи тему волонтерства і добровольчих батальйонів, та залякують журналістів, брати Василенки не гають часу на марно. Як розповів нам Дмитро Іваненко, за той час, поки його не допускають до управління підприємством, інші акціонери заволоділи належною йому часткою у 30/100 промислових підприємств, шляхом дарування нерухомості майна ТОВ «ОСІРІС-2005» на, відкрите ними для цього, ВАТ «Управляющая компания Эликсир» (ЗКПО 40383250), засновниками якого є брати Василенки. Також на новостворене ВАТ за безцінь було протиправно передано промислове обладнання та товари промислового підприємства ТОВ «Еліксир», що також на третину належить Іваненку.

«На початку квітня 2016 року були виготовлені нові печатки нашого спільного підприємства ТОВ «Еліксир» і внесені зміни до складу директорів, яким став Василенко І.В. Відповідно до отриманого листа, про який говорить Соколянский, на нових зборах засновників підприємства буде поставлене питання про виведення мене зі складу засновників і виплати мені «мильних бульбашок» в якості відхідних дивідендів, про що хвалиться Василенко Олег на сторінці Фейсбуку», - розповідає про свої проблеми пан Іваненко.

Найбільш цинічним є те, що своє рейдерське захоплення Олег Василенко прикриває волонтерською діяльністю, пов'язаною з виробництвом продукції ТМ «Героям Слава», яка активно продається волонтерським організаціям, в інтернет-магазинах і в інших торгових точках. Втім, продукція ТМ «Героям Слава» (зокрема шоколад «Дніпро 1», ковбаса «жидобандерівська», борщ «український») не виготовляється на спільних виробничих площах, розташованих за адресою вул. Аеропорт 144, за які йде спір між братами Василенками і Дмитром Іваненком.

«Дані площі уміло використовуються в рекламних цілях просування цієї торгової марки. Так само неправдиві пояснення пана Соколянського появи озброєних людей на нашій території необхідністю охорони «режимних об'єктів» УкрАероРуху, адже до цього ДП наше підприємство ніякого відношення в загалі не має,та ніколи не мало», - стверджує постраждалий Іваненко.

На сьогодні пан Дмитро подав кілька позовів до господарського суду про повернення майна спільних підприємств.

У листі без підпису, отриманому редакцією, від імені директора ТОВ «ОСІРІС-2005» О.В. Василенко визнається наявність господарського конфлікту між ним та Дмитром Іваненком, а також залучення до охорони підприємства TOB «ОКК «Борисфен», як вимушеної реакції на погрози з боку конкурента.

«Договірні відносини між ТОВ «ОСІРІС-2005» оформлені відповідно до вимог законодавства України та тільки позитивно впливають на роботу підприємства», - йдеться в листі.

Водночас персонал ТОВ «ОСІРІС-2005» та ТОВ «Еліксир» не приховують, що з появою Анатолія Сокорянського на підприємствах ведеться справжнє «ідеологічне виховання» з переходом в «охоту на відьом»: працівникам відкрито пояснюють «хто правий», і як себе поводити в разі виникнення «питань».Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Странная страна

Странная страна... Поколение выросшее в 90-х, по сути своей - ещё дети. Часть этих детей сложила головы на войне, часть - похоронила друзей которые были ещё с песочницы, часть отвоевала и навсегд...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.1918-1919 рік. Коли вони гинули за Україну, то хтось ділив владу.  А хтось, щоб урвати влади, до...
Максим Мірошниченко

Історичні міфи

Мало хто знає, що Дніпро/Дніпропетровськ/Катеринослав мав назву Січеслав. Ще меньше людей знають, що це - міф. Ще меньше людей розуміють що міфи - це основне, що доходить до масової свідомості з істор...
Максим Мірошниченко

О полиции и провокаторах

Полиция действовала на определенной стороне. Не нашей. Так будет несколько лет. Несколько лет вилкулы будут свозить сюда титушню от Бахмута до Кривого Рога. Проныривать в Днепре и подмучивать электора...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Про деда и победу

Да, кстати, я сама из семьи орденоносных военнослужащих. Не деда, а дедов, прадедов и бабули. Которые прошли Вторую мировую и часть из которых - в братских могилах.Но. Нет никакого праздника. Нет "вра...
Альтернатива парламенту є! Це - Рух "Справедливість"!Альтернатива Порошенку є! Це - Наливайченко!Вдруге ми - Рух "Справедливість" - приймаємо участь у виборах до #ОТГ. Вдруге пишаюся нашою командою!Тр...