App Store Google Play

Хто сказав, що рейдерство – справа сурових чоловіків?

05.05.2016 12:00
Хто сказав, що рейдерство – справа сурових чоловіків?

На підставі фіктивного рішення суду зловмисниця переоформила на себе майно товариства вартістю мільйон гривень. Їй повідомлено про підозру та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На початку квітня за матеріалами Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Дніпропетровській області прокуратурою відкрито кримінальне провадження.

Так, оперативники УЗЕ встановили, що мешканка міста Дніпропетровськ на підставі підробленого рішення райсуду заволоділа майном, яке належить товариству. Відповідно до документу майновий комплекс вартістю один мільйон гривень, начебто належить їй.

Після відмови нотаріуса зареєструвати за зловмисницею права, вона звернулась до адміністративного суду з позовом. Жінка просила визнати дії нотаріуса протиправними. Її позов був задоволений у повному обсязі.

Наприкінці березня 2016 року зловмисниці таки вдалося зареєструвати право власності на себе та заволодіти майновим комплексом, що насправді належить товариству.

На даний час працівники слідчого управління прокуратури повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального кодексу України. Також її затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.

Працівники Управління захисту економіки Нацполіції та прокуратури у Дніпропетровській області проводять комплекс заходів із встановлення кола осіб, причетних до цього правопорушення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...