App Store Google Play

Дніпропетровськ зустрічає «Студентську весну-2016»

13.04.2016 08:20
Дніпропетровськ зустрічає «Студентську весну-2016»

Наймасштабніший фестиваль студентської творчості стартував у Дніпропетровську. Цьогорічна першість найталановитіших проходить в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро - культурна столиця». Тож тепер творчим ініціативам молоді приділятимуть більше уваги. Конкурсанти з 11 вишів змагатимуться за Гран-прі фестивалю. Переможців визначать вже у середині травня.

«Це головний творчий форум нашого студентства. Щороку ми шукаємо нові формати та підходи. Робимо для нашої молоді дійсно цікаві свята. Цього року буде дійсно масштабне свято. У нас понад 3 тис учасників, більше сотні колективів і ми очікуємо на близько 10 тис глядачів», - розповів начальник управління культури та мистецтв міської ради Євген Хорошилов.

Відбіркові етапи «Студентської весни» традиційно проходитимуть у два етапи. Конкурсанти вражатимуть журі своїми талантами у 12 мистецьких напрямках. Це театральне, музичне, хореографічне, циркове, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, а також оригінальний та розмовний жанр, фото, кіно та відео мистецтво. Цьогорічне нововведення – конкурс на звання кращого студентського TV. Першості такого формату немає ні в Дніпропетровську, ні в Україні загалом.

Євген Хорошилов каже, вирішили зробити таку номінацію, адже непрофесійна журналістика серед молоді стає все більш популярною.
У лавах журі – знані культурні діячі міста на Дніпрі та представники муніципалітету.

«Я дуже горда, що цьогріч стала частиною поважного журі фестивалю. Це велика відповідальність і, зізнатися, я дещо хвилююся. Та кожному з учасників бажаю здійснення мрій та реалізації особистості. Бо ж молодь – майбутнє нашого міста», - сказала радник міського голови Одарка Біла.

Одна з конкурсанток – Анастасія, представниця Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Дівчина навчається філологічному факультеті. Зізнається – про кар’єру телезірки не замислювалася. На цьогрічний «Студвесні» вона з колективом вражатиме суддів і глядачів традиційними українськими танцями.

«Ми живемо в Україні. Звідси і тематика для нашого номеру. Українські костюми, традиції нашого народу – усе це заворожує. Хочеться максимально розкрити цю тему», - каже дівчина.

Конкурсні відбори триватимуть близько місяця. За цей час у кожному виші оберуть своїх переможців.

Хто стане володарем Гран-прі «Студентської весни-2016» визначать вже у середині травня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...